Bruce leidt Newcastle United ook in 1000e wedstrijd als coach
NEWCASTLE (ANP/RTR) - Steve Bruce is ook dit weekend de trainer van Newcastle United in het duel met Tottenham Hotspur. De 60-jarige manager zal op de bank zitten bij de 'Magpies' in zijn duizendste wedstrijd als coach.
Na de overname van de Engelse club door het Saudische investeringsfonds Public Investment Fund, waren er speculaties dat Bruce snel vervangen zou worden. Newcastle is ook matig begonnen aan het seizoen en staat na zeven speelronden voorlaatste met 3 punten.
De nieuwe directeur van de club, Amanda Staveley, zei echter dat de de nieuwe eigenaren geduldig zijn. "Verandering komt niet altijd na één nacht, het kost tijd en we volgen een plan en strategie waar uitvoerig over is nagedacht", aldus de directeur. "We hebben met Steve en de spelers gesproken en hebben hun deze week tijd en ruimte gegeven om zich te richten op de voorbereiding voor de belangrijke wedstrijd van zondag."
Staveley zei ook dat Bruce heel professioneel is in de omgang en dat hij het team zondag zal leiden. "Als we veranderingen gaan doorvoeren is hij de eerste die het zal weten."
Meer uit Voetbal
ORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is met een complete selectie begonnen aan de laatste training voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 internationals op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.
35 minuten geledenORLÉANS (ANP/RTR) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo wijken voor hun laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap uit naar Orléans in Frankrijk. Het duel is achter gesloten deuren, meldt een woordvoerder van het team.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.
8 uur geledenNEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."
11 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
13 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
17 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
19 uur geleden