Brobbey vond dat Ajax en PSV 'het best wel goed deden'
AMSTERDAM (ANP) - Brian Brobbey kon wel leven met het gelijkspel tussen Ajax en PSV. "Al hadden we ook kunnen winnen, gezien onze kansen", zei de spits na de 1-1 tegen ESPN.
"Het was een lastig potje, waarbij beide teams het best wel goed deden", vervolgde Brobbey. "We moesten druk zetten, maar dat gebeurde niet. Dat we vaker voor de lange bal op mij kozen, vond ik eerlijk gezegd wel lekker. Ik kan de bal vasthouden."
Brobbey gaf de assist bij de 1-0 van Steven Berghuis en heeft nu twaalf wedstrijden op rij een doelpunt gemaakt of een assist gegeven, "Als het goed gaat, is het zeker leuk. Ik mag niet klagen", aldus Brobbey, die zelf een kans miste op de 2-1 en Kenneth Taylor in kansrijke positie over zag schieten. "Ik had moeten scoren, maar Taylor ook."
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
10 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
9 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
9 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
9 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
9 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
12 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
12 uur geleden