Camacho (30) beëindigt na vijf voetoperaties zijn loopbaan
WOLFSBURG (ANP/DPA) - Ignacio Camacho heeft een punt achter zijn voetballoopbaan gezet. De 30-jarige eenmalig Spaans international speelde twee jaar geleden zijn laatste duel voor VfL Wolfsburg en onderging sindsdien vijf operaties aan zijn voet.
"Mijn voet zegt dat het klaar is. Na er een tijdje over te hebben nagedacht en met de doktoren te hebben gesproken, is het tijd om afscheid te nemen. Ik heb er alles aan gedaan om weer te kunnen voetballen", aldus Camacho, die nu een trainingscursus gaat volgen en bij Wolfsburg actief blijft.
Camacho doorliep de jeugdopleiding van Atlético Madrid. Met die club won de middenvelder in 2010 de Europa League. Na daarna zes jaar bij Malaga te hebben gespeeld, nam Wolfsburg Camacho in 2017 voor 15 miljoen euro over.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
7 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
7 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
10 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
11 uur geleden