Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brouwer één zege verwijderd van hoofdtoernooi Wimbledon

Brouwer één zege verwijderd van hoofdtoernooi Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Gijs Brouwer is nog maar één zege verwijderd van een plek in het hoofdtoernooi van Wimbledon. De nummer 153 van de wereld was in de tweede kwalificatieronde met 7-5 6-3 te sterk voor de Oostenrijker Jurij Rodionov, die als elfde geplaatst was.

De 27-jarige Brouwer neemt het in de derde en laatste kwalificatieronde op tegen de Fin Otto Virtanen, die als 22e geplaatst is in de voorronden. In aanloop naar de kwalificaties van Wimbledon leed Brouwer nog negen nederlagen op een rij.

Brouwer kan voor de tweede keer het hoofdtoernooi halen van een grand slam. Vorig jaar reikte hij tot de tweede ronde van de US Open. De Italiaan Lorenzo Musetti versloeg hem toen.

Jesper de Jong

Jesper de Jong wist zich niet te plaatsen voor de laatste kwalificatieronde. De 23 jaar oude tennisser moest met 7-6 (5) 6-4 zijn meerdere erkennen in de Amerikaan Aleksandar Kovacevic.

Bij de vrouwen maakt Arantxa Rus nog kans op een plek in het hoofdtoernooi, dat maandag begint. Later op de dag neemt Rus (32), de nummer 2 van de plaatsingslijst in de kwalificaties, het in de tweede ronde op tegen de Canadese Carol Zhao.

De kwalificatiewedstrijden worden gespeeld in Roehampton, nabij Wimbledon, om het gras waarop maandag het hoofdtoernooi begint te sparen.

Meer uit Sport

PSG dankzij flitsend aanvalsspel winnaar Champions League

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain heeft eindelijk de titel in de Champions League veroverd. De Franse topclub van coach Luis Enrique liet er in de finale in de Allianz Arena in München met een 5-0-zege geen misverstand over bestaan welke club dit seizoen de beste was in het belangrijkste Europese clubtoernooi.

6 uur geleden
PSG wint eindelijk Champions League met 5-0-zege op Inter

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor het eerst in de clubhistorie de Champions League gewonnen. De Franse landskampioen van trainer Luis Enrique overrompelde in de finale in München Internazionale uit Italië met 5-0.

7 uur geleden
Djokovic eenvoudig naar vierde ronde Roland Garros

PARIJS (ANP) - Novak Djokovic heeft overtuigend de vierde ronde bereikt van Roland Garros. De drievoudig winnaar van het grandslamtoernooi in Parijs was in drie sets te sterk voor de Oostenrijker Filip Misolic: 6-3 6-4 6-2.

7 uur geleden
Schuurs naar derde ronde in vrouwendubbelspel Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Demi Schuurs heeft de derde ronde van het vrouwendubbeltoernooi bereikt op Roland Garros. De 31-jarige dubbelspecialiste versloeg met haar Amerikaanse dubbelpartner Asia Muhammad de Russische speelsters Anastasia Pavlioetsjenkova en Elena Pridankina in drie sets: 6-4 6-7 (7) 6-3.

8 uur geleden
Verstappen vindt derde plaats in kwalificatie maximaal haalbare

BARCELONA (ANP) - Max Verstappen vond dat hij met de derde plaats in de kwalificatie van de Grote Prijs van Spanje voor Formule 1 het maximale eruit had gehaald. "Ik denk dat de derde plaats ook is waar we moeten staan", zei hij in het flashinterview na afloop. "We komen het hele weekend snelheid tekort en hebben het zo goed mogelijk gedaan."

12 uur geleden
Honkballers krijgen na bijna twee jaar hun A-status terug

NIEUWEGEIN (ANP) - De honkbalinternationals krijgen de A-status terug. Dit hebben verschillende bronnen aan het ANP bevestigd. De honkballers raakten die status in september 2023 kwijt toen ze bij het EK in Tsjechië voor het eerst in 57 jaar de finale niet haalden. Nederland eindigde als derde.

12 uur geleden
Yates dankt Van Aert voor 'kers op de taart' in Giro

SESTRIÈRE (ANP) - Simon Yates gaat na de Vuelta in 2018 voor de tweede keer een grote ronde winnen. De 32-jarige Brit van Visma - Lease a Bike voerde zijn aanval op leider Isaac Del Toro uit op de Colle delle Finestre, de berg waar hij zeven jaar geleden de Giro verloor. "Vanaf dat de route bekend werd, heb ik eraan gedacht om dit hier te doen", vertelde de kopman van Visma - Lease a Bike in het flashinterview na de voorlaatste rit. In de slotetappe zondag in Rome moet hij alleen nog finishen.

12 uur geleden