Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bronnen: zorgen tv-zenders over Gazprom-reclames Champions League

Bronnen: zorgen tv-zenders over Gazprom-reclames Champions League

NYON (ANP/BLOOMBERG) - Televisiezenders die Champions Leaguewedstrijden uitzenden, willen van de UEFA weten of zij woensdagavond reclames van Gazprom moeten laten zien. Dat Russische gasbedrijf is een van de grootste sponsoren van de hoogste Europese clubcompetitie, maar zenders twijfelen vanwege de spanningen rond Rusland en Oekraïne of zij reclames ervan moeten tonen aan kijkers. Dat meldt persbureau Bloomberg op basis van anonieme bronnen.

Volgens die ingewijden zou de Europese voetbalbond UEFA, die de Champions League organiseert, woensdag nog met duidelijkheid kunnen komen. Onder andere zendergroep BT Sport, die de Champions League in het Verenigd Koninkrijk uitzendt, heeft gezegd "bezorgd" te zijn over de mogelijke reactie bij kijkers op de reclames van Gazprom.

Ajax speelt woensdag om 21.00 uur bij Benfica de heenwedstrijd in de achtste finales van het toernooi. Atlético Madrid neemt het thuis op tegen Manchester United.

Spanningen tussen Oekraïne en Rusland zijn hoog opgelopen. Moskou erkende maandag de onafhankelijkheid van de afvallige pro-Russische regio's Donetsk en Loehansk in het oosten van Oekraïne. Oekraïne vreest voor een Russische invasie.

Meer uit Voetbal

Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

51 minuten geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

2 uur geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

3 uur geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

5 uur geleden
Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

11 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

20 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

21 uur geleden