Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cambodjaan verscheurd door 40 krokodillen na val in kooi

Cambodjaan verscheurd door 40 krokodillen na val in kooi

SIEM REAP (ANP/AFP) - In Cambodja heeft een man een val in een kooi met veertig krokodillen niet overleefd. De reptielen hebben de man verscheurd en gedood. Een van de krokodillen heeft de arm van de Cambodjaan opgegeten.

De 72-jarige probeerde op een reptielenboerderij in Siem Reap met een stok een van de krokodillen te verplaatsen omdat er eieren lagen in het verblijf. Het dier viel de stok aan, waardoor de man in de kooi viel. De andere krokodillen vielen hem daarop aan tot hij dood was. Wat over is van de man, zat volgens de lokale politie vol met bijtwonden.

Rond Siem Reap zijn meerdere plekken waar krokodillen worden gefokt. Ze zijn waardevol vanwege hun eieren, huid, vlees en de handel in jonge krokodillen. In dezelfde plaats werd in 2019 ook al een 2-jarig meisje opgegeten door krokodillen toen ze een verblijf in liep.

Meer uit Buitenland

Libanon meldt 14 doden door aanvallen Israël op zondag

BEIROET (ANP/RTR) - Israëlische luchtaanvallen hebben zondag veertien mensen gedood en 37 mensen verwond, meldt het Libanese ministerie van Volksgezondheid. Onder de doden van zondag waren twee kinderen en twee vrouwen, aldus het ministerie van Volksgezondheid. Israël meldt dat een van zijn soldaten is omgekomen.

3 uur geleden
Fatah wint eenzijdige lokale verkiezingen Palestijnse Westoever

RAMALLAH (ANP/AFP) - De seculiere partij Fatah van de Palestijnse president Mahmoud Abbas heeft de lokale verkiezingen gewonnen die zaterdag werden gehouden op de Westelijke Jordaanoever. Dat blijkt uit de zondag gepubliceerde resultaten.

3 uur geleden
Vloot met humanitaire hulp voor Gaza vertrokken vanuit Sicilië

SYRACUSE (ANP/DPA) - Activisten uit diverse landen zijn vanuit Sicilië aan boord van 56 schepen met humanitaire hulp vertrokken naar de Gazastrook. Dat meldt de Global Sumud Flotilla. Volgens de organisatie is het de grootste hulpvloot die ooit heeft geprobeerd de Gazastrook te bereiken.

3 uur geleden
Staatsbezoek Charles aan VS gaat zonder wijzigingen door

LONDEN (ANP/RTR) - Het vierdaagse staatsbezoek van koning Charles en koningin Camilla aan de Verenigde Staten gaat gewoon door zoals gepland. Dat heeft Buckingham Palace zondag bekendgemaakt na overleg over de planning naar aanleiding van het schietincident tijdens een mediagala waar president Donald Trump aanwezig was.

4 uur geleden
Dodental bomaanslag op verkeersweg Colombia omhoog

BOGOTÁ (ANP/AFP/RTR) - Het dodental door een zware explosie op een verkeersweg in Colombia is gestegen naar negentien. De autoriteiten spreken over een terreuraanslag en houden een afsplitsing van de ontbonden guerrillagroep FARC verantwoordelijk.

5 uur geleden
Rivalen Netanyahu gaan samen volgende verkiezingen Israël in

JERUZALEM (ANP/RTR) - Twee geduchte politieke rivalen van de Israëlische premier Benjamin Netanyahu gaan de krachten bundelen voor de komende verkiezingen, die later dit jaar worden verwacht. Zij hopen zo Netanyahu's coalitieregering te verdrijven.

8 uur geleden
President Israël stuurt aan op schikking in strafzaak Netanyahu

JERUZALEM (ANP/RTR/DPA) - De Israëlische premier Benjamin Netanyahu lijkt nog geen uitzicht te hebben op gratieverlening door de president in de corruptiezaak waarin hij is verwikkeld. Het staatshoofd, president Isaac Herzog, maakte zondag duidelijk dat eerst moet worden gekeken naar een mogelijke schikking. Pas daarna wil hij gratie overwegen.

10 uur geleden