Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brooklyn Nets klopt NBA-kampioen dankzij 91 punten in één helft

Brooklyn Nets klopt NBA-kampioen dankzij 91 punten in één helft

NEW YORK (ANP) - De basketballers van Brooklyn Nets hebben in de NBA titelhouder Golden State Warriors verslagen, vooral dankzij een historisch sterke eerste helft. Halverwege de wedstrijd stonden de Nets al op 91 punten. Alleen Phoenix Suns (107 punten in 1990) en de Warriors (92 punten in 2018) maakten ooit meer punten in de eerste twee kwarten van een NBA-duel.

"Dit gebeurt er als je naar je werk komt en direct aan de slag gaat", zei coach Jacque Vaughn van de Nets. Zijn ploeg leidde halverwege al met 91-51 en vierde uiteindelijk de zevende overwinning op rij: 143-113. Maar liefst negen spelers van de Nets eindigden qua punten in de dubbele cijfers. Kevin Durant was de topscorer met 23 punten.

Brooklyn Nets staat met twintig overwinningen tegenover twaalf nederlagen op de vierde plaats in het oosten. Koploper Milwaukee Bucks (22 zeges) incasseerde bij Cleveland Cavaliers de negende nederlaag van het seizoen: 114-106. De 45 punten van Giannis Antetokounmpo waren niet genoeg voor de Bucks. Boston Celtics, dat ook 22 keer won, ging voor de derde keer op rij onderuit. De verliezend finalist van afgelopen seizoen legde het met 117-112 af tegen Indiana Pacers.

Meer uit Sport

Sinner begint ATP Finals met zege op Auger-Aliassime

TURIJN (ANP) - Jannik Sinner is de ATP Finals in Turijn begonnen met een overtuigende zege. De Italiaanse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime in twee sets: 7-5 6-1.

5 uur geleden
Uitspraak zaak Villars tegen FIA over verkiezingen op 3 december

PARIJS (ANP/RTR) - De uitspraak in de rechtszaak die coureur Laura Villars heeft aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten volgt op 3 december. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort. De verkiezingen staan gepland voor 12 december in Oezbekistan.

8 uur geleden
Schaatsster Beune hersteld voor 3000 meter in Salt Lake City

SALT LAKE CITY (ANP) - Schaatsster Joy Beune is voldoende hersteld om vrijdag bij de eerste wereldbekerwedstrijd in Salt Lake City van start te gaan op de 3000 meter. Dat meldt schaatsbond KNSB.

8 uur geleden
Ferrari-baas wil dat F1-coureurs Ferrari racen en minder praten

ROME (ANP/RTR) - Ferrari-topman John Elkann heeft tegen F1-coureurs Charles Leclerc en Lewis Hamilton gezegd dat ze minder moeten praten en zich moeten concentreren op het racen. Leclerc en Hamilton kenden een teleurstellend raceweekend in Brazilië, waar zij beiden uitvielen in de Grote Prijs van São Paulo.

10 uur geleden
Amerikaanse tennisser Fritz wint van Musetti op ATP Finals

TURIJN (ANP) - Taylor Fritz heeft zijn eerste wedstrijd op de ATP Finals in Turijn gewonnen. De 28-jarige Amerikaan versloeg de Italiaan Lorenzo Musetti in twee sets: 6-3 6-4.

11 uur geleden
Tennisser Alcaraz lost Sinner weer af als mondiale nummer 1

LONDEN (ANP/AFP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de eerste plaats op de wereldranglijst weer overgenomen van Jannik Sinner. De 22-jarige Spanjaard stond een week geleden de positie af aan zijn twee jaar oudere rivaal uit Italië.

19 uur geleden
Teambaas Mekies prijst 'ongelooflijke prestatie' Verstappen

SÃO PAULO (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull kwam woorden tekort om de prestatie van Max Verstappen in de Grote Prijs van São Paulo te beschrijven. "Het was een ongelooflijke prestatie van Max", liet hij via het team weten. "We weten allemaal dat hij vorig jaar vanaf P17 naar de zege reed in de regen en dat dat een van de meest uitzonderlijke races was. Maar dit jaar deed hij het bijna opnieuw, vanuit de pitstraat, op het droge en dat met een extra stop door een lekke band."

1 dag geleden