Buffon houdt doel schoon bij Parma
PARMA (ANP) - Gianluigi Buffon heeft woensdag zijn rentree gemaakt bij Parma, waar hij zijn lange voetbalcarrière in 1995 begon. De 43-jarige routinier keepte in het oefenduel tegen VfL Bochum de eerste helft en hield zijn doel schoon. De Italianen, uitkomend in de Serie B, verloren uiteindelijk met 0-1 door een treffer van de Ghanees Raman Chibsah.
Buffon speelde in de periode 2001-2018 meer dan 500 wedstrijden voor veelvoudig landskampioen Juventus. Hij keerde er na een uitstapje naar Paris Saint-Germain nog weer terug om na afloop van het seizoen 2020-2021 voor zijn oude liefde Parma te kiezen met de mededeling dat hij nog wel een jaar of vijf mee kan.
Meer uit Voetbal
WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
17 minuten geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
37 minuten geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
1 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
11 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
11 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
11 uur geleden