Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cambuur en Roda JC komen uit op 1-1

Cambuur en Roda JC komen uit op 1-1

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de Keuken Kampioen Divisie na drie zeges op rij punten laten liggen tegen Roda JC. De Friezen kwamen in een aantrekkelijke eerste helft vroeg op voorsprong, maar zagen Roda al snel weer op gelijke hoogte komen. De 1-1-stand bij rust bleek na een vlakke tweede helft ook de eindstand.

Cambuur begon energiek aan het duel en al na vier minuten stond de ploeg van trainer Henk de Jong op voorsprong. Milan Smit schoot met links in, het was zijn tiende treffer van het seizoen. De elfde lag er niet veel later ook bijna in, maar de 20-jarige aanvaller zag de bal na een lob op de bovenkant van het doel eindigen.

Negen minuten na de openingstreffer stond het alweer gelijk. Een overtreding van Gabi Caschili op Teun Bijleveld leverde de bezoekers een strafschop op, in de 13e minuut benut door Walid Ould-Chikh. Het was de zevende treffer van het seizoen voor de oud-Volendammer.

NAC Breda

In de tweede helft werden de kansen schaarser. Kort voor tijd was Sami Ouaissa er namens Roda dichtbij, maar doelman Yanick van Osch redde. Voor Roda, tweede achter Willem II, was het het derde gelijkspel op rij. Cambuur staat zesde in de eerste divisie.

Middenmoter NAC Breda won na een maand zonder overwinning weer eens. Bij MVV Maastricht was de ploeg van coach Jean-Paul van Gastel goed op dreef. NAC won met 4-1 dankzij doelpunten van Jan Van den Bergh, Dominik Janosek, Aimé Omgba en Clint Leemans. Voor de thuisploeg scoorde Leroy Labylle.

Meer uit Voetbal

De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

6 uur geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

11 uur geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

16 uur geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

1 dag geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

1 dag geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 dag geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

1 dag geleden