Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Büttner tekent voor drie jaar bij De Graafschap

Büttner tekent voor drie jaar bij De Graafschap

DOETINCHEM (ANP) - Alexander Büttner speelt vanaf komend seizoen voor De Graafschap. De 33-jarige vleugelverdediger komt transfervrij over van RKC Waalwijk. Büttner en De Graafschap hebben overeenstemming bereikt over een contract voor drie jaar, zo meldt de club.

"Dit is voor mij de kers op de taart", zegt Büttner, die in Doetinchem geboren is. "Ik vond De Graafschap altijd een hele mooie club met fantastische supporters. Ik wil binnen en buiten het veld belangrijk zijn voor het team. In het veld wil ik belangrijk zijn met mijn aanvallende impulsen en scorend vermogen en buiten het veld wil ik de jonge jongens helpen."

De Graafschap bezet na 36 gespeelde wedstrijden de 9e plaats in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg uit Doetinchem heeft 54 punten.

Meer uit Sport

Plat volgt Vergeer op als chef de mission Paralympische Spelen

ARNHEM (ANP) - Jetze Plat is de nieuwe chef de mission voor de Paralympische Zomerspelen van Los Angeles 2028. Dat maakte sportkoepel NOC*NSF bekend tijdens een persconferentie op sportcentrum Papendal.

8 minuten geleden
NOC*NSF bevestigt Wüst als chef de mission voor Spelen 2028

ARNHEM (ANP) - Ireen Wüst is definitief de nieuwe chef de mission voor de Olympische Spelen van 2028. Dat heeft sportkoepel NOC*NSF dinsdagmiddag bekendgemaakt, nadat het al enige tijd eerder was uitgelekt. Oud-schaatsster Wüst (40) wordt de eerste vrouwelijke chef de mission en krijgt deze functie als het bevalt ook tijdens de Winterspelen van 2030.

49 minuten geleden
Venus en Serena Williams samen in dubbelspel op Wimbledon

LONDEN (ANP) - De zussen Venus en Serena Williams komen samen uit in het dubbelspel op Wimbledon. De veelvoudig grandslamkampioenen hebben van de organisatie een wildcard gekregen. Het toernooi begint over een kleine twee weken.

3 uur geleden
Vrienden en familie hebben Hamilton 'gered' bij Ferrari

BARCELONA (ANP/RTR/DPA) - Vrienden en familie hebben Lewis Hamilton door zijn moeilijkste dagen geholpen, de dagen waarop negatieve gevoelens over zijn overstap naar Ferrari hem somber stemden. "Zij hebben mij gered. Echte mensen die me kennen en nooit aan me hebben getwijfeld", vertelde de 41-jarige Brit over zijn bevrijdende overwinning in de Grote Prijs van Barcelona-Catalonië, de 106e GP-zege in zijn carrière, maar pas de eerste voor Ferrari.

21 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar tweede ronde op Queen's

LONDEN (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft de tweede ronde van het tennistoernooi van Queen's in Londen bereikt. De 30-jarige Nederlander versloeg in de eerste ronde de 24-jarige Brit Harry Wendelken: 6-4 7-6 (5).

1 dag geleden
Van Gerwen leidt Nederlands team naar finale World Cup of Darts

FRANKFURT (ANP) - Michael van Gerwen en Gian van Veen hebben op de World Cup of Darts in Frankfurt de finale bereikt. Het Nederlandse duo was in de halve finales oppermachtig tegen Noord-Ierland en schakelde de titelverdediger uit met 8-2 in legs. Van Gerwen was de man in vorm; hij gooide veelal de beslissende dubbels.

1 dag geleden
Del Toro wint etappe en eindklassement Tour Auvergne-Rhône-Alpes

PLATEAU DE SOLAISON (ANP) - Wielrenner Isaac del Toro heeft zondag de Tour Auvergne-Rhône-Alpes gewonnen, voorheen het Critérium du Dauphiné. De 22-jarige Mexicaan van UAE Team Emirates klom zondag van plek 3 naar plek 1 in het algemeen klassement met een overtuigende etappezege op het Plateau de Solaison, een klim van de buitencategorie. De Spanjaard Juan Ayuso werd tweede op 1 minuut van Del Toro, net voor Tobias Johannessen uit Noorwegen.

1 dag geleden