Brobbey mist duel van Leipzig met PSG in Champions League
LEIPZIG (ANP) - Brian Brobbey mist volgende week het duel tussen zijn Duitse club RB Leipzig en Paris Saint-Germain in de Champions League. De Nederlandse spits heeft een spierblessure en staat volgens de medische staf van Leipzig tien tot veertien dagen aan de kant. Brobbey (19) raakte afgelopen week geblesseerd in de EK-kwalificatiewedstrijd van Jong Oranje tegen Zwitserland (2-2).
De oud-Ajacied viel na bijna een half uur spelen geblesseerd uit in Lausanne en keerde terug naar zijn Duitse club. Brobbey ontbreekt daarom dinsdagavond in Nijmegen tegen Jong Wales.
Brobbey moet zich vooralsnog tevredenstellen met invalbeurten bij Leipzig. Hij viel zes keer in, waarvan twee keer in de Champions League. De Amsterdammer kon niet voorkomen dat zijn ploeg verloor bij Manchester City (6-3) en van Club Brugge (1-2). Leipzig speelt zaterdag in de Bundesliga tegen SC Freiburg en drie dagen later in Parijs voor de Champions League tegen PSG, de club van de sterren Lionel Messi, Neymar en Kylian Mbappé.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."
13 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.
18 uur geledenBEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
1 dag geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
1 dag geleden