Busquets maakt seizoen af bij Barcelona, ondanks lucratief aanbod
BARCELONA (ANP) - Sergio Busquets maakt het seizoen af bij FC Barcelona, ondanks een lucratief aanbod vanuit Saudi-Arabië. Volgens trainer Xavi laat Barcelona de 34-jarige aanvoerder deze winter niet gaan. Busquets beschikt over een aflopend contract in Camp Nou.
"Sergio blijft bij ons tot zijn contract in juni afloopt", zei Xavi een dag voor de hervatting van de competitie tegen Espanyol. "Daarna zien we wel wat er gebeurt, het is zijn beslissing. Als het goed gaat, gaan we proberen hem ervan te overtuigen om door te gaan."
Busquets speelt zijn hele carrière al voor Barcelona. De middenvelder vierde met de Catalaanse club onder meer acht landstitels en drie keer de eindzege in de Champions League.
Al-Nassr
Volgens Spaanse media heeft Busquets een bijzonder lucratief contractvoorstel gekregen van Al-Nassr. Die club uit Saudi-Arabië staat op het punt om Cristiano Ronaldo vast te leggen. De Portugese superster forceerde kort voor het WK met een kritisch interview een breuk bij Manchester United.
Busquets stopte na het WK in Qatar als international van Spanje. De wereldkampioen van 2010 werd in de achtste finales via strafschoppen uitgeschakeld door Marokko.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
10 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
22 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
1 dag geleden