Busquets maakt seizoen af bij Barcelona, ondanks lucratief aanbod
BARCELONA (ANP) - Sergio Busquets maakt het seizoen af bij FC Barcelona, ondanks een lucratief aanbod vanuit Saudi-Arabië. Volgens trainer Xavi laat Barcelona de 34-jarige aanvoerder deze winter niet gaan. Busquets beschikt over een aflopend contract in Camp Nou.
"Sergio blijft bij ons tot zijn contract in juni afloopt", zei Xavi een dag voor de hervatting van de competitie tegen Espanyol. "Daarna zien we wel wat er gebeurt, het is zijn beslissing. Als het goed gaat, gaan we proberen hem ervan te overtuigen om door te gaan."
Busquets speelt zijn hele carrière al voor Barcelona. De middenvelder vierde met de Catalaanse club onder meer acht landstitels en drie keer de eindzege in de Champions League.
Al-Nassr
Volgens Spaanse media heeft Busquets een bijzonder lucratief contractvoorstel gekregen van Al-Nassr. Die club uit Saudi-Arabië staat op het punt om Cristiano Ronaldo vast te leggen. De Portugese superster forceerde kort voor het WK met een kritisch interview een breuk bij Manchester United.
Busquets stopte na het WK in Qatar als international van Spanje. De wereldkampioen van 2010 werd in de achtste finales via strafschoppen uitgeschakeld door Marokko.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
29 minuten geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
5 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
8 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
20 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
20 uur geleden