Burnley lonkt naar Europees ticket na zege bij Crystal Palace
LONDEN (ANP) - Burnley is in de Engelse Premier League gestegen naar de achtste plaats. De ploeg van basisspeler Erik Pieters versloeg Crystal Palace in Londen met 1-0. Ben Mee maakte na ruim een uur het doelpunt. Patrick van Aanholt speelde bij de thuisploeg de gehele wedstrijd. Ploeggenoot Jairo Riedewald bleef op de bank. Bij Burnley maakte Pieters het duel vol.
Burnley begon na de coronapauze slecht aan het restant van de competitie met een zware nederlaag bij Manchester City (5-0). De ploeg van coach Sean Dyche herstelde zich tegen Watford (1-0) en heeft na de driepunter tegen Crystal Palace uitzicht op Europees voetbal. De Londense club daarentegen bleef in de middenmoot hangen.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
35 minuten geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
49 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
1 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
9 uur geleden