Brugge verspeelt punten bij Standard door late strafschop
LUIK (ANP) - Club Brugge heeft in de Belgische voetbalcompetitie bij Standard Luik twee punten verspeeld. De thuisploeg redde een punt door diep in blessuretijd een strafschop te verzilveren: 1-1. Brugge komt door het gelijkspel op negentien punten, evenveel als Charleroi, dat zondag nog in actie komt bij Racing Genk.
Brugge, met aanvoerder Ruud Vormer, kwam in de eerste helft op voorsprong door een treffer van Krépin Diatta. In de tweede helft verdedigden de bezoekers, waarbij Noa Lang als invaller zijn debuut maakte, die stand. Lang kopte zelfs nog op de paal bij een vrije trap van Vormer. Een strafschop van Standard kon niet voor de gelijkmaker zorgen. Doelman Simon Mignolet pakte de inzet van Maxime Lestienne.
Een gelijkmaker door Lestienne werd daarna afgekeurd wegens buitenspel, maar een tweede strafschop in blessuretijd werd Brugge alsnog fataal. Mats Rits kreeg de bal tegen de elleboog in het strafschopgebied en na overleg met de VAR floot arbiter Nicolas Laforge voor een tweede strafschop. Die schoot Nicolas Gavory alsnog raak.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."
3 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."
7 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
18 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geleden