Buitenlandse media: Hamilton opvolger Sainz bij Ferrari
MARANELLO (ANP) - Het F1-team van Ferrari zou willen stunten met de komst van coureur Lewis Hamilton. Dat melden verschillende buitenlandse media. De Brit zou volgens het Spaanse AS vanaf 2025 de vervanger worden van Carlos Sainz, van wie zijn contract aan het eind van dit jaar afloopt. Ook Italiaanse media berichten over een aanstaande deal.
Als de deal doorgaat, verlaat Hamilton zijn team Mercedes na jaren. Sinds 2013 rijdt de Brit voor de Duitse renstal. Sindsdien pakte hij zeven wereldtitels, een record dat hij deelt met de Duitser Michael Schumacher.
Ferrari verlengde eerder het contract van Charles Leclerc en lijkt Hamilton daarnaast te willen zetten. Wat er dan met Sainz gaat gebeuren, is niet bekend.
Ferrari wil snel aanhaken bij Red Bull, dat vorig F1-seizoen met wereldkampioen Max Verstappen oppermachtig was. Charles Leclerc werd uiteindelijk vijfde, Hamilton derde.
Meer uit Sport
DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia hebben dinsdagmiddag de olympische medaillewinnaars geëerd tijdens een ontvangst op Paleis Noordeinde. Tijdens de huldiging werd een traditionele groepsfoto gemaakt aan de voorzijde van het Haagse paleis.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De nieuwe olympische kampioenen zijn dinsdag geridderd in de Orde van Oranje-Nassau. Schaatssters Jutta Leerdam, Femke Kok, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud kregen een lintje, net als shorttrackers Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Schaatsster Femke Kok hoopt dat ze "een motivatie is voor kinderen". Dat zei de winnares van olympisch goud en zilver bij de huldiging van de medaillewinnaars in Den Haag.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten hoopt dat jonge mensen meer gaan sporten en bewegen. "Dan zijn dat misschien de olympische toppers van de toekomst", zei Jetten voor de huldiging van de olympische medaillewinnaars in Den Haag.
10 uur geledenARNHEM (ANP) - Nederlandse officials zullen geen bijeenkomsten bijwonen op de Paralympische Spelen waar de Russische of Belarussische vlag zichtbaar is of waar het volkslied van een van beide landen klinkt. Dat heeft NOC*NSF in een verklaring bekendgemaakt. Dat betekent dat er geen Nederlandse sportbestuurders bij de openingsceremonie in Italië op 6 maart aanwezig zullen zijn.
10 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Shorttrackbroers Jens en Melle van 't Wout hopen dat hun succes op de Olympische Spelen een stimulans is voor hun sport. "Ik denk dat deze Spelen een hele mooie stap waren voor die ontwikkeling", zei Jens van 't Wout voor de huldigingen door minister-president Rob Jetten en koning Willem-Alexander en koningin Máxima in Den Haag.
11 uur geledenACAPULCO (ANP) - Alex de Minaur is meteen in de eerste ronde van het tennistoernooi van Acapulco gestrand. De als tweede geplaatste Australiër, die onlangs het ABN AMRO Open in Rotterdam won, ging in Mexico onderuit tegen de Amerikaan Patrick Kypson. Het werd 1-6 7-6 (4) 6-7 (4).
14 uur geleden