Cambodjaan verscheurd door 40 krokodillen na val in kooi
SIEM REAP (ANP/AFP) - In Cambodja heeft een man een val in een kooi met veertig krokodillen niet overleefd. De reptielen hebben de man verscheurd en gedood. Een van de krokodillen heeft de arm van de Cambodjaan opgegeten.
De 72-jarige probeerde op een reptielenboerderij in Siem Reap met een stok een van de krokodillen te verplaatsen omdat er eieren lagen in het verblijf. Het dier viel de stok aan, waardoor de man in de kooi viel. De andere krokodillen vielen hem daarop aan tot hij dood was. Wat over is van de man, zat volgens de lokale politie vol met bijtwonden.
Rond Siem Reap zijn meerdere plekken waar krokodillen worden gefokt. Ze zijn waardevol vanwege hun eieren, huid, vlees en de handel in jonge krokodillen. In dezelfde plaats werd in 2019 ook al een 2-jarig meisje opgegeten door krokodillen toen ze een verblijf in liep.
Meer uit Buitenland
WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse overheid is per direct gedeeltelijk gesloten nu het Congres er niet in is geslaagd om vóór de om middernacht (lokale tijd) verstreken deadline een akkoord te bereiken over de financiering van de federale overheid. Dat meldt onder meer persbureau AFP.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten hebben de Iraanse Revolutionaire Garde gewaarschuwd dat ze "geen onveilige acties" in de Straat van Hormuz tolereren. De Iraanse elitetroepen beginnen zondag een tweedaagse oefening met scherpe munitie in het gebied.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft de verkoop goedgekeurd van wapens ter waarde van ongeveer 6,7 miljard dollar (5,65 miljard euro) aan Israël, waaronder AH-64E Apache-aanvalshelikopters. Ook gaat het akkoord met de verkoop van Patriot-raketten aan Saudi-Arabië ter waarde van 9 miljard dollar (7,6 miljard euro).
5 uur geledenKINSHASA (ANP) - Meer dan tweehonderd mensen zijn deze week om het leven gekomen nadat een mijn was ingestort in het oosten van de Democratische Republiek Congo. Dat meldt de Congolese rebellengroep M23.
5 uur geledenNEW YORK (ANP) - Amerikaanse federale agenten hebben deze week te horen gekregen dat ze ruimere bevoegdheden hebben om mensen zonder arrestatiebevel te arresteren. Dat meldt The New York Times op basis van een intern memo van immigratiedienst ICE.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse Senaat heeft twee begrotingspakketten aangenomen, maar de kans op een gedeeltelijke shutdown van de overheid in de Verenigde Staten wordt toch steeds groter.
6 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - De Amerikaanse journalist Don Lemon, die donderdagavond werd opgepakt vanwege betrokkenheid bij een anti-ICE-protest in Minnesota, is vrijgelaten op last van een federale rechter in Los Angeles. Dat melden Amerikaanse media waaronder NBC News.
7 uur geleden