Bruno Fernandes kan met Manchester meedoen tegen Atlético
MANCHESTER (ANP) - Bruno Fernandes kan dinsdag met Manchester United meespelen in de thuiswedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League. De Portugese middenvelder is hersteld van een coronabesmetting. Fernandes moest zaterdag het thuisduel met Tottenham Hotspur in de Premier League (3-2) aan zich voorbij laten gaan.
Net als Fernandes deden ook Scott McTominay en Luke Shaw maandag weer mee aan de groepstraining. Of Shaw tegen de Spanjaarden mee kan doen, is twijfelachtig, zei trainer Ralf Rangnick.
Atlético en Manchester United speelden drie weken geleden in hun eerste ontmoeting gelijk (1-1). "We hebben in de eerste helft in Madrid gezien wat we niet moeten doen en hoe we niet moeten spelen", aldus Rangnick. "Atlético is een team dat de bal graag aan de tegenstander laat, dat weten we. De laatste vier of vijf wedstrijden hadden ze minder dan 50 procent balbezit. Het is belangrijk om dinsdag als eerste te scoren."
Cristiano Ronaldo blonk tegen Tottenham uit met drie doelpunten. De Duitse coach van Manchester is niet bang dat twee topwedstrijden in vier dagen tijd te veel van het goede is voor de 37-jarige Portugees. "Tot nu toe is hij altijd heel voorzichtig geweest met zijn lichaam, hij weet precies wat hij moet doen. Of hij opnieuw een hattrick kan maken? Dat zal niet meevallen tegen een ploeg als Atlético, maar we zullen zien. We hebben tegen Tottenham wel laten zien waartoe we in staat zijn. We krijgen nu een geweldige kans om ons te voegen bij de acht beste teams van Europa."
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.
8 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
1 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
4 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
7 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
16 uur geleden