Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bronzen plak voor judoka Van Krevel op Grand Slam Abu Dhabi

Bronzen plak voor judoka Van Krevel op Grand Slam Abu Dhabi

ABU DHABI (ANP) - Judoka Naomi van Krevel heeft een bronzen medaille gewonnen op de Grand Slam van Abu Dhabi. In de herkansingen van de klasse tot 52 kilogram rekende ze in de strijd om een plak af met de Française Astride Gneto.

Van Krevel (23) verloor in de kwartfinales van de Braziliaanse Jéssica Pereira, maar boekte vervolgens twee overwinningen in de herkansingen.

Tornike Tsjakadoea (27) greep in de klasse tot 60 kilogram net naast een bronzen medaille. Hij moest in de laatste ronde van de herkansingen zijn meerdere erkennen in Francisco Garrigos uit Spanje. Tsjakadoea had drie keer gewonnen en verloor in de halve finale van de Fransman Cedric Revol, de uiteindelijke winnaar.

De judoka's zijn in voorbereiding op de EK in Montpellier, die al over anderhalve week beginnen. Het toernooi in Abu Dhabi werd op het laatste moment aan de planning van veel Nederlandse judoka's toegevoegd omdat de judobond recent, om veiligheidsredenen, besloot af te zien van deelname aan een Grand Slam in Bakoe.

Meer uit Sport

Atleet Takele wint marathon Tokio opnieuw, parcoursrecord Kosgei

TOKIO (ANP) - De Ethiopische atleet Tadese Takele heeft in de nacht van zaterdag op zondag zijn titel op de stadsmarathon van Tokio geprolongeerd. Hij klopte twee Keniaanse atleten op de streep en eindigde in een tijd van 2 uur, 3 minuten en 37 seconden. Daarmee was hij 14 seconden langzamer dan een jaar geleden. De overwinningen in Tokio waren de eerste twee grote marathonzeges in zijn carrière.

48 minuten geleden
Olympisch schaatspak Leerdam levert 195.000 euro op bij veiling

ARNHEM (ANP/DPA) - Het schaatspak van olympisch kampioene Jutta Leerdam is geveild voor 195.000 euro. Dat is te zien op de website van veilingaanbieder MatchWornShirt. De opbrengst gaat naar IJsvereniging Pijnacker, de jeugdclub van de kampioene op de 1000 meter in Milaan.

14 uur geleden
Schaatsster Schulting ruim aan de leiding na eerste dag NK sprint

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting heeft haar leiding op de NK sprint in Heerenveen uitgebouwd met de winst op de eerste 1000 meter. De 28-jarige Schulting was eerder op zaterdag ook al de beste op de eerste 500 meter.

17 uur geleden
Van der Poel soleert naar zege in eerste Omloop Het Nieuwsblad

NINOVE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft bij zijn debuut in de Omloop Het Nieuwsblad direct overtuigend gewonnen. De oud-wereldkampioen van Alpecin-Premier Tech, die in de openingskoers van het Belgische voorjaar zijn rentree op de weg beleefde, maakte het verschil op de Muur van Geraardsbergen. In de resterende 16 kilometer soleerde de 31-jarige Nederlander onbedreigd naar de finish in Ninove.

17 uur geleden
Schaatsster Schulting wint 500 meter op NK sprint

HEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting heeft de eerste 500 meter van het NK sprint op haar naam geschreven. Ze kwam na 37,24 seconden over de finish in ijsstadion Thialf. Marrit Fledderus klokte de tweede tijd (37,39) en Isabel Grevelt werd derde (37,73).

18 uur geleden
Schaatser Bosker grijpt macht op NK allround

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Marcel Bosker heeft de macht gegrepen op het NK allround. Hij won de 5000 meter in 6.10,47 en gaat na twee afstanden aan de leiding in ijsstadion Thialf.

18 uur geleden
Tennisser Griekspoor meldt zich geblesseerd af voor finale Dubai

DUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zich afgemeld voor de finale van het toernooi van Dubai. De beste tennisser van Nederland heeft te veel last van een hamstringblessure. De Rus Daniil Medvedev heeft daardoor de titel gepakt.

18 uur geleden