Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Caljouw en De Visch Eijbergen prolongeren badmintontitels

Caljouw en De Visch Eijbergen prolongeren badmintontitels

ALMERE (ANP) - Mark Caljouw en Soraya de Visch Eijbergen hebben op het NK badminton in Almere met succes hun titels in het enkelspel verdedigd.

Caljouw versloeg in de finale Joran Kweekel in twee games (21-18 21 -12) en veroverde al voor de vierde keer het NK-goud. Ook De Visch Eijbergen vierde haar vierde nationale titel. Zij was evenals vorig jaar in de finale te sterk voor Gayle Mahulette en won overtuigend in twee games (21-14 21-12).

Selena Piek veroverde twee titels in het dubbelspel. Ze won met Cheryl Seinen aan haar zijde voor het derde jaar op rij het goud in het vrouwendubbel. Piek en Seinen waren in de finale beduidend beter dan Debora Jille en Alyssa Tirtosentono: 21-15 21-11.

Dubbelspel

Piek pakte ook het goud in het gemengd dubbel met Robin Tabeling. Het koppel won in de finale in twee games van Ruben Jille en Tirtosentono: 21-17 21-16.

Jille schreef wel het dubbelspel bij de mannen op zijn naam. Hij verraste samen met Ties van der Lecq de titelverdedigers Jelle Maas en Tabeling: 22-20 21-19.

Meer uit Sport

Frans talent Seixas boekt derde ritzege in Ronde van Baskenland

EIBAR (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft zijn derde etappe gewonnen in de Ronde van Baskenland. De 19-jarige Fransman van Decathlon CMA CGM versloeg in de vijfde rit met start en finish in Eibar medevluchter Florian Lipowitz uit Duitsland en verstevigde zijn leidende positie in het algemeen klassement. De Spanjaard Javier Romo finishte als derde op iets meer dan een minuut.

1 uur geleden
Sinner ook op gravel in Monaco tegen Zverev in halve finales

MONACO (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich in zijn jacht op zijn eerste titel op een groot graveltoernooi geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De nummer 2 van de wereld versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime met 6-3 6-4.

4 uur geleden
Tennisser Zverev in drie sets naar halve finales Monte Carlo

MONACO (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich als eerste geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De Duitse nummer 3 van de wereldranglijst boekte een zege in drie sets op de Braziliaan João Fonseca: 7-5 6-7 (3) 6-3.

6 uur geleden
Volleybalster Plak stelt zich niet beschikbaar voor Oranje

UTRECHT (ANP) - Volleybalster Celeste Plak heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de wedstrijden van Oranje deze zomer. Dat meldde de volleybalbond op de eigen website. De 30-jarige diagonaalspeelster ontbreekt op de 'longlist' van bondscoach Felix Koslowski voor de komende periode, waarin Nederland speelt op de Four Nations Cup en de Volleyball Nations League.

7 uur geleden
Golfer McIlroy begint goed aan jacht op titelprolongatie Masters

AUGUSTA (ANP) - Golfer Rory McIlroy is uitstekend begonnen aan zijn jacht op titelprolongatie op de Masters. De 36-jarige Noord-Ier deelt na een eerste ronde van 67 slagen (5 onder par) de leiding met de Amerikaan Sam Burns.

12 uur geleden
Van Gerwen klopt Bunting na achterstand en bereikt finale

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.

21 uur geleden
Van Gerwen klopt Van Veen in kwartfinale Premier League

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League Gian van Veen verslagen. De 36-jarige Brabander zette zijn landgenoot in Brighton met 6-4 aan de kant.

22 uur geleden