Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cambridge United vol ongeloof na bekerstunt bij Newcastle

Cambridge United vol ongeloof na bekerstunt bij Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Cambridge United zorgde zaterdag in de derde ronde van de FA Cup voor een grote stunt door Newcastle United uit te schakelen (0-1). De spelers van de club uit de derde afdeling konden het zelf nauwelijks bevatten. "Dit is ongelooflijk", zei de uitblinkende doelman Dimitar Mitov, die met enkele fraaie reddingen de nummer een na laatst uit de Premier League van de gelijkmaker afhield.

"We wisten dat we alleen een kansje zouden maken als we allemaal op ons best zouden zijn", vervolgde Mitov. "Gelukkig waren we dat vandaag. We geloofden in onszelf en wisten dat we niets hadden te verliezen. Onze fans hebben de rest gedaan." De underdog werd in Newcastle gesteund door ongeveer 5000 meegekomen aanhangers.

Joe Ironside maakte de enige treffer. "Ik heb gedaan waar ik de afgelopen nacht van heb gedroomd", zei hij naderhand. Hij voegde er aan toe dat in zijn jeugd Alan Shearer, destijds fameus spits van Newcastle United, zijn grote held was. "Fantastisch dat ik nu heb gescoord in het stadion waar hij grote successen vierde."

Bij Newcastle debuteerde Kieran Trippier. De Engels international was eerder in de week overgenomen van de Spaanse kampioen Atlético Madrid.

Meer uit Voetbal

Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

2 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

2 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

6 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

6 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

8 uur geleden
Doelman Neuer mist bekerfinale met Bayern München om kuitblessure

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.

8 uur geleden
Trainer Carrick verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.

9 uur geleden