Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Britse zangeres Marianne Faithfull (78) gestorven

Britse zangeres Marianne Faithfull (78) gestorven

LONDEN (ANP/RTR/AFP) - De Britse zangeres en actrice Marianne Faithfull is op 78-jarige leeftijd overleden. Dat maakte een woordvoerder bekend. Faithfull had in de jaren zestig groot succes met het nummer As Tears Go By.

"Met groot verdriet kondigen we het overlijden aan van zangeres, liedjesschrijfster en actrice Marianne Faithfull", luidt de verklaring die gedeeld is met de BBC. "Marianne is vandaag vredig overleden in Londen, in het bijzijn van haar liefhebbende familie. Ze zal erg gemist worden."

As Tears Go By werd geschreven door Rolling Stones-leden Mick Jagger en Keith Richards. Met Jagger had de zangeres ook jarenlang een relatie. Faithfull kampte lange tijd met een drugsverslaving.

Andere muzikale successen van de zangeres waren nummers als The Ballad of Lucy Jordan, It's All Over Now Baby Blue en Broken English.

Meer uit Buitenland

SpaceX haalt Myanmarese oplichtingscentra offline

HAWTHORNE (ANP/AFP) - SpaceX heeft meer dan 2500 Starlink-apparaten uitgeschakeld in de buurt van plekken in Myanmar waarvan wordt vermoed dat er scamcentra gevestigd zijn. Dat maakte de operationeel onderdirecteur van het Amerikaanse techbedrijf Lauren Dreyer bekend op X.

45 minuten geleden
NAVO-schepen volgen Russisch oorlogsschip door het Kanaal

LONDEN (ANP) - Schepen van NAVO-landen hebben een Russisch oorlogsschip gevolgd dat door het Kanaal tussen Frankrijk en Engeland voer, meldt de Britse marine. Ook een Nederlandse helikopter werd ingezet om het vaartuig te schaduwen.

1 uur geleden
Zelensky vindt bevriezen frontlijn goed uitgangspunt voor gesprek

OSLO (ANP) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky steunt het idee van zijn Amerikaanse ambtgenoot Donald Trump om de huidige frontlijn in Oekraïne als uitgangspunt te nemen in de onderhandelingen met Rusland. Volgens Zelensky is dat voorstel een "goed compromis".

2 uur geleden
Zelensky in Noorwegen voor gesprek met premier Støre

OSLO (ANP/AFP) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky is in de Noorse hoofdstad Oslo aangekomen. Hij heeft daar een ontmoeting met premier Jonas Gahr Støre, meldt zijn regering. Waar de ontmoeting over gaat, is niet bekendgemaakt.

2 uur geleden
Amerikaanse vicepresident JD Vance bruncht met Netanyahu

JERUZALEM (ANP) - De Amerikaanse vicepresident JD Vance heeft gebruncht met de Israëlische premier Benjamin Netanyahu en hun beide echtgenotes. Ze spraken over het staakt-het-vuren in de Gazastrook en hun visies voor de toekomst van dat Palestijnse gebied, dat grotendeels in puin ligt door de Israëlische luchtaanvallen van de afgelopen twee jaar.

2 uur geleden
Rusland: er wordt nog gewerkt aan ontmoeting Trump en Poetin

MOSKOU (ANP/RTR) - Er wordt nog altijd gewerkt aan een ontmoeting tussen de Amerikaanse president Donald Trump en zijn Russische ambtgenoot Vladimir Poetin, stelt het Kremlin. Het idee was dat de leiders elkaar binnenkort zouden ontmoeten in de Hongaarse hoofdstad Boedapest, maar verschillende bronnen meldden dat die voorbereidingen zijn opgeschort. Trump zelf stelde dinsdag ook dat hij geen tijd wilde verspillen aan een vruchteloos overleg.

2 uur geleden
Satellieten sporen meer methaanlekken op, maar actie is zeldzaam

NAIROBI (ANP) - Satellieten detecteren vanuit de ruimte steeds meer methaanlekken, maar de reactie van veel overheden en bedrijven op alarmeringen is ondermaats. Volgens een rapport van het VN-milieuprogramma (UNEP) kwam vorig jaar op 12 procent van de meldingen over lekkages van het krachtige broeikasgas een inhoudelijk antwoord. Op de meeste meldingen komt dus geen reactie.

2 uur geleden