Buitenlandse media: Hamilton opvolger Sainz bij Ferrari
MARANELLO (ANP) - Het F1-team van Ferrari zou willen stunten met de komst van coureur Lewis Hamilton. Dat melden verschillende buitenlandse media. De Brit zou volgens het Spaanse AS vanaf 2025 de vervanger worden van Carlos Sainz, van wie zijn contract aan het eind van dit jaar afloopt. Ook Italiaanse media berichten over een aanstaande deal.
Als de deal doorgaat, verlaat Hamilton zijn team Mercedes na jaren. Sinds 2013 rijdt de Brit voor de Duitse renstal. Sindsdien pakte hij zeven wereldtitels, een record dat hij deelt met de Duitser Michael Schumacher.
Ferrari verlengde eerder het contract van Charles Leclerc en lijkt Hamilton daarnaast te willen zetten. Wat er dan met Sainz gaat gebeuren, is niet bekend.
Ferrari wil snel aanhaken bij Red Bull, dat vorig F1-seizoen met wereldkampioen Max Verstappen oppermachtig was. Charles Leclerc werd uiteindelijk vijfde, Hamilton derde.
Meer uit Sport
POTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.
5 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.
14 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
1 dag geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
1 dag geledenCATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
1 dag geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
2 dagen geleden