Brooklyn Nets heeft ongevaccineerde basketballer Irving terug
NEW YORK (ANP) - Basketballer Kyrie Irving gaat alsnog aan het seizoen in de Amerikaanse profcompetitie NBA beginnen. Zijn ploeg Brooklyn Nets heeft gemeld dat Irving ondanks beperkingen weer tot de selectie gaat behoren. Irving is een van de weinige spelers in de NBA die heeft geweigerd zich te laten vaccineren tegen het coronavirus. Hij mag daarom in ieder geval bij de thuiswedstrijden in New York niet in actie komen. De lokale regels staan dat niet toe.
Die beperking blijft terwijl Irving ook voor duels in Canada vanwege de daar geldende regels niet inzetbaar is. Hij mag nu wel weer gaan trainen met zijn team maar moet eerst vijf keer op rij negatief testen op corona. Als ongevaccineerde speler moet hij zich sowieso iedere dag laten testen.
De Nets kunnen Irving goed gebruiken want liefst zeven spelers, onder wie vedette James Harden, bevinden zich op de coronalijst van de NBA en zijn momenteel niet inzetbaar. Op die lijst staan spelers die zelf besmet zijn of in nauw contact zijn geweest met iemand die corona heeft.
Meer uit Sport
XERACO (ANP) - Enric Mas, de nieuwe Spaanse leider in de Vuelta, heeft zaterdag bij de podiumceremonie geweigerd de rode leiderstrui aan te trekken. Hij nam de leiding over van Tadej Pogačar, die tijdens de achtste etappe hard ten val kwam en de koers moest verlaten. Voorafgaand aan de rit stond Mas 3.50 minuten achter de Sloveense wereldkampioen en leek de Vuelta al beslist.
37 minuten geledenAMSTELVEEN (ANP) - Bondscoach Raoul Ehren van de Nederlandse hockeyvrouwen vindt dat zijn speelsters "veel te weinig" hebben gecreëerd tijdens de WK-finale tegen Argentinië. Zijn ploeg verloor uiteindelijk na shoot-outs.
1 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Hockeyster Yibbi Jansen (26) baalt van de verloren WK-finale in eigen land. Argentinië bleek in het Wagener Stadion na shoot-outs te sterk en hield Oranje daarmee af van een vierde wereldtitel op rij.
1 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Xan de Waard (30) heeft haar hockeycarrière niet kunnen afsluiten met een vierde wereldtitel. De middenvelder verloor met de hockeysters van Oranje de WK-finale van Argentinië na shoot-outs. "Ik denk dat we op bluf hebben verloren", concludeerde De Waard achteraf.
1 uur geledenXERACO (ANP) - Bryan Coquard heeft zaterdag de achtste etappe van de Vuelta gewonnen. De Franse renner van Cofidis was de beste in de massasprint in Xeraco, een kustplaats ten zuiden van Valencia. De Deen Mads Pedersen werd tweede, voor Jordi Meeus uit België.
2 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeysters zijn er niet in geslaagd om de vierde wereldtitel op rij te veroveren. In de WK-finale in het Wagener Stadion verloor de ploeg van bondscoach Raoul Ehren na shoot-outs van Argentinië. Na de reguliere speeltijd stond het nog 1-1.
3 uur geledenXERACO (ANP) - Wielrenner Tadej Pogačar is in de Vuelta hard ten val gekomen en heeft de koers verlaten. De Sloveense wereldkampioen droeg de rode trui als klassementsleider in de Ronde van Spanje.
3 uur geleden