Brouwer en Meeuwsen 'zagen juist uitdaging' in zware loting
TOKIO (ANP) - Alexander Brouwer en Robert Meeuwsen waren niet geschrokken toen ze in de achtste finales werden gekoppeld aan Anders Mol en Christian Sørum. De Noren gelden als belangrijke gegadigde voor de olympische titel.
"Ik vond het juist mooi, omdat je weet dat het zo'n goed team is. Het was een mooie uitdaging om daar van te winnen op dit podium. Ik heb het helemaal niet als angst ervaren", zei Meeuwsen na de 21-17 21-19-nederlaag.
"Om hier te winnen, moesten we sowieso top spelen. Of je die jongens nou nu treft of later, je weet dat je dit soort teams een keer tegen gaat komen."
Geknokt
Het Nederlandse duo, goed voor olympisch brons op de Spelen van 2016, bleef goed bij maar wist de Scandinaviërs geen moment echt in verlegenheid te brengen. "We hebben echt geknokt voor wat we waard zijn, hebben alles gegeven en volle bak gespeeld", zei Brouwer. "Onze coach vraagt vaak wat we anders hadden gegaan als we de wedstrijd opnieuw hadden mogen spelen. Maar dat vind ik lastig nu. We pakten gewoon te weinig punten weg op hun service en de blocks van Mol zijn zo goed. Misschien hadden we Sørum meer moeten opzoeken."
Brouwer en Meeuwsen vormen al jarenlang een vast koppel. Of ze er over drie jaar op de Spelen van Parijs ook nog bij zijn, weten ze nog niet. "Maar op dit moment hebben we niet de intentie om ermee te stoppen", aldus Meeuwsen. "Maar op dit moment ben ik daar totaal niet mee bezig. Het liefst pak ik nu de koffer en zit ik over een half uur in een vliegtuig. Ik heb hier niks meer te zoeken."
Meer uit Sport
NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
4 uur geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
8 uur geledenCATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
14 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
16 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.
1 dag geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.
1 dag geleden