Brobbey op laatste training van Ajax voor uitduel met Feyenoord
AMSTERDAM (ANP) - Brian Brobbey heeft met Ajax de laatste training voor het uitduel van zondag met Feyenoord afgewerkt. De spits stond de afgelopen drie weken aan de kant met een hamstringblessure. Hij hervatte vrijdag de groepstraining.
Trainer John van 't Schip zei donderdag na het gelijkspel tegen Go Ahead Eagles (1-1) dat hij hoopt dat Brobbey een deel van het duel in een uitverkochte De Kuip kan meedoen. Hij mist de geblesseerde Steven Berghuis, Jordan Henderson en Diant Ramaj. Gerónimo Rulli verdedigt waarschijnlijk het doel van Ajax tegen Feyenoord.
De laatste training van Ajax voor De Klassieker werd traditioneel bezocht door duizenden fans. Ze staken veel vuurwerk af en lieten zich de hele training horen.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
3 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
5 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
6 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
6 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
8 uur geleden