Caljouw en De Visch Eijbergen prolongeren badmintontitels
ALMERE (ANP) - Mark Caljouw en Soraya de Visch Eijbergen hebben op het NK badminton in Almere met succes hun titels in het enkelspel verdedigd.
Caljouw versloeg in de finale Joran Kweekel in twee games (21-18 21 -12) en veroverde al voor de vierde keer het NK-goud. Ook De Visch Eijbergen vierde haar vierde nationale titel. Zij was evenals vorig jaar in de finale te sterk voor Gayle Mahulette en won overtuigend in twee games (21-14 21-12).
Selena Piek veroverde twee titels in het dubbelspel. Ze won met Cheryl Seinen aan haar zijde voor het derde jaar op rij het goud in het vrouwendubbel. Piek en Seinen waren in de finale beduidend beter dan Debora Jille en Alyssa Tirtosentono: 21-15 21-11.
Dubbelspel
Piek pakte ook het goud in het gemengd dubbel met Robin Tabeling. Het koppel won in de finale in twee games van Ruben Jille en Tirtosentono: 21-17 21-16.
Jille schreef wel het dubbelspel bij de mannen op zijn naam. Hij verraste samen met Ties van der Lecq de titelverdedigers Jelle Maas en Tabeling: 22-20 21-19.
Meer uit Sport
NIEUWEGEIN (ANP) - De Europese kampioenschappen judo zijn in 2027 voor het eerst in 22 jaar weer in Nederland. Van 15 tot en met 18 april strijden de judoka's in Omnisport in Apeldoorn om de Europese titels. Judo Bond Nederland rekent op een sterk deelnemersveld, omdat het toernooi meetelt voor kwalificatie voor de Olympische Spelen van 2028.
12 uur geledenKOKSIJDE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft ook zijn derde wedstrijd in de wereldbeker veldrijden gewonnen. De 30-jarige wereldkampioen van Alpecin-Deceuninck was een dag na zijn zege in Antwerpen ook oppermachtig in Koksijde. Hij won voor de Belgen Laurens Sweeck en Niels Vandeputte.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Max Verstappen (28) zal volgens Oliver Mintzlaff nog lang bij Red Bull blijven. Dat heeft de Duitse manager van het Oostenrijkse Formule 1-team zondag gezegd in een interview met De Telegraaf. "Het belangrijkste voor een sporter is dat hij ziet dat iedereen in het team alles voor hem geeft. En ik denk dat Max onder de indruk is van hoe de resultaten en de sfeer in het team zich dit jaar hebben ontwikkeld", zei de directeur bedrijfsprojecten en nieuwe investeringen van Red Bull.
14 uur geledenKOKSIJDE (ANP) - Lucinda Brand heeft na de wereldbekerwedstrijd van zaterdag in Antwerpen ook de wereldbekercross in Koksijde gewonnen. De leidster in het klassement kwam in de Duinencross na vijf ronden solo over de streep. Shirin van Anrooij werd op 36 seconden tweede. Ceylin del Carmen Alvarado eindigde na een minuut op de derde plaats.
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Het duel tussen NEC en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in het Gofferstadion in Nijmegen (2-2).
1 dag geledenANTWERPEN (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zijn eerste duel met Wout van Aert dit veldritseizoen overtuigend gewonnen. De 30-jarige Nederlander reed in de wereldbekerwedstrijd in Antwerpen al vroeg weg bij de rest en finishte met een riante voorsprong. Van Aert had in zijn eerste cross van het seizoen tijd nodig om op gang te komen, kreeg vervolgens een lekke band en eindigde als zevende.
1 dag geledenANTWERPEN (ANP) - Lucinda Brand heeft in Antwerpen een wereldbekerwedstrijd in het veldrijden gewonnen. De 36-jarige Dordtse van Baloise Glowi Lions bleef haar landgenote Ceylin del Carmen Alvarado twee seconden voor. De derde plaats was ook voor een Nederlandse, Aniek van Alphen. Zij kwam zestien seconden na Brand over de finish.
1 dag geleden