Bundesliga houdt minuut stilte voor coronaslachtoffers
FRANKFURT (ANP) - Alle duels in de eerste en tweede Bundesliga worden komend weekeinde voorafgegaan door een minuut stilte. Daarmee worden de slachtoffers van de heersende coronapandemie herdacht. De spelers zullen verder de komende weken het veld opkomen met een rouwband om, zo meldde de overkoepelende organisatie achter de competities DFL.
"De uitbraak van het coronavirus heeft wereldwijd al zo veel mensenlevens gekost. Het Duitse profvoetbal wil de komende speeldagen medeleven tonen", liet DFL-directeur Christian Seifert weten.
Vanwege de coronacrisis lag de Bundesliga twee maanden stil. Afgelopen weekeinde werd de competitie onder strikte voorwaarden en zonder toeschouwers hervat. "Tegelijkertijd is er veel dank en waardering voor allen die onvermoeibaar werken in de strijd tegen de gevolgen van de pandemie in de geneeskunde, verpleging, zorg, politiek en vele andere gebieden in ons land", voegde Seifert toe.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
19 uur geleden