Busquets maakt seizoen af bij Barcelona, ondanks lucratief aanbod
BARCELONA (ANP) - Sergio Busquets maakt het seizoen af bij FC Barcelona, ondanks een lucratief aanbod vanuit Saudi-Arabië. Volgens trainer Xavi laat Barcelona de 34-jarige aanvoerder deze winter niet gaan. Busquets beschikt over een aflopend contract in Camp Nou.
"Sergio blijft bij ons tot zijn contract in juni afloopt", zei Xavi een dag voor de hervatting van de competitie tegen Espanyol. "Daarna zien we wel wat er gebeurt, het is zijn beslissing. Als het goed gaat, gaan we proberen hem ervan te overtuigen om door te gaan."
Busquets speelt zijn hele carrière al voor Barcelona. De middenvelder vierde met de Catalaanse club onder meer acht landstitels en drie keer de eindzege in de Champions League.
Al-Nassr
Volgens Spaanse media heeft Busquets een bijzonder lucratief contractvoorstel gekregen van Al-Nassr. Die club uit Saudi-Arabië staat op het punt om Cristiano Ronaldo vast te leggen. De Portugese superster forceerde kort voor het WK met een kritisch interview een breuk bij Manchester United.
Busquets stopte na het WK in Qatar als international van Spanje. De wereldkampioen van 2010 werd in de achtste finales via strafschoppen uitgeschakeld door Marokko.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
28 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
2 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
2 uur geledenGLASGOW (ANP) - Celtic heeft op de laatste speelronde toch weer de Schotse landstitel veroverd. Daizen Maeda maakte in de 88e minuut een belangrijke treffer (2-1) in het thuisduel met Heart of Midlothian. Het doelpunt van de Japanner werd eerst nog afgekeurd, maar de videoscheidsrechter zag dat hij niet buitenspel stond. Vervolgens bepaalde Callum Osmand in de 98e minuut de eindstand (3-1).
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Robert Lewandowski vertrekt aan het einde van het seizoen bij FC Barcelona. "Na vier jaar vol uitdagingen en hard werk is het tijd om verder te gaan", schrijft de Poolse spits op Instagram. "Ik vertrek met het gevoel dat de missie is volbracht. Vier seizoenen, drie kampioenschappen. Ik zal nooit de liefde vergeten die ik vanaf mijn allereerste dagen van de fans heb gekregen. Catalonië is mijn thuis. Dank aan iedereen die ik tijdens deze prachtige vier jaar heb ontmoet. Barça is terug waar het thuishoort."
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist zondag ook de thuiswedstrijd van FC Barcelona tegen Real Betis. "Hij vertelde me dat hij zich niet goed voelt", zei trainer Hansi Flick op een persconferentie. "Dus hij speelt niet."
7 uur geledenISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.
11 uur geleden