Brugge verspeelt punten bij Standard door late strafschop
LUIK (ANP) - Club Brugge heeft in de Belgische voetbalcompetitie bij Standard Luik twee punten verspeeld. De thuisploeg redde een punt door diep in blessuretijd een strafschop te verzilveren: 1-1. Brugge komt door het gelijkspel op negentien punten, evenveel als Charleroi, dat zondag nog in actie komt bij Racing Genk.
Brugge, met aanvoerder Ruud Vormer, kwam in de eerste helft op voorsprong door een treffer van Krépin Diatta. In de tweede helft verdedigden de bezoekers, waarbij Noa Lang als invaller zijn debuut maakte, die stand. Lang kopte zelfs nog op de paal bij een vrije trap van Vormer. Een strafschop van Standard kon niet voor de gelijkmaker zorgen. Doelman Simon Mignolet pakte de inzet van Maxime Lestienne.
Een gelijkmaker door Lestienne werd daarna afgekeurd wegens buitenspel, maar een tweede strafschop in blessuretijd werd Brugge alsnog fataal. Mats Rits kreeg de bal tegen de elleboog in het strafschopgebied en na overleg met de VAR floot arbiter Nicolas Laforge voor een tweede strafschop. Die schoot Nicolas Gavory alsnog raak.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
26 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
13 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
16 uur geleden