Brozovic redt Inter met laat doelpunt tegen Torino
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft nieuw puntenverlies in de Italiaanse voetbalcompetitie ternauwernood voorkomen. De thuiswedstrijd tegen Torino eindigde in 1-0, dankzij een doelpunt in de 89e minuut van Marcelo Brozovic. De Kroaat tikte de bal in het doel na een pass van Nicolò Barella.
De Oranje-internationals Denzel Dumfries en Stefan de Vrij hadden een basisplaats bij Inter. Dumfries werd halverwege de tweede helft vervangen door Alessandro Bastoni. De Vrij speelde wel de gehele wedstrijd mee.
Inter had lange tijd veel moeite om ruimte te vinden in de defensie van Torino, waar voormalig Ajax-speler Perr Schuurs op de reservebank bleef zitten.
In de Serie A neemt Inter, dat vorige week met 3-2 van AC Milan verloor, nu de derde plek in met 12 punten. Torino heeft 10 punten.
Meer uit Voetbal
LENS (ANP) - RC Lens heeft een dure nederlaag geleden in de Franse competitie. De koploper verloor thuis na een 2-0-voorsprong met 3-2 van AS Monaco. Nummer 2 Paris Saint-Germain kan later op zaterdag de eerste plaats van Lens overnemen.
23 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Myron Boadu staat voor het eerst dit seizoen in de basis bij PSV, dat zaterdag in eigen huis tegen sc Heerenveen speelt. Hij kende dit jaar veel blessureleed maar is weer fit. De spitspositie bij PSV was opnieuw vrijgekomen na het geblesseerd uitvallen van gelegenheidsspits Guus Til op een training.
1 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de strijd om de bovenste plaatsen punten verspeeld. De nummer 3 van Engeland speelde op Villa Park met 1-1 gelijk tegen Leeds United. De thuisploeg maakte op de valreep de gelijkmaker.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een week voor het topduel met Borussia Dortmund thuis een benauwde zege geboekt op Eintracht Frankfurt: 3-2. De koploper leek bij een 3-0-tussenstand op weg naar een eenvoudige overwinning, maar incasseerde daarna nog twee tegentreffers.
1 uur geledenBREMEN (ANP) - Bundesliga-club Werder Bremen gaat in mei niet meer op trainingskamp naar de Verenigde Staten. Dat komt volgens een woordvoerder van de Duitse club door "sportieve, economische en politieke redenen". Werder zou oefenwedstrijden spelen in Detroit en Minneapolis, waar de afgelopen weken massale protesten waren tegen immigratiedienst ICE.
3 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
23 uur geleden