Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bruno Fernandes kan met Manchester meedoen tegen Atlético

Bruno Fernandes kan met Manchester meedoen tegen Atlético

MANCHESTER (ANP) - Bruno Fernandes kan dinsdag met Manchester United meespelen in de thuiswedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League. De Portugese middenvelder is hersteld van een coronabesmetting. Fernandes moest zaterdag het thuisduel met Tottenham Hotspur in de Premier League (3-2) aan zich voorbij laten gaan.

Net als Fernandes deden ook Scott McTominay en Luke Shaw maandag weer mee aan de groepstraining. Of Shaw tegen de Spanjaarden mee kan doen, is twijfelachtig, zei trainer Ralf Rangnick.

Atlético en Manchester United speelden drie weken geleden in hun eerste ontmoeting gelijk (1-1). "We hebben in de eerste helft in Madrid gezien wat we niet moeten doen en hoe we niet moeten spelen", aldus Rangnick. "Atlético is een team dat de bal graag aan de tegenstander laat, dat weten we. De laatste vier of vijf wedstrijden hadden ze minder dan 50 procent balbezit. Het is belangrijk om dinsdag als eerste te scoren."

Cristiano Ronaldo blonk tegen Tottenham uit met drie doelpunten. De Duitse coach van Manchester is niet bang dat twee topwedstrijden in vier dagen tijd te veel van het goede is voor de 37-jarige Portugees. "Tot nu toe is hij altijd heel voorzichtig geweest met zijn lichaam, hij weet precies wat hij moet doen. Of hij opnieuw een hattrick kan maken? Dat zal niet meevallen tegen een ploeg als Atlético, maar we zullen zien. We hebben tegen Tottenham wel laten zien waartoe we in staat zijn. We krijgen nu een geweldige kans om ons te voegen bij de acht beste teams van Europa."

Meer uit Voetbal

Liverpool wint met invaller Salah van Brighton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Mo Salah als invaller een 2-0-zege geboekt op Brighton & Hove Albion. De Egyptenaar was door coach Arne Slot opnieuw niet in de basis opgenomen, een besluit dat de aanvaller eerder openlijk had bekritiseerd. Salah had met een assist een aandeel in de zege die tot stand kwam door twee doelpunten van Hugo Ekitike.

28 minuten geleden
Feyenoord traint met Nieuwkoop en Watanabe voor honderden fans

ROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop en Tsuyoshi Watanabe hebben de laatste training van Feyenoord voor het uitduel van zondag met Ajax afgewerkt. Beide verdedigers ontbraken donderdag in de verloren uitwedstrijd tegen FCSB omdat ze onvoldoende fit waren.

3 uur geleden
Liverpool begint zonder Salah in basis aan thuisduel met Brighton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool begint zonder Mohamed Salah aan de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion. De aanvaller zit op de bank als het duel om 16.00 uur begint. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch verschijnen wel aan de aftrap. Van Dijk staat voor zijn 250e wedstrijd voor de regerend kampioen in de Premier League.

3 uur geleden
Vijf miljoen fans willen ondanks hoge ticketprijzen naar WK

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).

5 uur geleden
Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

23 uur geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

1 dag geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

1 dag geleden