Cambuur-coach De Jong is teleurstelling na uitschakeling al kwijt
LEEUWARDEN (ANP) - Cambuur-trainer Henk de Jong was de teleurstelling na het mislopen van de bekerfinale vrij snel te boven. "We zijn lang in de race gebleven. Ik ben hartstikke trots op mijn jongens", zei hij in Leeuwarden na het duel met NEC. De Nijmegenaren wonnen na verlenging met 2-1.
Cambuur bestreed NEC door vaak te kiezen voor de lange bal op spitsen Milan Smit en Roberts Uldrikis. Uldrikis had halverwege de eerste helft met zijn hoofd succes (1-0). "We speelden compact en kozen voor een iets andere aanpak dan we normaal doen", zegt De Jong, die in de eerste divisie met Cambuur nog in de race is voor de play-offs. "Op de beginfase na gaven we ook niet zoveel kansen weg. Het was jammer dat de 1-1 uit een hoekschop viel. De redding van Jasper Cillessen, kort voor tijd, was cruciaal."
De Jong gaf NEC complimenten. "We hebben goed verdedigd en het goed gedaan tegen een uitstekende ploeg. Ik denk dat NEC een kans heeft om de beker te winnen."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
13 uur geleden