Brugge-aanvoerder Vormer met buikklachten naar ziekenhuis
BRUGGE (ANP) - Het was de bedoeling dat Ruud Vormer zaterdagavond voor Club Brugge zou spelen tegen STVV, maar in plaats daarvan moest hij een bezoek brengen aan het ziekenhuis. De aanvoerder van de Belgische kampioen had zoveel last van zijn buik, dat de medische staf besloot hem naar het ziekenhuis te sturen.
"Zijn buik was helemaal opgezwollen. Hij heeft nog geprobeerd om op te warmen, maar dat ging totaal niet", zei trainer Philippe Clement, die daarom op het laatste moment nog een wijziging moest doorvoeren in zijn elftal. Met Hans Vanaken in plaats van Vormer boekte Club Brugge een moeizame zege (1-0).
De klachten bij de Nederlandse middenvelder bleken bij de galblaas vandaan te komen. Met wat medicatie is het probleem volgens Belgische media inmiddels verholpen. Clement rekent erop dat Vormer dinsdag in de Champions League tegen Lazio wel kan voetballen. Brugge plaatst zich voor de knock-outfase van het belangrijkste Europese bekertoernooi als het wint in Rome.
Meer uit Voetbal
CORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).
4 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).
7 uur geledenTANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
7 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
9 uur geledenSOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.
9 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de Premier League met 3-1 gewonnen van Nottingham Forest. De ploeg van trainer Unai Emery nam door de zege de tweede plaats op de ranglijst weer over van Manchester City.
10 uur geleden