Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bucks boeken ten koste van Lakers negende zege op rij in de NBA

Bucks boeken ten koste van Lakers negende zege op rij in de NBA

LOS ANGELES (ANP) - De basketballers van Milwaukee Bucks hebben ten koste van LA Lakers de negende overwinning op rij geboekt in de NBA. De Bucks wonnen met 115-106 in Los Angeles. Halverwege leidden de Lakers nog met 58-50.

De Griek Giannis Antetokounmpo had met 38 punten een groot aandeel in de zege van de Bucks. Giannis kwam ook tot 10 rebounds en 6 assists. Zijn ploeggenoot Khris Middleton nam 22 punten voor zijn rekening. Bij de Lakers was de Duitser Dennis Schröder met 25 punten de topschutter.

De Lakers traden aan zonder basketbalgrootheid LeBron James, die eerder deze week het NBA-puntenrecord aller tijden op zijn naam zette. De 38-jarige James speelde niet vanwege een enkelblessure.

Tweede plaats

Milwaukee Bucks is door de goede serie opgeklommen naar de tweede plaats in de Eastern Conference. Alleen Boston Celtics heeft een beter winstpercentage: 70,9 procent om 69, 1 procent. De Lakers staan dertiende in de Western Conference en leden de derde nederlaag op een rij.

De Bucks werden in 2022 kampioen van de NBA. Vorig jaar verloren ze in de halve finales van de Eastern Conference van Boston Celtics.

Meer uit Sport

Frans talent Seixas boekt derde ritzege in Ronde van Baskenland

EIBAR (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft zijn derde etappe gewonnen in de Ronde van Baskenland. De 19-jarige Fransman van Decathlon CMA CGM versloeg in de vijfde rit met start en finish in Eibar medevluchter Florian Lipowitz uit Duitsland en verstevigde zijn leidende positie in het algemeen klassement. De Spanjaard Javier Romo finishte als derde op iets meer dan een minuut.

31 minuten geleden
Sinner ook op gravel in Monaco tegen Zverev in halve finales

MONACO (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich in zijn jacht op zijn eerste titel op een groot graveltoernooi geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De nummer 2 van de wereld versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime met 6-3 6-4.

3 uur geleden
Tennisser Zverev in drie sets naar halve finales Monte Carlo

MONACO (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich als eerste geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De Duitse nummer 3 van de wereldranglijst boekte een zege in drie sets op de Braziliaan João Fonseca: 7-5 6-7 (3) 6-3.

5 uur geleden
Volleybalster Plak stelt zich niet beschikbaar voor Oranje

UTRECHT (ANP) - Volleybalster Celeste Plak heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de wedstrijden van Oranje deze zomer. Dat meldde de volleybalbond op de eigen website. De 30-jarige diagonaalspeelster ontbreekt op de 'longlist' van bondscoach Felix Koslowski voor de komende periode, waarin Nederland speelt op de Four Nations Cup en de Volleyball Nations League.

6 uur geleden
Golfer McIlroy begint goed aan jacht op titelprolongatie Masters

AUGUSTA (ANP) - Golfer Rory McIlroy is uitstekend begonnen aan zijn jacht op titelprolongatie op de Masters. De 36-jarige Noord-Ier deelt na een eerste ronde van 67 slagen (5 onder par) de leiding met de Amerikaan Sam Burns.

11 uur geleden
Van Gerwen klopt Bunting na achterstand en bereikt finale

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.

20 uur geleden
Van Gerwen klopt Van Veen in kwartfinale Premier League

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League Gian van Veen verslagen. De 36-jarige Brabander zette zijn landgenoot in Brighton met 6-4 aan de kant.

21 uur geleden