Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brugge en Olympiakos naar Europa League

Brugge en Olympiakos naar Europa League

BRUGGE (ANP) - Club Brugge en Olympiakos hebben zich als nummers drie in hun groep geplaatst voor de Europa League. De Belgen verloren in eigen huis met 3-1 van het al geplaatste Real Madrid, maar bleven concurrent Galatasaray voor, dat met 5-0 verloor bij Paris Saint-Germain. Olympiakos versloeg Rode Ster met 1-0 en eindigde in groep B van de Champions League als derde achter Bayern München en Tottenham Hotspur.

Brugge, met Ruud Vormer als aanvoerder, kon in eigen huis niet winnen van Real. Rodrygo, Vinícius Júnior en Luka Modric scoorden voor de Madrilenen. Hans Vanaken wist de Belgen één keer op gelijke hoogte te brengen. Brugge hield een punt voorsprong op Galatasaray. De Turken hadden geen kans bij PSG, waar Mauro Icardi, Pablo Sarabia, Neymar, Kylian Mbappé en Edinson Cavani de doelpunten verzorgden.

Olympiakos kreeg tegen Rode Ster, met Rajiv van la Parra als invaller, vlak voor tijd een strafschop na hands van Jander. Youssef El Arabi faalde niet vanaf elf meter, waar Tomané dat eerder voor de Serviërs wel had gedaan.

Alle groepswedstrijden gewonnen

Bayern sloot de groepsfase af met een 3-1-overwinning op de Spurs en won daarmee als enige ploeg alle groepswedstrijden. De Duitse kampioen van interim-trainer Hansi Flick had in Londen al met 7-2 gewonnen, mede dankzij vier treffers van Serge Gnabry.

In München waren Kingsley Coman, Thomas Müller en Philippe Coutinho de doelpuntenmakers. Ryan Sessegnon bracht de ploeg van coach José Mourinho in de eerste helft nog op 1-1. Coman moest halverwege de eerste helft met een knieblessure het veld verlaten. De 18-jarige Nederlander Joshua Zirkzee maakte bij Bayern in de slotfase zijn debuut in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Nieuwkomer Deijl start direct in de basis bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Mats Deijl start zondag direct in het basiselftal van Feyenoord. De van Go Ahead Eagles overgekomen rechtervleugelverdediger krijgt in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo de voorkeur boven Jordan Lotomba, die donderdag in het Europa League-duel met Sturm Graz nog vanaf het begin meedeed.

11 minuten geleden
AZ boekt bij Telstar eerste zege onder coach Echteld

VELSEN (ANP) - Leeroy Echteld heeft zijn eerste zege als coach van AZ binnen. De opvolger van de ontslagen Maarten Martens leidde zijn ploeg naar een uitzege op Telstar (0-1). Invaller Isak Jensen maakte in de 78e minuut de bevrijdende treffer.

1 uur geleden
Go Ahead Eagles bevestigt vertrek spits Smit naar Stoke City

DEVENTER (ANP) - Milan Smit vertrekt bij Go Ahead Eagles. De 22-jarige spits maakt het seizoen op huurbasis af bij Stoke City. De Engelse club, uitkomend op het tweede niveau, neemt hem daarna definitief over.

5 uur geleden
Timber wint bij debuut voor Olympique Marseille van RC Lens

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.

16 uur geleden
Real Madrid na zege op Villarreal aan kop in La Liga

VILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.

16 uur geleden
FC Twente en Excelsior komen niet tot scoren in Enschede

ENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.

16 uur geleden
Voetbalsters Barcelona winnen Supercup na openingstreffer Brugts

CASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.

17 uur geleden