Buitenlandse media: Hamilton opvolger Sainz bij Ferrari
MARANELLO (ANP) - Het F1-team van Ferrari zou willen stunten met de komst van coureur Lewis Hamilton. Dat melden verschillende buitenlandse media. De Brit zou volgens het Spaanse AS vanaf 2025 de vervanger worden van Carlos Sainz, van wie zijn contract aan het eind van dit jaar afloopt. Ook Italiaanse media berichten over een aanstaande deal.
Als de deal doorgaat, verlaat Hamilton zijn team Mercedes na jaren. Sinds 2013 rijdt de Brit voor de Duitse renstal. Sindsdien pakte hij zeven wereldtitels, een record dat hij deelt met de Duitser Michael Schumacher.
Ferrari verlengde eerder het contract van Charles Leclerc en lijkt Hamilton daarnaast te willen zetten. Wat er dan met Sainz gaat gebeuren, is niet bekend.
Ferrari wil snel aanhaken bij Red Bull, dat vorig F1-seizoen met wereldkampioen Max Verstappen oppermachtig was. Charles Leclerc werd uiteindelijk vijfde, Hamilton derde.
Meer uit Sport
INDIAN WELLS (ANP/AFP) - Jannik Sinner heeft het tennistoernooi van Indian Wells gewonnen. De Italiaan, de nummer 2 van de wereld, versloeg in de finale de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 7-6 (6) 7-6 (4). Het is voor Sinner de eerste keer dat hij het toernooi in Indian Wells wint.
13 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.
20 uur geledenMIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.
20 uur geledenMONTREAL (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is voor de vierde keer wereldkampioen op de 500 meter geworden. De 24-jarige olympisch kampioene was bij de WK in Montreal de beste in de finale. Selma Poutsma greep het zilver. Chiara Betti uit Italië pakte het brons.
21 uur geledenMONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 1000 meter. De olympisch kampioen eindigde als derde achter de Canadees William Dandjinou en Rim Jong-un uit Zuid-Korea. De Canadees werd echter gediskwalificeerd, waardoor Van 't Wout als tweede eindigde. Het brons ging naar de Brit Niall Treacy.
21 uur geledenMONTREAL (ANP) - Xandra Velzeboer heeft op de 1500 meter bij de WK shorttrack haar tweede zilveren medaille gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioene moest alleen Kim Gilli uit Zuid-Korea, de olympisch kampioene op deze afstand, voor zich dulden. Het brons ging naar de Amerikaanse Corinne Stoddard. Michelle Velzeboer eindigde als vijfde.
22 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Nederlandse atleten hebben de Paralympische Spelen van Milaan en Cortina afgesloten met de negende plaats in de medaillespiegel. TeamNL won zeven medailles: drie keer goud, drie keer zilver en een keer brons en evenaarde daarmee het recordaantal van de Spelen van Pyeongchang in 2018.
23 uur geleden