Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Britse tennisser Norrie verrast Alcaraz in kwartfinale Cincinnati

Britse tennisser Norrie verrast Alcaraz in kwartfinale Cincinnati

CINCINNATI (ANP) - De Britse tennisser Cameron Norrie heeft de halve finales bereikt van het masterstoernooi in Cincinnati. De nummer 11 van de wereld versloeg Carlos Alcaraz, de mondiale nummer 4, in drie sets: 7-6 (4) 6-7 (4) 6-4. Norrie verspeelde in de tweede set een voorsprong van 4-1 en kwam vervolgens in de derde set met 3-1 achter te staan, maar wist de 19-jarige Spanjaard alsnog te verslaan.

"Ongelooflijk, wat een partij", zei de 26-jarige Brit, die vorig jaar het masterstoernooi van Indian Wells won en dit seizoen ook al twee titels pakte. "Toen ik in de tweede set met 4-1 voor stond, dacht ik al iets te veel aan de finishlijn in plaats van hoe ik punt voor punt zou winnen. Carlos ging op dat moment beter spelen en gaf niets meer weg." Norrie, beschouwd als een van de fitste spelers op de ATP Tour, herpakte zich in de beslissende set.

De Brit neemt het in de halve finales op tegen Borna Coric, de Kroaat die in de tweede ronde Rafael Nadal versloeg en in de kwartfinales ook afrekende met de als zevende geplaatste Canadees Félix Auger-Aliassime: 6-4 6-4.

Medvedev

De andere halve finale gaat tussen Daniil Medvedev, de Russische nummer 1 van de wereld, en de Griek Stefanos Tsitsipas. Zij versloegen beiden een Amerikaan. Medvedev won in twee sets van Taylor Fritz (7-6 (1) 6-3), de Griek klopte John Isner met 7-6 (5) 5-7 6-3.

In het vrouwentoernooi in Cincinnati moest Wimbledon-winnares Elena Rybakina uit Kazachstan het in de kwartfinales afleggen tegen de Amerikaanse Madison Keys: 6-2 6-4. Keys, drie jaar geleden de beste in Cincinnati, treft Petra Kvitova in de halve finales. De Tsjechische versloeg de Australische qualifier Ajla Tomljanovic met 6-2 6-3. Aryna Sabalenka uit Belarus klopte de Chinese Zhang Shuai (6-4 7-6 (1)) en neemt het nu op tegen Caroline Garcia. De Française, die via de kwalificaties het hoofdtoernooi bereikte, was te sterk voor de Amerikaanse Jessica Pegula: 6-1 7-5.

Meer uit Sport

Formule 1 keert in 2027 en 2028 terug naar Portugal

LONDEN (ANP) - De Formule 1 keert voor twee jaar terug naar Portugal. Er is een akkoord gesloten voor een Grand Prix van Portugal op het circuit van Portimão in 2027 en 2028, meldt de koningsklasse op zijn website.

7 uur geleden
ATP voert in 2026 ook hitteregels in voor tennissers

LONDEN (ANP) - De tennissers op de ATP Tour kunnen in navolging van de tennissters op de WTA Tour komend seizoen ook een beroep doen op hitteregels. Daarmee kunnen ze zich beschermen tegen extreme hitte tijdens partijen.

7 uur geleden
Darter Van Duijvenbode knokt zich naar tweede ronde op WK 

LONDEN (ANP) - Darter Dirk van Duijvenbode heeft op het WK darts in Londen de tweede ronde bereikt. De 33-jarige Zuid-Hollander versloeg in Alexandra Palace in de Engelse hoofdstad de Belg Andy Baetens met 3-2 in sets.

19 uur geleden
Inschrijving voor goedkope tickets LA 2028 opent op 14 januari

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Sportfans kunnen zich vanaf 14 januari registreren voor het kopen van tickets voor de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. De organisatoren van LA28 meldden dat er minstens 1 miljoen kaartjes voor een bedrag van 28 dollar (24 euro) in de verkoop gaan.

22 uur geleden
Oud-winnaar Auger-Aliassime weer naar tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Oud-winnaar Félix Auger-Aliassime neemt in februari deel aan het ABN AMRO Open. Dat maakte de organisatie van het tennistoernooi in Rotterdam maandag bekend. De 25-jarige Canadees is de nummer 5 van de wereld.

1 dag geleden
Veldrijder Van der Poel treft rivaal Van Aert in Antwerpen

ARNHEM (ANP) - Bondscoach Gerben de Knegt heeft zoals verwacht Mathieu van der Poel geselecteerd voor de wereldbekers veldrijden in Antwerpen en Koksijde van komend weekend. De regerend wereldkampioen maakte zondag zijn rentree in de cross met winst in Namen. Hij treft zaterdag voor het eerst dit seizoen zijn Belgische rivaal Wout van Aert.

1 dag geleden
Handballers met combinatie van talenten en ervaren spelers op EK

ARNHEM (ANP) - Bondscoach Staffan Olsson van de Nederlandse handballers heeft voor het EK van volgende maand een selectie samengesteld met talenten en ervaren krachten. "De combinatie van spelers die hun sporen al hebben verdiend en jonge mannen die zich willen bewijzen, maakt dit een interessante selectie", zei de Zweed.

1 dag geleden