Bruinvissen in problemen gekomen door storm
ANNA PAULOWNA (ANP) - SOS Dolfijn meldt dat door de storm ook bruinvissen in de problemen zijn gekomen.
Onder meer bij de Brouwersdam (provincies Zuid-Holland en Zeeland), bij de de Maasvlakte bij Rotterdam en Ter Heijde (in de gemeente Westland) zijn vrijdag en zaterdag dode bruinvissen gevonden. De dieren zijn overgebracht naar de Universiteit Utrecht waar onderzoek wordt gedaan, zo meldt de organisatie op Twitter.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - ChristenUnie-leider Mirjam Bikker ziet "goede bewegingen" van het kabinet in de onderhandelingen met de oppositie over het belastingplan. Maar zij maakt zich zorgen over de volgens haar buitensporige aandacht voor de belasting op vermogensrendement (box 3). Dat zei zij na afloop van een gesprek met onder anderen premier Rob Jetten en minister Eelco Heinen (Financiën).
30 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Minister Eelco Heinen (Financiën) denkt dat zijn nieuwe financiële dekking voor de aanpassingen die het kabinet wil doen aan de belasting op inkomsten uit vermogen (box 3) op "breed draagvlak" kan rekenen. Dat zei de VVD-bewindsman na afloop van een gesprek over het belastingplan met de ChristenUnie.
49 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft tientallen servers in beslag genomen in een internationaal onderzoek naar een malafide hostingbedrijf. De onderneming wordt ervan verdacht medeplichtig te zijn aan het mogelijk maken van cybercriminaliteit.
54 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - President Zelensky van Oekraïne brengt woensdag een bezoek aan Nederland. In de middag ontmoet hij premier Jetten op het Catshuis. In de avond volgt een bezoek aan koning Willem-Alexander op Paleis Huis ten Bosch.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het Nederlandse bedrijfsleven krijgt als het aan het kabinet ligt een grotere rol in de wederopbouw van Oekraïne na de oorlog met Rusland. Minister Sjoerd Sjoerdsma (Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking) is in Kyiv om daarover te praten, samen met voorzitter Coen van Oostrom van werkgeverskoepel VNO-NCW.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het kabinet zal het eerst zelf eens moeten worden over waar het heen moet met het belastingplan. Dat heeft ChristenUnie-leider Mirjam Bikker gezegd voordat zij aanschoof voor een gesprek met onder anderen minister-president Rob Jetten en minister Eelco Heinen (Financiën).
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Nog twaalf asielzoekerscentra openen dit jaar een zogenoemde Meedoenbalie, bedoeld om asielzoekers te helpen bij het vinden van een baan of vrijwilligerswerk. Daarvoor trekt het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid jaarlijks 5 miljoen euro extra uit, meldt minister Thierry Aartsen (Participatie, VVD).
3 uur geleden