Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Britse tennisser Norrie verrast Alcaraz in kwartfinale Cincinnati

Britse tennisser Norrie verrast Alcaraz in kwartfinale Cincinnati

CINCINNATI (ANP) - De Britse tennisser Cameron Norrie heeft de halve finales bereikt van het masterstoernooi in Cincinnati. De nummer 11 van de wereld versloeg Carlos Alcaraz, de mondiale nummer 4, in drie sets: 7-6 (4) 6-7 (4) 6-4. Norrie verspeelde in de tweede set een voorsprong van 4-1 en kwam vervolgens in de derde set met 3-1 achter te staan, maar wist de 19-jarige Spanjaard alsnog te verslaan.

"Ongelooflijk, wat een partij", zei de 26-jarige Brit, die vorig jaar het masterstoernooi van Indian Wells won en dit seizoen ook al twee titels pakte. "Toen ik in de tweede set met 4-1 voor stond, dacht ik al iets te veel aan de finishlijn in plaats van hoe ik punt voor punt zou winnen. Carlos ging op dat moment beter spelen en gaf niets meer weg." Norrie, beschouwd als een van de fitste spelers op de ATP Tour, herpakte zich in de beslissende set.

De Brit neemt het in de halve finales op tegen Borna Coric, de Kroaat die in de tweede ronde Rafael Nadal versloeg en in de kwartfinales ook afrekende met de als zevende geplaatste Canadees Félix Auger-Aliassime: 6-4 6-4.

Medvedev

De andere halve finale gaat tussen Daniil Medvedev, de Russische nummer 1 van de wereld, en de Griek Stefanos Tsitsipas. Zij versloegen beiden een Amerikaan. Medvedev won in twee sets van Taylor Fritz (7-6 (1) 6-3), de Griek klopte John Isner met 7-6 (5) 5-7 6-3.

In het vrouwentoernooi in Cincinnati moest Wimbledon-winnares Elena Rybakina uit Kazachstan het in de kwartfinales afleggen tegen de Amerikaanse Madison Keys: 6-2 6-4. Keys, drie jaar geleden de beste in Cincinnati, treft Petra Kvitova in de halve finales. De Tsjechische versloeg de Australische qualifier Ajla Tomljanovic met 6-2 6-3. Aryna Sabalenka uit Belarus klopte de Chinese Zhang Shuai (6-4 7-6 (1)) en neemt het nu op tegen Caroline Garcia. De Française, die via de kwalificaties het hoofdtoernooi bereikte, was te sterk voor de Amerikaanse Jessica Pegula: 6-1 7-5.

Meer uit Sport

Verstappen denkt dat nieuwe regels in Formule 1 voorlopig blijven

MELBOURNE (ANP/RTR) - Max Verstappen denkt niet dat de bekritiseerde nieuwe regels in de Formule 1 snel zullen worden aangepast. "Mede door al het geld dat hier al in is geïnvesteerd, zal dit nog wel een tijdje blijven. Er komt nu wat kritiek op, maar dat is eigenlijk al een beetje te laat", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull tijdens een persmoment voor de start van het seizoen in Melbourne.

16 minuten geleden
F1-team Aston Martin kan bij start seizoen minder rondes rijden

MELBOURNE (ANP/RTR) - Formule 1-coureurs Fernando ⁠Alonso en Lance Stroll van Aston Martin zijn bij de start van het seizoen "zwaar beperkt" door hun trillende auto's. Ze vrezen blijvende zenuwschade op te lopen in hun vingers en zullen daardoor terughoudend zijn in het aantal rondjes dat ze achter elkaar rijden. Dat heeft teambaas Adrian Newey verteld tijdens de mediadag voor de eerste grand prix van het jaar in het Australische Melbourne.

1 uur geleden
'Homerunkoning Hendrik': politiek en sport niet met elkaar mengen

MIAMI (ANP) - Veel sporten kunnen een voorbeeld nemen aan de World Baseball Classic (WBC), waar sport en politiek zoveel mogelijk gescheiden worden. Dat zegt honkbalinternational Hendrik Clementina (28) in aanloop naar het eerste duel van het Nederlandse Koninkrijksteam op het officieuze WK van vrijdag tegen Venezuela. De tegenstander van Oranje is gewoon welkom in Miami, ondanks de gespannen relatie met de VS en de arrestatie van president Nicolás Maduro begin januari door Amerikaanse elitetroepen.

3 uur geleden
Honkballers winnen laatste oefenduel voor World Baseball Classic

PORT CHARLOTTE (ANP) - De Nederlandse honkballers hebben twee dagen voor de start van de World Baseball Classic (WBC) het laatste oefenduel met Tampa Bay Rays gewonnen. Het Koninkrijksteam was in Port Charlotte, in Florida, met 11-8 te sterk voor het team uit de Amerikaanse Major League.

10 uur geleden
Tennisser Griekspoor heeft Dubai verlaten

DUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft Dubai verlaten, nadat hij daar vast was komen te zitten door de oorlog in het Midden-Oosten. De beste tennisser van Nederland is samen met zijn broer Scott geland in Milaan, meldt zijn coach Marc Dijkhuizen, die zelf nog probeert naar zijn woning in Bahrein te komen.

23 uur geleden
Trump: maakt me helemaal niets uit of Iran meedoet aan WK

WASHINGTON (ANP/RTR) - Het maakt de Amerikaanse president Donald Trump "helemaal niets uit" of Iran meedoet aan het WK voetbal van komende zomer. "Het is een verslagen land, ze lopen op hun laatste benen", zei Trump tegen nieuwssite Politico.

1 dag geleden
Voetbalsters beginnen WK-kwalificatie met gelijkspel in Polen

GDANSK (ANP) - De Nederlandse voetbalsters zijn de kwalificatie voor het WK voetbal van 2027 begonnen met een gelijkspel tegen Polen. In Gdansk gaf de ploeg van bondscoach Arjan Veurink een voorsprong uit handen en eindigde het duel in 2-2.

1 dag geleden