'Brobbey verlaat Ajax transfervrij voor RB Leipzig'
AMSTERDAM (ANP) - Ajax lijkt er niet in te zijn geslaagd Brian Brobbey op andere gedachten te brengen. De 19-jarige spits heeft volgens verschillende buitenlandse media een akkoord bereikt met RB Leipzig.
De bewuste media komen met nieuws na een bericht van transferspecialist Fabrizio Romano op Twitter. Volgens de goed ingevoerde Italiaan is de deal rond en heeft Brobbey een persoonlijk akkoord bereikt met de huidige nummer 2 van de Bundesliga.
Ajax meldde eerder dit jaar al dat Brobbey zijn aflopende contract niet ging verlengen. Bronnen rond de aanvaller meldden destijds al dat Leipzig de beste papieren had om de Amsterdammer in te lijven. Ajax probeerde de spits de laatste weken toch weer op andere gedachten te brengen.
Brobbey mocht donderdag invallen tegen Young Boys (3-0) en maakte het derde doelpunt van Ajax. Hij tekende dit jaar als invaller ook al voor belangrijke doelpunten tegen Lille en Willem II. Brobbey wilde na het duel met Young Boys niet uitgebreid over zijn toekomst praten. "Zolang ik bij Ajax zit, focus ik me op Ajax", zei hij.
Meer uit Voetbal
BRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.
8 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.
36 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.
3 uur geledenMAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
13 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
14 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
16 uur geleden