Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Burgemeester: drama Jeffrey en Emma raakt gemeenschap diep

Burgemeester: drama Jeffrey en Emma raakt gemeenschap diep

WINSCHOTEN (ANP) - Het is hartverscheurend dat de vermissing van Jeffrey en Emma is geëindigd in het zwartste scenario, zegt burgemeester van Oldambt Cora-Yfke Sikkema. "Veel mensen hebben gehoopt op een andere afloop. Dit drama raakt onze gemeenschap diep."

Vele vrijwilligers hielpen de politie de afgelopen dagen met zoeken naar de kinderen. De auto met daarin hun lichamen werd dinsdagavond in het water bij Winschoten gevonden. Hun vader zat eveneens in het voertuig, hij had ze zaterdag ontvoerd. De kinderen woonden met hun moeder in Delfzijl (Eemsdelta), hun vader woonde in Beerta (Oldambt).

"Laten we naar elkaar blijven omkijken", zei Sikkema. Ben Visser, burgemeester van Eemsdelta, verklaarde dat mensen zich niet kunnen voorstellen wat de familie doormaakt. "Hun hele leven lag nog voor hen. We hadden het ze zo gegund dat we ze levend en wel hadden gevonden."

Meer uit Binnenland

Zes autobranden in straat in Stadskanaal

STADSKANAAL (ANP) - De brandweer is in het Groningse Stadskanaal in de nacht van woensdag op donderdag uitgerukt voor zes autobranden aan de Lyceumlaan. De voertuigen stonden volgens de veiligheidsregio "op enige afstand van elkaar" in brand.

2 uur geleden
ANWB: meer pechmeldingen van vakantiegangers in Scandinavië

DEN HAAG (ANP) - De ANWB ziet het aantal hulpvragen van Nederlandse vakantiegangers in Scandinavië toenemen, terwijl het aantal meldingen uit traditionele zonbestemmingen zoals Frankrijk en Italië achterblijft. Dat schrijft de organisatie in een zomerupdate.

2 uur geleden
Dode door ongeluk met luchtballon bij Friese dorp De Hoeve

DE HOEVE (ANP) - Bij het ongeluk met een luchtballon in het Friese De Hoeve is een persoon om het leven gekomen, bevestigt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Fryslân na berichtgeving door onder meer Omrop Fryslân. Over de identiteit van het slachtoffer is nog niets bekendgemaakt.

5 uur geleden
Eerste partijleider ChristenUnie Kars Veling (77) overleden

NIJKERK (ANP) - De eerste partijleider en lijsttrekker van de ChristenUnie Kars Veling is op 77-jarige leeftijd overleden, meldt onder meer huidig partijleider Mirjam Bikker. Veling was de eerste lijsttrekker en fractievoorzitter van de partij na de fusie van het Gereformeerd Politiek Verbond en de Reformatorische Politieke Federatie. Hij zat eerder voor het GPV in de Eerste Kamer.

6 uur geleden
34 personen in snel neergekomen ballon De Hoeve, zeker 6 gewonden

DE HOEVE (ANP) - In de luchtballon die woensdagavond snel naar beneden kwam in een weiland bij het Friese De Hoeve zaten 34 mensen, laat een woordvoerder van de Veiligheidsregio Fryslân weten. Zeker zes mensen zijn gewond geraakt. Zij worden naar het ziekenhuis gebracht. Andere inzittenden worden per bus naar een opvangplek gebracht.

6 uur geleden
Meerdere gewonden bij ongeluk met luchtballon bij De Hoeve

DE HOEVE (ANP) - In de buurt van het Friese dorp De Hoeve zijn meerdere mensen gewond geraakt door een ongeluk met een luchtballon, meldt de Veiligheidsregio Fryslân. Een woordvoerder laat weten dat de ballon snel is neergekomen en dat er meerdere personen in de mand zaten. Om hoeveel gewonden het gaat, wist hij nog niet.

7 uur geleden
Deel flitspalen blijft uit door ICT-problemen bij OM

DEN HAAG (ANP) - Een deel van de flitsapparatuur in Nederland staat uit en kan niet meer worden aangezet door de ICT-problemen bij het Openbaar Ministerie. Dat bevestigt een woordvoerder van het parket Centrale Verwerking Openbaar Ministerie (CVOM) na berichtgeving door de Leeuwarder Courant en RTL Nieuws. Het gaat om flitspalen die al uitstonden toen het OM zijn systemen offline haalde na een hack. Die flitsers kunnen nu niet worden opgestart.

9 uur geleden