Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bronnen: zorgen tv-zenders over Gazprom-reclames Champions League

Bronnen: zorgen tv-zenders over Gazprom-reclames Champions League

NYON (ANP/BLOOMBERG) - Televisiezenders die Champions Leaguewedstrijden uitzenden, willen van de UEFA weten of zij woensdagavond reclames van Gazprom moeten laten zien. Dat Russische gasbedrijf is een van de grootste sponsoren van de hoogste Europese clubcompetitie, maar zenders twijfelen vanwege de spanningen rond Rusland en Oekraïne of zij reclames ervan moeten tonen aan kijkers. Dat meldt persbureau Bloomberg op basis van anonieme bronnen.

Volgens die ingewijden zou de Europese voetbalbond UEFA, die de Champions League organiseert, woensdag nog met duidelijkheid kunnen komen. Onder andere zendergroep BT Sport, die de Champions League in het Verenigd Koninkrijk uitzendt, heeft gezegd "bezorgd" te zijn over de mogelijke reactie bij kijkers op de reclames van Gazprom.

Ajax speelt woensdag om 21.00 uur bij Benfica de heenwedstrijd in de achtste finales van het toernooi. Atlético Madrid neemt het thuis op tegen Manchester United.

Spanningen tussen Oekraïne en Rusland zijn hoog opgelopen. Moskou erkende maandag de onafhankelijkheid van de afvallige pro-Russische regio's Donetsk en Loehansk in het oosten van Oekraïne. Oekraïne vreest voor een Russische invasie.

Meer uit Voetbal

Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

37 minuten geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

38 minuten geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

46 minuten geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

1 uur geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

2 uur geleden
RB Leipzig stelt derde plaats en Champions League veilig

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.

3 uur geleden
Marseille straft spits Aubameyang na incident met brandblusser

MARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.

3 uur geleden