Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Britse toezichthouder onderzoekt OnlyFans om leeftijdsverificatie

Britse toezichthouder onderzoekt OnlyFans om leeftijdsverificatie

LONDEN (ANP) - De Britse mediatoezichthouder Ofcom is een onderzoek gestart naar het erotische onlineplatform OnlyFans. De waakhond vraagt zich af of OnlyFans genoeg doet om te voorkomen dat kinderen toegang krijgen tot pornografisch materiaal op het platform.

Ofcom meldt woensdag dat er redenen zijn "om aan te nemen dat het platform zijn leeftijdsverificatiemaatregelen niet op een zodanige manier heeft geïmplementeerd dat het minderjarigen voldoende beschermt tegen pornografisch materiaal". Die maatregelen moeten volgens de bestaande wetgeving in het Verenigd Koninkrijk wel worden genomen, aldus de mediawaakhond.

Verder is de toezichthouder er niet zeker van of OnlyFans volledige en nauwkeurige informatie heeft overhandigd na wettelijke verzoeken daartoe. Ook daar doet Ofcom onderzoek naar.

Meer uit Financieel

Wall Street werkt verliezen weg na hoop op opening bij Hormuz

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York hebben donderdag veel van hun eerdere verliezen goedgemaakt. De belangrijkste beursgraadmeters eindigden niet ver van hun slotstanden van een dag eerder, terwijl eerder op de dag nog aanzienlijke verliezen op de koersenborden stonden. De hoop op een spoedige opening van de Straat van Hormuz nam toe.

20 minuten geleden
Trump komt met medicijnheffing van 100 procent, niet voor EU

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump voert een importheffing van 100 procent in op gepatenteerde medicijnen en farmaceutische ingrediënten. Voor farmaceutische producten uit de Europese Unie en een aantal andere landen geldt een veel lager tarief, van 15 procent.

1 uur geleden
Reders: stel veiligheid scheepvaart voorop bij bijdrage Hormuz

ROTTERDAM (ANP) - Nederland moet bij een eventuele militaire bijdrage aan het openen van de Straat van Hormuz de veiligheid van schepen en zeevarenden vooropstellen. Dat stelt de Koninklijke Vereniging van Nederlandse Reders (KVNR) in reactie op de Nederlandse bereidheid mee te doen aan een missie voor vrije doorvaart in de zeestraat bij Iran.

1 uur geleden
Ratingbureaus positiever over Praxis-moeder, zien wel risico's

AMSTERDAM (ANP) - Ratingbureaus zijn iets positiever geworden over het moederbedrijf van doe-het-zelfketens Praxis en Brico, maar zien nog altijd risico's. Deze onderneming, Maxeda, kwam onlangs onder financiële druk te staan en sloot een overeenkomst met schuldeisers.

2 uur geleden
Reuters: VS willen heffingen voor producten met staal verlagen

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse regering is van plan importheffingen op producten gemaakt met staal en aluminium te verlagen, meldt persbureau Reuters op basis van ingewijden. Naar verwachting komt president Donald Trump snel met een bekendmaking over deze heffingen, mogelijk al donderdag.

3 uur geleden
VS steunen Panama na Chinese acties tegen schepen

WASHINGTON (ANP/RTR/AFP) - De Verenigde Staten staan vierkant achter Panama en kijken ernaar uit "om de economische samenwerking met deze belangrijke partner te verstevigen". Dat zei de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Marco Rubio in reactie op het nieuws dat China Panamese schepen zou vasthouden.

4 uur geleden
Beurs Amsterdam beperkt verlies na opmerking Iraanse minister

AMSTERDAM (ANP) - De aandelenbeurs in Amsterdam is donderdag met een bescheiden verlies gesloten. De AEX-index drong een deel van de eerdere verliezen terug. Mogelijk dat uitlatingen van de Iraanse onderminister van Buitenlandse Zaken voor enig optimisme zorgden. Hij zei met Oman te werken aan een protocol voor het monitoren van het scheepsverkeer in de Straat van Hormuz.

4 uur geleden