Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Caljouw en De Visch Eijbergen prolongeren badmintontitels

Caljouw en De Visch Eijbergen prolongeren badmintontitels

ALMERE (ANP) - Mark Caljouw en Soraya de Visch Eijbergen hebben op het NK badminton in Almere met succes hun titels in het enkelspel verdedigd.

Caljouw versloeg in de finale Joran Kweekel in twee games (21-18 21 -12) en veroverde al voor de vierde keer het NK-goud. Ook De Visch Eijbergen vierde haar vierde nationale titel. Zij was evenals vorig jaar in de finale te sterk voor Gayle Mahulette en won overtuigend in twee games (21-14 21-12).

Selena Piek veroverde twee titels in het dubbelspel. Ze won met Cheryl Seinen aan haar zijde voor het derde jaar op rij het goud in het vrouwendubbel. Piek en Seinen waren in de finale beduidend beter dan Debora Jille en Alyssa Tirtosentono: 21-15 21-11.

Dubbelspel

Piek pakte ook het goud in het gemengd dubbel met Robin Tabeling. Het koppel won in de finale in twee games van Ruben Jille en Tirtosentono: 21-17 21-16.

Jille schreef wel het dubbelspel bij de mannen op zijn naam. Hij verraste samen met Ties van der Lecq de titelverdedigers Jelle Maas en Tabeling: 22-20 21-19.

Meer uit Sport

Sinner ten koste van Boeblik naar kwartfinales US Open

NEW YORK (ANP/RTR) - Jannik Sinner heeft zonder moeite de kwartfinales van de US Open bereikt. De 24-jarige Italiaan versloeg in de achtste finale Aleksandr Boeblik uit Kazachstan in drie sets: 6-1 6-1 6-1.

4 uur geleden
Tennisster Osaka verslaat Gauff en staat in kwartfinale US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisster Naomi Osaka is door naar de kwartfinale van de US Open. Osaka versloeg de Amerikaanse Coco Gauff in de achtste finales. Het werd 6-3 6-2.

10 uur geleden
Tennisster Swiatek in twee sets naar kwartfinale US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisster Iga Swiatek heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De Poolse nummer 2 van de wereld versloeg de Russische Ekaterina Alexandrova in de achtste finales. Swiatek was in twee sets te sterk voor Alexandrova: 6-3 6-1.

12 uur geleden
Tennisser De Minaur naar kwartfinales US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisser Alex de Minaur heeft zich bij de US Open geplaatst voor de kwartfinales. De als achtste geplaatste Australiër was in drie sets te sterk voor Leandro Riedi uit Zwitserland. Het werd 6-3 6-2 6-1.

12 uur geleden
Benoot na seizoen van Visma - Lease a Bike naar Decathlon

LA MOTTE-SERVOLEX (ANP) - Tiesj Benoot vertrekt aan het einde van het jaar bij de Nederlandse wielerploeg Visma - Lease a Bike. De 31-jarige Belg gaat de komende drie jaar rijden voor Decathlon CMA CGM, het huidige Decathlon-AG2R. Dat maakte de Franse ploeg bekend.

20 uur geleden
Sabalenka naar laatste acht US Open

NEW YORK (ANP) - Aryna Sabalenka heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De Belarussische nummer 1 van de wereld versloeg in twee sets Cristina Bucsa uit Spanje: 6-1 6-4.

1 dag geleden
Djokovic eenvoudig naar kwartfinales US Open

NEW YORK (ANP) - Novak Djokovic heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De als zevende geplaatste Serviër won in drie sets van de Duitser Jan-Lennard Struff: 6-3 6-3 6-2.

1 dag geleden