Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cambuur huurt topscorer Mühren nog een jaar

Cambuur huurt topscorer Mühren nog een jaar

LEEUWARDEN (ANP) - Spits Robert Mühren speelt ook komend seizoen voor SC Cambuur. De Friese club heeft de 31-jarige aanvaller voor nog een jaar gehuurd van de Belgische voetbalploeg Zulte Waregem. Mühren maakte afgelopen seizoen 26 doelpunten en werd daarmee topscorer in de Keuken Kampioen Divisie.

Cambuur koerste als nummer 1 van de ranglijst af op promotie naar de eredivisie, tot de competitie in maart werd stilgelegd en later zelfs werd beëindigd als gevolg van de coronacrisis. De Friese club probeerde samen met De Graafschap via een kort geding alsnog promotie af te dingen, maar de rechter zag geen reden om het KNVB-besluit terug te draaien.

"We gaan voor sportieve revanche", zegt Mühren in een videoboodschap aan de fans van Cambuur. De Volendammer staat nog een jaar onder contract bij Zulte Waregem. Hij speelde eerder voor onder meer FC Volendam, AZ, Sparta en NAC Breda.

Cambuur wist de afgelopen dagen ook verdediger Sven Nieuwpoort en keeper Sonny Stevens vast te leggen. De club uit Leeuwarden onthulde de contractverlenging van de doelman via een komisch filmpje, waarin het zogenaamd via WhatsApp een peiling hield binnen de selectie, een verwijzing naar de bekritiseerde manier waarop de KNVB een beslissing nam over de beëindiging van het seizoen.

Meer uit Voetbal

PSG verliest voor eigen publiek van AS Monaco

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain verkeert nog niet in de topvorm van het afgelopen seizoen. De winnaar van de laatste twee edities van de Champions League verloor de thuiswedstrijd tegen AS Monaco (1-2).

4 uur geleden
Spits Parrott schiet Real Betis naar zege op Real Madrid

SEVILLA (ANP) - Troy Parrott heeft Real Betis aan een thuiszege op Real Madrid geholpen. De Ierse spits, overgekomen van AZ, mocht na 69 minuten invallen en maakte in de 81e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

4 uur geleden
Isak helpt Liverpool met dank aan Gakpo aan eerste competitiezege

IPSWICH (ANP) - Alexander Isak heeft Liverpool na twee gelijke spelen aan de eerste zege van dit seizoen in de Premier League geholpen. De spits trof twee keer doel in de uitwedstrijd tegen Ipswich Town (0-2).

4 uur geleden
Sparta speelt in Eredivisie gelijk tegen PEC Zwolle

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en PEC Zwolle in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel eindigde in 2-2.

5 uur geleden
Deze zomer ruim meer transfers in Nederlandse betaalde voetbal

ZEIST (ANP) - Deze zomer hebben er in het Nederlandse betaalde voetbal meer transfers plaatsgevonden dan een jaar eerder. Het ging, bij de mannen en vrouwen gezamenlijk, om 1030 spelers die van club wisselden. Dat zijn 135 transfers meer dan in de zomer van 2025, meldt de KNVB.

13 uur geleden
Veel duels tussen Nederlandse topvoetbalsters in Champions League

NYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters die actief zijn in de Champions League zullen elkaar veelvuldig tegenkomen. Dat bleek uit de loting die vrijdag door de UEFA verricht werd. Het hoofdtoernooi van de Champions League telt bij de vrouwen achttien ploegen die in de competitiefase elk zes tegenstanders treffen.

13 uur geleden
PSV tegen Ajax nog zonder nieuwelingen Ouaissa en Lammers

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie nog niet beschikken over Sami Ouaissa, Sam Lammers en Mikkel Bro Hansen. De drie spelers werden deze week door de Eindhovenaren aan de selectie toegevoegd en zijn nog niet klaar voor speelminuten, zei trainer Peter Bosz vrijdag tijdens een persconferentie op sportcomplex De Herdgang.

13 uur geleden