Camacho (30) beëindigt na vijf voetoperaties zijn loopbaan
WOLFSBURG (ANP/DPA) - Ignacio Camacho heeft een punt achter zijn voetballoopbaan gezet. De 30-jarige eenmalig Spaans international speelde twee jaar geleden zijn laatste duel voor VfL Wolfsburg en onderging sindsdien vijf operaties aan zijn voet.
"Mijn voet zegt dat het klaar is. Na er een tijdje over te hebben nagedacht en met de doktoren te hebben gesproken, is het tijd om afscheid te nemen. Ik heb er alles aan gedaan om weer te kunnen voetballen", aldus Camacho, die nu een trainingscursus gaat volgen en bij Wolfsburg actief blijft.
Camacho doorliep de jeugdopleiding van Atlético Madrid. Met die club won de middenvelder in 2010 de Europa League. Na daarna zes jaar bij Malaga te hebben gespeeld, nam Wolfsburg Camacho in 2017 voor 15 miljoen euro over.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Jeroen Zoet blijft bij de thuiswedstrijd van AZ tegen NEC het doel verdedigen van de Alkmaarders. De doelman was de afgelopen duels de vervanger van de geblesseerde Rome-Jayden Owusu-Oduro. Zoet krijgt wederom een basisplaats van interim-coach Leeroy Echteld, ook nu Owusu-Oduro terug is in de selectie.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Stefan Mitrovic heeft afscheid genomen van Excelsior. De 23-jarige aanvaller uit Servië maakt het seizoen af bij Asteras Tripolis FC uit Griekenland.
1 uur geledenROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.
18 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.
19 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.
22 uur geledenBREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.
22 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.
1 dag geleden