Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brooklyn Nets heeft ongevaccineerde basketballer Irving terug

Brooklyn Nets heeft ongevaccineerde basketballer Irving terug

NEW YORK (ANP) - Basketballer Kyrie Irving gaat alsnog aan het seizoen in de Amerikaanse profcompetitie NBA beginnen. Zijn ploeg Brooklyn Nets heeft gemeld dat Irving ondanks beperkingen weer tot de selectie gaat behoren. Irving is een van de weinige spelers in de NBA die heeft geweigerd zich te laten vaccineren tegen het coronavirus. Hij mag daarom in ieder geval bij de thuiswedstrijden in New York niet in actie komen. De lokale regels staan dat niet toe.

Die beperking blijft terwijl Irving ook voor duels in Canada vanwege de daar geldende regels niet inzetbaar is. Hij mag nu wel weer gaan trainen met zijn team maar moet eerst vijf keer op rij negatief testen op corona. Als ongevaccineerde speler moet hij zich sowieso iedere dag laten testen.

De Nets kunnen Irving goed gebruiken want liefst zeven spelers, onder wie vedette James Harden, bevinden zich op de coronalijst van de NBA en zijn momenteel niet inzetbaar. Op die lijst staan spelers die zelf besmet zijn of in nauw contact zijn geweest met iemand die corona heeft.

Meer uit Sport

Wielrensters met Vollering vertrokken voor langste WK-rit ooit

BROSSARD (ANP) - De wielrensters zijn vertrokken voor de wegwedstrijd van de WK in Canada. Demi Vollering is de topfavoriete voor de rit over 180 kilometer, de langste ooit op een WK voor vrouwen. De start was om 15.00 uur Nederlandse tijd voor honderden wielerfans in Brossard, een voorstad van Montreal aan de andere kant van de rivier Saint Lawrence.

1 uur geleden
München Duitse kandidaat voor Olympische Spelen 2036, 2040, 2044

BADEN-BADEN (ANP) - Het bid van München gaat namens Duitsland meedingen naar de organisatie van de Olympische Spelen in 2036, 2040 of 2044. Dat was zaterdag de uitkomst van een buitengewone ledenvergadering van het Duitse olympisch comité (DOSB) in Baden-Baden. De Duitse president Frank-Walter Steinmeier maakte live op tv bekend dat München de voorkeur kreeg boven Köln-Rhein-Ruhr, het enige andere bid dat nog in de race was na de terugtrekking van Berlijn.

1 uur geleden
Russell blijft ontketende Verstappen net voor en wint GP in Bakoe

BAKOE (ANP) - George Russell heeft de Grote Prijs van Azerbeidzjan in de Formule 1 nipt gewonnen. De Brit reed van start tot finish aan de leiding in zijn Mercedes op het stratencircuit van Bakoe. Hij moest in de slotfase wel alles op alles zetten om een ontketende Max Verstappen van zich af te houden.

1 uur geleden
Verstappen met nieuwe motor van start in GP Azerbeidzjan

BAKOE (ANP) - Max Verstappen is voorzien van een nieuwe motor voor de Grote Prijs van Azerbeidzjan. Dat meldde teambaas Laurent Mekies van Red Bull kort voor de start van de race op het stratencircuit van Bakoe. Het betreft wijzigingen die binnen de reglementen vallen, dus de Nederlander heeft geen gridstraf gekregen.

3 uur geleden
Slowakije met staflid van start in wegwedstrijd WK wielrennen

MONTREAL (ANP/BELGA) - Slowakije gaat zondag met een staflid van start in de wegwedstrijd bij de mannen op de wereldkampioenschappen wielrennen. Het land zag meerdere renners opgeven en heeft daarop besloten de 28-jarige Vladimír Kováčik in te zetten.

5 uur geleden
Wielrenner Evenepoel legt initiatief op WK bij andere landen

N i e u w bericht, meer citaten na 2e alinea

10 uur geleden
UCI-baas voorziet geen snelle hittemaatregelen in wielrennen

MONTREAL (ANP) - Voorzitter David Lappartient van de internationale wielerbond UCI vindt dat het wielrennen zich moet aanpassen aan de steeds hetere Europese zomers, maar voorziet de komende jaren nog geen drastische wijzigingen. Begin dit jaar vroeg de UCI aan onder meer renners, ploegen en wedstrijdorganisatoren om mee te denken over de toekomst van het wielrennen, maar geen enkele suggestie ging over hittemaatregelen. Daarmee zijn ingrijpende veranderingen aan de wielerkalender in ieder geval de komende twee jaar uitgesloten.

17 uur geleden