Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cambuur huurt topscorer Mühren nog een jaar

Cambuur huurt topscorer Mühren nog een jaar

LEEUWARDEN (ANP) - Spits Robert Mühren speelt ook komend seizoen voor SC Cambuur. De Friese club heeft de 31-jarige aanvaller voor nog een jaar gehuurd van de Belgische voetbalploeg Zulte Waregem. Mühren maakte afgelopen seizoen 26 doelpunten en werd daarmee topscorer in de Keuken Kampioen Divisie.

Cambuur koerste als nummer 1 van de ranglijst af op promotie naar de eredivisie, tot de competitie in maart werd stilgelegd en later zelfs werd beëindigd als gevolg van de coronacrisis. De Friese club probeerde samen met De Graafschap via een kort geding alsnog promotie af te dingen, maar de rechter zag geen reden om het KNVB-besluit terug te draaien.

"We gaan voor sportieve revanche", zegt Mühren in een videoboodschap aan de fans van Cambuur. De Volendammer staat nog een jaar onder contract bij Zulte Waregem. Hij speelde eerder voor onder meer FC Volendam, AZ, Sparta en NAC Breda.

Cambuur wist de afgelopen dagen ook verdediger Sven Nieuwpoort en keeper Sonny Stevens vast te leggen. De club uit Leeuwarden onthulde de contractverlenging van de doelman via een komisch filmpje, waarin het zogenaamd via WhatsApp een peiling hield binnen de selectie, een verwijzing naar de bekritiseerde manier waarop de KNVB een beslissing nam over de beëindiging van het seizoen.

Meer uit Voetbal

Baeten van Go Ahead mist twee duels na rood tegen Feyenoord

ZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.

3 uur geleden
Neymar maakt na twee maanden rentree bij Santos na knieoperatie

SANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.

7 uur geleden
Malen scoort twee keer voor AS Roma tegen Napoli

NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.

18 uur geleden
Arsenal eenvoudig naar laatste zestien FA Cup na zege op Wigan

LONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.

21 uur geleden
Rayo Vallecano pijnigt Atlético in Madrileense derby (3-0)

MADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.

22 uur geleden
Twente na zege op Heerenveen stevig aan kop, HERA - AZ gestaakt

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.

22 uur geleden
Sparta - NEC definitief gestaakt vanwege sneeuwval

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.

1 dag geleden