Buurt loopt stille tocht voor doodgestoken snackbareigenaar
DEN HAAG (ANP) - Bewoners van de Haagse Houtwijk lopen vrijdagavond een stille tocht voor de eigenaar van een snackbar die vorige week vrijdag werd doodgestoken.
De tocht begint om 18.30 uur bij wijkcentrum Bokkefort en zal richting de snackbar van het slachtoffer gaan. De afgelopen dagen lag een condoleanceboek in het wijkcentrum, dat hiervoor extra lang geopend bleef. Deelnemers kunnen een witte bloem of witte lampion meenemen.
De steekpartij vond vorige week rond 21.00 uur plaats op de Doctor H.E. van Geldererf in het stadsdeel Loosduinen. Agenten troffen de zwaargewonde man (39) op straat aan. Hulp mocht niet meer baten.
In de nacht hield de politie drie minderjarige verdachten aan. Het gaat om twee meisjes van vijftien jaar oud en een 17-jarige jongen. Ze worden ook verdacht van het slaan en het schoppen van het slachtoffer en zijn vrouw. Het drietal zit vast. De aanleiding is nog "onderwerp van onderzoek", meldt het Openbaar Ministerie.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Ondanks een verbod op plastic wegwerpbekers en verpakkingen gebruikt minder dan een kwart van de festivals herbruikbaar materiaal. Dat concludeert de Inspectie Leefomgeving en Transport (ILT) na onderzoek. De ILT noemt de resultaten "teleurstellend".
1 uur geledenTER APEL (ANP) - In het aanmeldcentrum voor asielzoekers in Ter Apel sliepen in de nacht van maandag op dinsdag 2211 asielzoekers. Dat is ruim meer dan het maximumaantal van 2000.
2 uur geledenRITTHEM (ANP) - Bij de crash van een sportvliegtuig in Zeeland is één persoon om het leven gekomen. Dat meldt de veiligheidsregio. Het vliegtuig stortte neer tussen het dorp Ritthem en Middelburg.
2 uur geledenRITTHEM (ANP) - Bij het Zeeuwse dorp Ritthem is dinsdagmorgen een sportvliegtuig neergestort. Dat meldt de veiligheidsregio. Het vliegtuigje zou naast de snelweg A58 zijn gecrasht.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De SP wil dat mensen geen eigen risico meer moeten betalen voor medische hulp na seksueel geweld. Volgens Tweede Kamerlid Sarah Dobbe mogen kosten geen belemmering zijn om medische hulp te zoeken na een verkrachting.
10 uur geledenHOUTEN (ANP) - De komende dagen is het stralend weer in Nederland, verwacht Weeronline. Vooral dinsdag is de lucht grotendeels blauw en ook de middagtemperatuur gaat omhoog tot 15 tot 17 graden en in het zuiden tot 18. Woensdag is het nog zachter met 17 tot 19 graden en in het zuiden wordt het bij 20 graden de eerste warme dag van het jaar.
20 uur geledenWAALWIJK (ANP) - De politie heeft maandagmiddag vijf personen aangehouden in een pand in Waalwijk waar illegaal wiet werd gekweekt. De verdachten waren op dat moment aanwezig in het gebouw waar de kwekerij werd ontdekt. De politie kan nog niets zeggen over de identiteit van de verdachten of de omvang van de vondst.
22 uur geleden