Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Burnley loopt 57 miljoen euro mis als voetbalseizoen nu stopt

Burnley loopt 57 miljoen euro mis als voetbalseizoen nu stopt

BURNLEY (ANP) - De Engelse voetbalclub Burnley verliest 50 miljoen pond, zo'n 57 miljoen euro, als de Premier League helemaal niet meer wordt hervat. Dat heeft de nummer 10 van de hoogste voetbalklasse van Engeland berekend.

Burnley loopt 45 miljoen pond aan televisierechten mis als de laatste negen competitieduels niet meer worden afgewerkt. De laatste thuisduels van het seizoen zouden naar schatting 5 miljoen pond opleveren.

De enorme inkomsten uit televisierechten zijn een belangrijke reden voor veel Engelse clubs om het seizoen nog te willen afmaken. Volgens berekeningen lopen alle clubs uit de Premier League samen meer dan 1 miljard euro mis als het seizoen nu al is afgelopen.

De Premier League ligt tot nader order stil wegens de uitbraak van het coronavirus.

Meer uit Voetbal

Van Bommel met Antwerp toegezongen op Grote Markt

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Coach Mark van Bommel is maandag met de spelers van landskampioen Antwerp door een uitzinnige menigte toegezongen op de Grote Markt van Antwerpen. De supporters van de club onthaalden de spelersbus en zongen de winnaars van de titel én de beker toe toen die op het balkon van het stadhuis de toegestroomde massa kwamen groeten.

2 uur geleden
Stuttgart blijft in Bundesliga, HSV opnieuw op tweede niveau

HAMBURG (ANP) - VfB Stuttgart speelt ook komend seizoen in de Bundesliga. De club uit het zuiden van Duitsland won in de play-offs om promotie/degradatie met 3-1 bij Hamburger SV. Stuttgart had de eerste wedstrijd al met 3-0 gewonnen.

5 uur geleden
Nederlands elftal zonder Blind en Reijnders in Nations League

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft Daley Blind en Tijjani Reijnders niet opgenomen in zijn officiële selectie voor de Nations League Finals. De bondscoach maakte maandagavond zijn spelerslijst van 23 man bekend. Van Memphis Depay werd eerder op de dag bekend dat hij niet inzetbaar is.

5 uur geleden
Boetes en straffen voor 7 personen wegens racisme tegen Vinícius

MADRID (ANP) - In Spanje hebben zeven mensen een boete en straf opgelegd gekregen voor racistische uitingen richting de Braziliaanse voetballer Vinícius Júnior van Real Madrid.

8 uur geleden
Spanje en Brazilië spelen volgend jaar oefenduel tegen racisme

MADRID (ANP) - Spanje en Brazilië spelen volgend jaar maart een oefenwedstrijd die in het teken staat van de strijd tegen racisme. De Spaanse voetbalbond (RFEF) liet dat maandag weten.

8 uur geleden
De Boer vervolgt trainersloopbaan in Verenigde Arabische Emiraten

ABU DHABI (ANP) - Frank de Boer vervolgt zijn trainersloopbaan in de Verenigde Arabische Emiraten. De 53-jarige Nederlander bereikte maandag een akkoord met Al Jazira, waar hij zijn landgenoot Marcel Keizer opvolgt. Vorige week maakte Alfred Schreuder, een andere voormalige trainer van Ajax, al bekend naar de Verenigde Arabische Emiraten te gaan. Hij wordt coach van Al Ain.

9 uur geleden
Japanse spelmaker Saito speelt ook komend seizoen bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Koki Saito speelt ook komend seizoen bij Sparta. De Rotterdammers huren de 21-jarige Japanse buitenspeler opnieuw van de Belgische club Lommel SK, dat in handen is van de City Football Group.

10 uur geleden