Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Büttner tekent voor drie jaar bij De Graafschap

Büttner tekent voor drie jaar bij De Graafschap

DOETINCHEM (ANP) - Alexander Büttner speelt vanaf komend seizoen voor De Graafschap. De 33-jarige vleugelverdediger komt transfervrij over van RKC Waalwijk. Büttner en De Graafschap hebben overeenstemming bereikt over een contract voor drie jaar, zo meldt de club.

"Dit is voor mij de kers op de taart", zegt Büttner, die in Doetinchem geboren is. "Ik vond De Graafschap altijd een hele mooie club met fantastische supporters. Ik wil binnen en buiten het veld belangrijk zijn voor het team. In het veld wil ik belangrijk zijn met mijn aanvallende impulsen en scorend vermogen en buiten het veld wil ik de jonge jongens helpen."

De Graafschap bezet na 36 gespeelde wedstrijden de 9e plaats in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg uit Doetinchem heeft 54 punten.

Meer uit Sport

Turnster Thorsdottir mist door blessures WK in eigen land

ROTTERDAM (ANP) - Turnster Eythora Thorsdottir (28) kan door slepende blessures niet deelnemen aan de WK in Rotterdam. Dat vertelde ze tijdens een persmoment waarbij ze werd aangekondigd als ambassadeur van het wereldtiteltoernooi.

3 uur geleden
Tweevoudig olympiër Deurloo (35) definitief gestopt met turnen

ROTTERDAM (ANP) - Bart Deurloo (35) is definitief gestopt met turnen. Dat maakte de Ridderkerker bekend tijdens een persmoment in aanloop naar de WK turnen in Rotterdam. Tijdens het titeltoernooi is hij samen met Eythora Thorsdottir actief als WK-ambassadeur.

3 uur geleden
Leclerc snelste in vrije training Monza, Verstappen slaat over

MONZA (ANP) - Formule 1-coureur Charles Leclerc heeft vrijdag de snelste tijd neergezet bij de eerste vrije training van de Grote Prijs van Italië. De Monagask van Ferrari reed op het circuit van Monza een snelste ronde van 1.23,008. Zijn Britse ploeggenoot Lewis Hamilton was 0,173 seconde langzamer. Hamiltons landgenoot George Russell (Mercedes) reed de derde tijd, 0,304 seconde achter Leclerc.

3 uur geleden
Formule 1: Gasly toch nog gestraft voor GP Monaco, Hadjar derde

MONACO (ANP) - De Franse Formule 1-coureur Pierre Gasly is alsnog teruggezet in de uitslag van de Grote Prijs van Monaco van 7 juni. Dat heeft autosportbond FIA vrijdag bekendgemaakt. Door tijdstraffen wordt Gasly (Alpine) teruggezet naar de zevende plaats. Zijn landgenoot Isack Hadjar (Red Bull) klimt weer naar de derde plaats.

4 uur geleden
Tennisser Kyrgios accepteert maand schorsing na cocaïnegebruik

LONDEN (ANP) - De Australische tennisser Nick Kyrgios heeft een schorsing van een maand geaccepteerd. Dat heeft de International Tennis Integrity Agency (ITIA) bekendgemaakt. Omdat de voorlopige schorsing van Kyrgios op 4 augustus was ingegaan, mag hij per direct weer tennissen.

6 uur geleden
Zverev wint opnieuw na vijfsetter op US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisser Alexander Zverev had opnieuw vijf sets nodig om zijn tegenstander te verslaan op de US Open. In de nacht van donderdag op vrijdag versloeg de als eerste geplaatste Duitser de Fransman Quentin Halys in de tweede ronde: 6-4 4-6 7-6 (3) 6-7 (3) 6-3.

8 uur geleden
Tennisser De Jong strandt op US Open in tweede ronde tegen Bergs

NEW YORK (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd de derde ronde van de US Open te bereiken. De 26-jarige Nederlander moest in New York zijn meerdere erkennen in de Belg Zizou Bergs. Het werd 5-7 6-1 2-6 6-7 (2).

13 uur geleden