Busquets maakt seizoen af bij Barcelona, ondanks lucratief aanbod
BARCELONA (ANP) - Sergio Busquets maakt het seizoen af bij FC Barcelona, ondanks een lucratief aanbod vanuit Saudi-Arabië. Volgens trainer Xavi laat Barcelona de 34-jarige aanvoerder deze winter niet gaan. Busquets beschikt over een aflopend contract in Camp Nou.
"Sergio blijft bij ons tot zijn contract in juni afloopt", zei Xavi een dag voor de hervatting van de competitie tegen Espanyol. "Daarna zien we wel wat er gebeurt, het is zijn beslissing. Als het goed gaat, gaan we proberen hem ervan te overtuigen om door te gaan."
Busquets speelt zijn hele carrière al voor Barcelona. De middenvelder vierde met de Catalaanse club onder meer acht landstitels en drie keer de eindzege in de Champions League.
Al-Nassr
Volgens Spaanse media heeft Busquets een bijzonder lucratief contractvoorstel gekregen van Al-Nassr. Die club uit Saudi-Arabië staat op het punt om Cristiano Ronaldo vast te leggen. De Portugese superster forceerde kort voor het WK met een kritisch interview een breuk bij Manchester United.
Busquets stopte na het WK in Qatar als international van Spanje. De wereldkampioen van 2010 werd in de achtste finales via strafschoppen uitgeschakeld door Marokko.
Meer uit Voetbal
SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
9 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
14 uur geleden