Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cambuur-coach De Jong is teleurstelling na uitschakeling al kwijt

Cambuur-coach De Jong is teleurstelling na uitschakeling al kwijt

LEEUWARDEN (ANP) - Cambuur-trainer Henk de Jong was de teleurstelling na het mislopen van de bekerfinale vrij snel te boven. "We zijn lang in de race gebleven. Ik ben hartstikke trots op mijn jongens", zei hij in Leeuwarden na het duel met NEC. De Nijmegenaren wonnen na verlenging met 2-1.

Cambuur bestreed NEC door vaak te kiezen voor de lange bal op spitsen Milan Smit en Roberts Uldrikis. Uldrikis had halverwege de eerste helft met zijn hoofd succes (1-0). "We speelden compact en kozen voor een iets andere aanpak dan we normaal doen", zegt De Jong, die in de eerste divisie met Cambuur nog in de race is voor de play-offs. "Op de beginfase na gaven we ook niet zoveel kansen weg. Het was jammer dat de 1-1 uit een hoekschop viel. De redding van Jasper Cillessen, kort voor tijd, was cruciaal."

De Jong gaf NEC complimenten. "We hebben goed verdedigd en het goed gedaan tegen een uitstekende ploeg. Ik denk dat NEC een kans heeft om de beker te winnen."

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

31 minuten geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

2 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

2 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

4 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

4 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

5 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

7 uur geleden