Burgemeesters willen bekerduel City met Liverpool niet op Wembley
LONDEN (ANP) - De halve finale van de FA Cup tussen Manchester City en Liverpool moet op zaterdag 16 april niet op Wembley worden afgewerkt. Dat hebben de burgemeesters van beide steden laten weten aan de Engelse voetbalbond. Ze vrezen een chaos omdat er op die dag geen rechtstreekse treinen naar Londen rijden.
De burgemeesters denken dat er 64.000 fans van City en Liverpool met de auto richting Londen gaan. De afstand tussen Manchester en Liverpool is slechts 65 kilometer. De kans is groot dat beide supportersgroepen elkaar tegenkomen op de snelweg M6 naar Londen. De hoge brandstofprijzen maken het ook niet aantrekkelijk om de halve finale te bezoeken, zeggen de burgemeesters.
De andere halve eindstrijd op Wembley, tussen Chelsea en Crystal Palace, geeft geen problemen. Beide clubs komen uit Londen.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in winterse omstandigheden met 2-2 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het duel werd twee keer vanwege de sneeuw stilgelegd. De Groningers staan na dertien wedstrijden op de zevende plaats met 20 punten. PEC Zwolle staat vijftiende met 13 punten.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.
4 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.
5 uur geledenCREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.
5 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.
5 uur geleden