Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Britse toezichthouder onderzoekt OnlyFans om leeftijdsverificatie

Britse toezichthouder onderzoekt OnlyFans om leeftijdsverificatie

LONDEN (ANP) - De Britse mediatoezichthouder Ofcom is een onderzoek gestart naar het erotische onlineplatform OnlyFans. De waakhond vraagt zich af of OnlyFans genoeg doet om te voorkomen dat kinderen toegang krijgen tot pornografisch materiaal op het platform.

Ofcom meldt woensdag dat er redenen zijn "om aan te nemen dat het platform zijn leeftijdsverificatiemaatregelen niet op een zodanige manier heeft geïmplementeerd dat het minderjarigen voldoende beschermt tegen pornografisch materiaal". Die maatregelen moeten volgens de bestaande wetgeving in het Verenigd Koninkrijk wel worden genomen, aldus de mediawaakhond.

Verder is de toezichthouder er niet zeker van of OnlyFans volledige en nauwkeurige informatie heeft overhandigd na wettelijke verzoeken daartoe. Ook daar doet Ofcom onderzoek naar.

Meer uit Financieel

Transport- en logistieksector groeit dit jaar traag, verwacht ING

AMSTERDAM (ANP) - De transport- en logistieksector in Nederland zal dit en volgend jaar iets meer goederen vervoeren. Onderzoekers van ING Research verwachten in 2025 een "trage" groei van het volume van 1 procent en een "vergelijkbaar cijfer" in 2026 voor de branche.

18 minuten geleden
Japan en VS gaan samenwerken rond mineralen en aardmetalen

TOKIO (ANP) - De Verenigde Staten en Japan hebben een overeenkomst ondertekend om de levering van kritieke mineralen en zeldzame aardmetalen aan beide landen te "verzekeren". Dat meldt het Witte Huis na het bezoek van de Amerikaanse president Donald Trump aan de premier van Japan, Sanae Takaichi.

1 uur geleden
Oliebedrijf Rusland verkoopt buitenlandse bezittingen om sancties

MOSKOU (ANP/AFP) - De grote Russische olieproducent Lukoil gaat zijn buitenlandse bezittingen verkopen, meldt het bedrijf. De Verenigde Staten legden vorige week sancties op aan onder meer Lukoil vanwege de oorlog in Oekraïne.

7 uur geleden
Eindhovense chipfabrikant NXP boekt opnieuw lagere omzet en winst

EINDHOVEN (ANP) - De Eindhovense chipfabrikant NXP heeft in het afgelopen kwartaal opnieuw minder omzet en winst geboekt. De omzet kwam uit op 3,2 miljard dollar (ongeveer 2,7 miljard euro), 2 procent minder dan in dezelfde periode een jaar eerder. De nettowinst bedroeg 631 miljoen dollar, een daling van 12 procent. De periode daarvoor daalde de winst fors, met bijna een derde.

7 uur geleden
Amazon gaat 30.000 kantoorbanen schrappen, meldt Reuters

SAN FRANCISCO (ANP/RTR) - Amazon is van plan 30.000 kantoorbanen te schrappen vanaf dinsdag. De reductie kan verschillende afdelingen raken, waaronder personeelszaken en apparaten en diensten. Dit meldt persbureau Reuters op basis van ingewijden.

8 uur geleden
Weer records op Wall Street door hoop op handelsdeal VS en China

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn maandag weer hoger geëindigd. Beleggers waren optimistisch in de hoop dat de Verenigde Staten en China binnenkort een handelsakkoord sluiten. De drie hoofdgraadmeters sloten op nieuwe recordstanden.

8 uur geleden
Rechter Amsterdam doet dinsdag uitspraak over bezwaarverzoek Meta

AMSTERDAM (ANP) - Het gerechtshof in Amsterdam doet dinsdag uitspraak over het verzoek van Meta om meer tijd te krijgen voor het aanpassen van Instagram en Facebook. Dit meldt algemeen directeur Evelyn Austin van Bits of Freedom (BoF). De organisatie die zich inzet voor burgerrechten en privacy had in eerste instantie de zaak aangespannen tegen het Amerikaanse techbedrijf.

10 uur geleden