Büttner tekent voor drie jaar bij De Graafschap
DOETINCHEM (ANP) - Alexander Büttner speelt vanaf komend seizoen voor De Graafschap. De 33-jarige vleugelverdediger komt transfervrij over van RKC Waalwijk. Büttner en De Graafschap hebben overeenstemming bereikt over een contract voor drie jaar, zo meldt de club.
"Dit is voor mij de kers op de taart", zegt Büttner, die in Doetinchem geboren is. "Ik vond De Graafschap altijd een hele mooie club met fantastische supporters. Ik wil binnen en buiten het veld belangrijk zijn voor het team. In het veld wil ik belangrijk zijn met mijn aanvallende impulsen en scorend vermogen en buiten het veld wil ik de jonge jongens helpen."
De Graafschap bezet na 36 gespeelde wedstrijden de 9e plaats in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg uit Doetinchem heeft 54 punten.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Turners Casimir Schmidt, Elijah Faverus, Amine Abaidi, Loran de Munck en Jermain Grünberg bezetten na vier van de zes startgroepen (subdivisies) de vijfde plek in het landenklassement bij de WK in Rotterdam. Olympisch teamkampioen Japan gaat aan de leiding (254,529 punten), gevolgd door Europees kampioen Groot-Brittannië (251,460).
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turner Loran de Munck (27) hoopt dat de teamscore van de Nederlandse ploeg voldoende is voor een plek in de teamfinale. Na drie van de zes startgroepen staat Nederland tweede. De beste acht landenteams gaan naar de finale.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turner Casimir Schmidt (30) heeft eerder deze week getwijfeld of hij wel in actie kon komen bij de WK in Rotterdam. Dat zei hij na afloop van de kwalificatiewedstrijd.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse turners moeten bij de WK in Rotterdam nog lang wachten voor duidelijk is waar hun teamtotaal van 242,995 punten ze brengt. Na drie van de zes startgroepen (subdivisies) bezetten turners Casimir Schmidt, Loran de Munck, Elijah Faverus, Amine Abaidi en Jermain Grünberg de tweede plek in het landenklassement. De Russische ploeg, uitkomend als World Gymnastics 2, gaat voorlopig aan de leiding met 249,162 punten.
10 uur geledenWIJSTER (ANP) - Wielrenster Letizia Borghesi heeft de vierde etappe van de Eneco Tour op haar naam geschreven. De Italiaanse van AG Insurance - Soudal was op de keien naar de top van de VAM-berg de sterkste en bleef Pfeiffer Georgi (Team Picnic PostNL) voor. Lieke Nooijen werd derde en gaat zondag als klassementsleidster de slotetappe in.
14 uur geledenMEULEBEKE (ANP) - Fem van Empel heeft haar rentree in het veldrijden gevierd met de vierde plaats in de Berencross in het Belgische Meulebeke. De 24-jarige drievoudig wereldkampioene was er bijna een jaar lang uit door mentale problemen.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Russische turnmannen, uitkomend als World Gymnastics 2, hebben na de tweede van in totaal zes startgroepen (subdivisies) de leiding gepakt in het landenklassement bij de WK turnen in Rotterdam.
15 uur geleden