Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bruce leidt Newcastle United ook in 1000e wedstrijd als coach

Bruce leidt Newcastle United ook in 1000e wedstrijd als coach

NEWCASTLE (ANP/RTR) - Steve Bruce is ook dit weekend de trainer van Newcastle United in het duel met Tottenham Hotspur. De 60-jarige manager zal op de bank zitten bij de 'Magpies' in zijn duizendste wedstrijd als coach.

Na de overname van de Engelse club door het Saudische investeringsfonds Public Investment Fund, waren er speculaties dat Bruce snel vervangen zou worden. Newcastle is ook matig begonnen aan het seizoen en staat na zeven speelronden voorlaatste met 3 punten.

De nieuwe directeur van de club, Amanda Staveley, zei echter dat de de nieuwe eigenaren geduldig zijn. "Verandering komt niet altijd na één nacht, het kost tijd en we volgen een plan en strategie waar uitvoerig over is nagedacht", aldus de directeur. "We hebben met Steve en de spelers gesproken en hebben hun deze week tijd en ruimte gegeven om zich te richten op de voorbereiding voor de belangrijke wedstrijd van zondag."

Staveley zei ook dat Bruce heel professioneel is in de omgang en dat hij het team zondag zal leiden. "Als we veranderingen gaan doorvoeren is hij de eerste die het zal weten."

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

3 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

3 uur geleden
Trainer De Jong trots na 'speciale' promotie met Cambuur

EMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."

4 uur geleden
SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

4 uur geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

5 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

6 uur geleden
García Plaza volgt bij Sevilla ontslagen Almeyda op

SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.

7 uur geleden