Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Camacho (30) beëindigt na vijf voetoperaties zijn loopbaan

Camacho (30) beëindigt na vijf voetoperaties zijn loopbaan

WOLFSBURG (ANP/DPA) - Ignacio Camacho heeft een punt achter zijn voetballoopbaan gezet. De 30-jarige eenmalig Spaans international speelde twee jaar geleden zijn laatste duel voor VfL Wolfsburg en onderging sindsdien vijf operaties aan zijn voet.

"Mijn voet zegt dat het klaar is. Na er een tijdje over te hebben nagedacht en met de doktoren te hebben gesproken, is het tijd om afscheid te nemen. Ik heb er alles aan gedaan om weer te kunnen voetballen", aldus Camacho, die nu een trainingscursus gaat volgen en bij Wolfsburg actief blijft.

Camacho doorliep de jeugdopleiding van Atlético Madrid. Met die club won de middenvelder in 2010 de Europa League. Na daarna zes jaar bij Malaga te hebben gespeeld, nam Wolfsburg Camacho in 2017 voor 15 miljoen euro over.

Meer uit Voetbal

Vitesse wacht nog op definitieve goedkeuring overname

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft nog geen definitief uitsluitsel van de licentiecommissie over de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders. De club uit de eerste divisie meldt dat de KNVB positief heeft gereageerd op het verzoek dat medio december werd ingediend, maar dat de licentiecommissie "nog een aantal verduidelijkingen wenst".

22 minuten geleden
Spaanse spits Aghehowa lijkt door blessure WK voetbal te missen

PORTO (ANP/RTR) - De Spaanse international Samu Aghehowa lijkt niet op tijd fit te zijn voor het WK voetbal van deze zomer. De 21-jarige aanvaller van FC Porto liep maandag een kruisbandblessure op tijdens het gelijkspel tegen Sporting Portugal (1-1).

1 uur geleden
Timber en De Lange zien trainer De Zerbi vertrekken bij Marseille

MARSEILLE (ANP/AFP) - Olympique Marseille heeft "in onderling overleg" afscheid genomen van trainer Roberto De Zerbi. Dat meldde de club van de Nederlanders Quinten Timber en Jeffrey de Lange. De nummer 4 van Frankrijk verloor zondag 'Le Classique' tegen Paris Saint-Germain met 5-0.

2 uur geleden
Chelsea geeft 2-0-voorsprong weg en speelt gelijk tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de thuiswedstrijd tegen Leeds United genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De nummer 5 van de Premier League zag op Stamford Bridge de bezoekers in het laatste kwart van het duel terugkomen van een 2-0-achterstand: 2-2.

12 uur geleden
Slot beleeft 'zwaarste seizoen' met 'ondermaats' Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."

21 uur geleden
Fortuna Sittard lijft ervaren doelman Marsman in

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.

1 dag geleden
PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

1 dag geleden