Brobbey vond dat Ajax en PSV 'het best wel goed deden'
AMSTERDAM (ANP) - Brian Brobbey kon wel leven met het gelijkspel tussen Ajax en PSV. "Al hadden we ook kunnen winnen, gezien onze kansen", zei de spits na de 1-1 tegen ESPN.
"Het was een lastig potje, waarbij beide teams het best wel goed deden", vervolgde Brobbey. "We moesten druk zetten, maar dat gebeurde niet. Dat we vaker voor de lange bal op mij kozen, vond ik eerlijk gezegd wel lekker. Ik kan de bal vasthouden."
Brobbey gaf de assist bij de 1-0 van Steven Berghuis en heeft nu twaalf wedstrijden op rij een doelpunt gemaakt of een assist gegeven, "Als het goed gaat, is het zeker leuk. Ik mag niet klagen", aldus Brobbey, die zelf een kans miste op de 2-1 en Kenneth Taylor in kansrijke positie over zag schieten. "Ik had moeten scoren, maar Taylor ook."
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
16 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
18 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
18 uur geleden