Bucks boeken ten koste van Lakers negende zege op rij in de NBA
LOS ANGELES (ANP) - De basketballers van Milwaukee Bucks hebben ten koste van LA Lakers de negende overwinning op rij geboekt in de NBA. De Bucks wonnen met 115-106 in Los Angeles. Halverwege leidden de Lakers nog met 58-50.
De Griek Giannis Antetokounmpo had met 38 punten een groot aandeel in de zege van de Bucks. Giannis kwam ook tot 10 rebounds en 6 assists. Zijn ploeggenoot Khris Middleton nam 22 punten voor zijn rekening. Bij de Lakers was de Duitser Dennis Schröder met 25 punten de topschutter.
De Lakers traden aan zonder basketbalgrootheid LeBron James, die eerder deze week het NBA-puntenrecord aller tijden op zijn naam zette. De 38-jarige James speelde niet vanwege een enkelblessure.
Tweede plaats
Milwaukee Bucks is door de goede serie opgeklommen naar de tweede plaats in de Eastern Conference. Alleen Boston Celtics heeft een beter winstpercentage: 70,9 procent om 69, 1 procent. De Lakers staan dertiende in de Western Conference en leden de derde nederlaag op een rij.
De Bucks werden in 2022 kampioen van de NBA. Vorig jaar verloren ze in de halve finales van de Eastern Conference van Boston Celtics.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is op de Olympische Spelen doorgedrongen tot de finale van de 1000 meter. De olympisch kampioene op de 500 meter eindigde in de eerste halve finale in de Milano Ice Skating Arena als eerste. De finale is later op maandag, om 12.47 uur.
6 minuten geledenMILAAN (ANP) - Jens van 't Wout blijft kans houden op een derde individuele gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan. De 24-jarige Nederlandse shorttracker kwam maandag tijdens de voorrondes van de 500 meter niet in de problemen en ging als winnaar van zijn heat door naar de kwartfinales. De andere drie deelnemers gingen in de laatste ronde allemaal onderuit.
26 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft bij de Olympische Spelen in Milaan de halve finales op de 1000 meter bereikt. De 24-jarige Nederlandse eindigde in de derde kwartfinale in de Milano Ice Skating Arena als eerste. De halve finales en finale zijn later op maandag.
53 minuten geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeërs Dave Wesselink en Jelen Franjic zijn hun olympische wedstrijd in de tweemansbob begonnen met een twaalfde tijd in de eerste run. Het duo kwam in de eerste afdaling op de bobsleebaan in het Cortina Sliding Centre tot een tijd van 55,83 seconden.
1 uur geledenDALLAS (ANP) - De Amerikaan Ben Shelton heeft het tennistoernooi van Dallas op zijn naam geschreven. De nummer 9 van de wereld rekende in de finale in drie sets af met zijn landgenoot Taylor Fritz, de nummer 7 van de wereld. De setstanden waren 3-6, 6-3 en 7-5.
12 uur geledenWANGELS (ANP) - Schaakgrootmeester Magnus Carlsen heeft een zoveelste wereldtitel aan zijn erelijst toegevoegd. De Noor, al vanaf 2011 de aanvoerder van de wereldranglijst, veroverde in het Duitse Wangels de eerste wereldtitel freestyleschaken. Hij versloeg in de finale de Amerikaan Fabiano Caruana na vier partijen: 2,5-1,5.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Trainer Gerard van Velde vindt dat hij zijn levenswerk heeft voltooid met de gouden olympische medaille van Femke Kok op de 500 meter. De voormalige sprinter, die zelf goud behaalde op de 1000 meter op de Spelen van Salt Lake City in 2002, won eerder het eerste Nederlandse goud bij de mannen op de 500 meter met zijn schaatser Michel Mulder op de Spelen van Sotsji in 2014.
15 uur geleden