Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brugge en Olympiakos naar Europa League

Brugge en Olympiakos naar Europa League

BRUGGE (ANP) - Club Brugge en Olympiakos hebben zich als nummers drie in hun groep geplaatst voor de Europa League. De Belgen verloren in eigen huis met 3-1 van het al geplaatste Real Madrid, maar bleven concurrent Galatasaray voor, dat met 5-0 verloor bij Paris Saint-Germain. Olympiakos versloeg Rode Ster met 1-0 en eindigde in groep B van de Champions League als derde achter Bayern München en Tottenham Hotspur.

Brugge, met Ruud Vormer als aanvoerder, kon in eigen huis niet winnen van Real. Rodrygo, Vinícius Júnior en Luka Modric scoorden voor de Madrilenen. Hans Vanaken wist de Belgen één keer op gelijke hoogte te brengen. Brugge hield een punt voorsprong op Galatasaray. De Turken hadden geen kans bij PSG, waar Mauro Icardi, Pablo Sarabia, Neymar, Kylian Mbappé en Edinson Cavani de doelpunten verzorgden.

Olympiakos kreeg tegen Rode Ster, met Rajiv van la Parra als invaller, vlak voor tijd een strafschop na hands van Jander. Youssef El Arabi faalde niet vanaf elf meter, waar Tomané dat eerder voor de Serviërs wel had gedaan.

Alle groepswedstrijden gewonnen

Bayern sloot de groepsfase af met een 3-1-overwinning op de Spurs en won daarmee als enige ploeg alle groepswedstrijden. De Duitse kampioen van interim-trainer Hansi Flick had in Londen al met 7-2 gewonnen, mede dankzij vier treffers van Serge Gnabry.

In München waren Kingsley Coman, Thomas Müller en Philippe Coutinho de doelpuntenmakers. Ryan Sessegnon bracht de ploeg van coach José Mourinho in de eerste helft nog op 1-1. Coman moest halverwege de eerste helft met een knieblessure het veld verlaten. De 18-jarige Nederlander Joshua Zirkzee maakte bij Bayern in de slotfase zijn debuut in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Gelijkspel Groningen en PEC Zwolle op besneeuwd veld in Euroborg

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in winterse omstandigheden met 2-2 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het duel werd twee keer vanwege de sneeuw stilgelegd. De Groningers staan na dertien wedstrijden op de zevende plaats met 20 punten. PEC Zwolle staat vijftiende met 13 punten.

6 uur geleden
Voetbalsters PEC Zwolle boeken monsterzege op Ajax

ZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.

9 uur geleden
RB Leipzig blijft naaste belager Bayern na zege op Bremen

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.

10 uur geleden
AS Roma na zege bij Cremonese koploper in Serie A

CREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.

10 uur geleden
Groningen-PEC Zwolle stilgelegd vanwege te glad veld

GRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.

10 uur geleden
Berrettini zet Italië in finale Davis Cup op 1-0 tegen Spanje

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.

10 uur geleden
Telstar na gelijkspel tegen Utrecht op laatste plaats Eredivisie

VELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.

10 uur geleden