Buikblessure dwingt tennisser Djokovic tot herstelpauze
MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisser Novak Djokovic moet een tijdje rust nemen om zijn buikblessure te laten herstellen. "Ik heb maandag een nieuwe MRI-scan laten uitvoeren en de schade is toch wat groter dan ik dacht", zei de winnaar van de Australian Open een dag na zijn zege op de Rus Daniil Medvedev in de finale van het toernooi in Melbourne.
"Het valt mee, te oordelen naar wat de dokter zei, maar de spierscheur is groter geworden en ik zal de tijd moeten nemen om te herstellen", zei de Servische nummer 1 van de wereld, die zijn achttiende grandslamtitel veroverde. Hij noemde geen tijdspanne, waardoor het niet duidelijk is wanneer hij terugkeert op de baan.
De 33-jarige Djokovic liep het spierscheurtje op in zijn partij uit de derde ronde tegen de Amerikaan Taylor Fritz. Hij speelde door en won uiteindelijk in vijf sets. Ondanks de blessure haalde hij wederom de finale en won voor de negende keer het toernooi.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Jermaine Wattimena heeft zich geplaatst voor de derde ronde op het WK darts. De 37-jarige darter uit Westervoort won een enerverend duel met de Brit Scott Williams (3-2).
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Drievoudig paralympisch kampioen Jetze Plat (34) heeft besloten te stoppen met triatlon. Hij gaat zich volledig richten op het wheelen (rolstoelracen).
5 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - Basketballer Quinten Post heeft met 8 punten bijgedragen aan een overtuigende thuiszege van Golden State Warriors op Orlando Magic in de NBA: 120-97. De 25-jarige Nederlander begon aan het duel en gaf ook 4 assists. Vedette Stephen Curry was het best op schot met 26 punten.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Gian van Veen staat in de derde ronde van het WK darts in Londen. De 23-jarige Nederlander versloeg Alan Soutar in Alexandra Palace: 3-1.
22 uur geledenHOFSTADE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft met overmacht de Plage Cross Hofstade gewonnen. De Brabander reed vroeg in de wedstrijd weg van de concurrentie en kwam solo over de finish. Van der Poel won al voor de derde dag op rij. Hij was zaterdag de sterkste in de wereldbekerwedstrijd in Antwerpen en zondag de beste in de wereldbekerwedstrijd in Koksijde. Het was zijn vierde zege in evenzoveel wedstrijden deze winter.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Darter Wessel Nijman is er niet in geslaagd de derde ronde op het WK darts te bereiken en is uitgeschakeld. De Duitser Gabriel Clemens won in drie sets (3-0). De 25-jarige Nederlander begon goed en won de eerste leg, maar verloor de drie daaropvolgende legs en daarmee de set. De tweede en derde set gingen ook naar de Duitse nummer 47 van de wereldranglijst.
1 dag geledenHOFSTADE (ANP) - Lucinda Brand heeft haar hegemonie in het veldrijden bekrachtigd met de zege in de Plage Cross Hofstade. De 36-jarige wielrenster kwam solo over de finish. Het was haar dertiende zege in vijftien wedstrijden deze winter.
1 dag geleden