Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Brobbey verlaat Ajax transfervrij voor RB Leipzig'

'Brobbey verlaat Ajax transfervrij voor RB Leipzig'

AMSTERDAM (ANP) - Ajax lijkt er niet in te zijn geslaagd Brian Brobbey op andere gedachten te brengen. De 19-jarige spits heeft volgens verschillende buitenlandse media een akkoord bereikt met RB Leipzig.

De bewuste media komen met nieuws na een bericht van transferspecialist Fabrizio Romano op Twitter. Volgens de goed ingevoerde Italiaan is de deal rond en heeft Brobbey een persoonlijk akkoord bereikt met de huidige nummer 2 van de Bundesliga.

Ajax meldde eerder dit jaar al dat Brobbey zijn aflopende contract niet ging verlengen. Bronnen rond de aanvaller meldden destijds al dat Leipzig de beste papieren had om de Amsterdammer in te lijven. Ajax probeerde de spits de laatste weken toch weer op andere gedachten te brengen.

Brobbey mocht donderdag invallen tegen Young Boys (3-0) en maakte het derde doelpunt van Ajax. Hij tekende dit jaar als invaller ook al voor belangrijke doelpunten tegen Lille en Willem II. Brobbey wilde na het duel met Young Boys niet uitgebreid over zijn toekomst praten. "Zolang ik bij Ajax zit, focus ik me op Ajax", zei hij.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

6 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

6 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

6 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

10 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

13 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

13 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

13 uur geleden