Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bronnen: moederbedrijf Milka en Oreo overweegt overname Hershey

Bronnen: moederbedrijf Milka en Oreo overweegt overname Hershey

CHICAGO (ANP/BLOOMBERG) - Mondelēz, het moederbedrijf van merken als Milka, Côte d'Or en Oreo, overweegt de Amerikaanse chocoladefabrikant Hershey over te nemen. Dat melden ingewijden aan persbureau Bloomberg. De onderhandelingen zouden zich nog in een vroeg stadium bevinden en er is nog geen garantie dat het tot een deal komt.

Hershey is bekend van verschillende chocolade- en snoepmerken, waaronder Reese's en Rolo. Het is niet de eerste keer dat het eveneens Amerikaanse Mondelēz interesse heeft in Hershey. In 2016 kwamen beide ondernemingen niet tot een deal, nadat Hershey een bod van 23 miljard dollar had afgewezen.

Hershey kondigde in februari aan honderden banen te schrappen om kosten te besparen. Het bedrijf lijdt namelijk onder de flink gestegen cacaoprijzen. Vorige maand verlaagde Hershey nog zijn verwachtingen voor de verkopen, omdat consumenten minder uitgeven aan de chocolade en snoep van het bedrijf.

Meer uit Financieel

Techbedrijven zakken op Wall Street in aanloop naar cijferseizoen

NEW YORK (ANP) - Grote techbedrijven als Amazon, Apple en Nvidia hoorden dinsdag bij de verliezers op Wall Street. Amerikaanse beleggers toonden zich erg voorzichtig terwijl ze zich duidelijk aan het opmaken zijn voor de drukke periode met bedrijfsresultaten. Dat cijferseizoen gaat later deze week van start. Dan wordt duidelijk of de prestaties van bedrijven rechtvaardigen dat de aandelenkoersen de voorbije maanden stevig omhoog zijn gegaan.

4 uur geleden
Andere Chinese apps profiteren van 'TikTok-vluchtelingen'

BEIJING (ANP) - Andere Chinese socialemedia-apps profiteren van de dreigende ban van TikTok in de Verenigde Staten. Zo lijkt bij rivalen als RedNote en Lemon8 sprake van een grote toestroom aan gebruikers. De overstappers noemen zich online 'TikTok refugees', oftewel TikTok-vluchtelingen.

5 uur geleden
Chinese handelaren bereiden zich voor op dreigende TikTok-ban

HONGKONG (ANP) - Meerdere Chinese handelaren op TikTok nemen voorzorgsmaatregelen voor het dreigende verbod van de videoapp in de Verenigde Staten. Ze stappen over naar concurrerende platforms of richten zich op andere overzeese markten, meldt de Hongkongse krant South China Morning Post.

6 uur geleden
Nederlanders eten minder groenten en fruit

ZOETERMEER (ANP) - Nederlanders zijn vorig jaar minder groenten en fruit gaan eten. Handels- en telersbedrijven spreken van een "zorgwekkende daling". Toch wist de sector meer groenten en fruit te verhandelen door een stijgende import en een groeiende verkoop in het buitenland.

7 uur geleden
Illegale aanbieder onlinegokspelen ontvangt boete van 1,3 miljoen

DEN HAAG (ANP) - De Kansspelautoriteit (Ksa) heeft Winning Poker Network (WPN), een aanbieder van onlinegokspelen, een boete opgelegd van bijna 1,3 miljoen euro. Volgens de toezichthouder liet WPN Nederlandse spelers toe op een goksite waarvoor het platform geen vergunning had.

8 uur geleden
Philips omlaag op Damrak na opmerkingen topman over Chinese markt

AMSTERDAM (ANP) - Philips was dinsdag de grote verliezer bij de hoofdfondsen aan de Amsterdamse beurs. Beleggers zetten het aandeel ruim 3 procent lager na een bericht dat het zorgtechnologieconcern ook dit jaar rekening houdt met een gematigde vraag uit China. Dat komt door de strenge eisen aan medische technologie in dat land om corruptie tegen te gaan, zei topman Roy Jakobs in een interview met persbureau Reuters.

9 uur geleden
Bloomberg: Meta wil af van veel slecht presterende werknemers

MENLO PARK (ANP) - Facebook-moederbedrijf Meta Platforms is van plan duizenden slecht presterende werknemers te ontslaan met de bedoeling hun posities dit jaar opnieuw in te vullen. Dat heeft topman Mark Zuckerberg geschreven in een interne memo die naar medewerkers is gestuurd, meldt financieel persbureau Bloomberg.

9 uur geleden