Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Britse tennisser Norrie verrast Alcaraz in kwartfinale Cincinnati

Britse tennisser Norrie verrast Alcaraz in kwartfinale Cincinnati

CINCINNATI (ANP) - De Britse tennisser Cameron Norrie heeft de halve finales bereikt van het masterstoernooi in Cincinnati. De nummer 11 van de wereld versloeg Carlos Alcaraz, de mondiale nummer 4, in drie sets: 7-6 (4) 6-7 (4) 6-4. Norrie verspeelde in de tweede set een voorsprong van 4-1 en kwam vervolgens in de derde set met 3-1 achter te staan, maar wist de 19-jarige Spanjaard alsnog te verslaan.

"Ongelooflijk, wat een partij", zei de 26-jarige Brit, die vorig jaar het masterstoernooi van Indian Wells won en dit seizoen ook al twee titels pakte. "Toen ik in de tweede set met 4-1 voor stond, dacht ik al iets te veel aan de finishlijn in plaats van hoe ik punt voor punt zou winnen. Carlos ging op dat moment beter spelen en gaf niets meer weg." Norrie, beschouwd als een van de fitste spelers op de ATP Tour, herpakte zich in de beslissende set.

De Brit neemt het in de halve finales op tegen Borna Coric, de Kroaat die in de tweede ronde Rafael Nadal versloeg en in de kwartfinales ook afrekende met de als zevende geplaatste Canadees Félix Auger-Aliassime: 6-4 6-4.

Medvedev

De andere halve finale gaat tussen Daniil Medvedev, de Russische nummer 1 van de wereld, en de Griek Stefanos Tsitsipas. Zij versloegen beiden een Amerikaan. Medvedev won in twee sets van Taylor Fritz (7-6 (1) 6-3), de Griek klopte John Isner met 7-6 (5) 5-7 6-3.

In het vrouwentoernooi in Cincinnati moest Wimbledon-winnares Elena Rybakina uit Kazachstan het in de kwartfinales afleggen tegen de Amerikaanse Madison Keys: 6-2 6-4. Keys, drie jaar geleden de beste in Cincinnati, treft Petra Kvitova in de halve finales. De Tsjechische versloeg de Australische qualifier Ajla Tomljanovic met 6-2 6-3. Aryna Sabalenka uit Belarus klopte de Chinese Zhang Shuai (6-4 7-6 (1)) en neemt het nu op tegen Caroline Garcia. De Française, die via de kwalificaties het hoofdtoernooi bereikte, was te sterk voor de Amerikaanse Jessica Pegula: 6-1 7-5.

Meer uit Sport

Skiester Vonn grijpt naast tweede zege op rij op afdaling

SANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.

51 minuten geleden
Indiase voetbalfans gooien met stoeltjes bij bezoek Messi

CALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.

4 uur geleden
Hockeyers scoren zeven keer tegen Pakistan in Pro League

SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben een ruime zege op Pakistan (7-3) geboekt in de Pro League. Thierry Brinkman en Guus Jansen scoorden tweemaal in het Argentijnse Santiago del Estero. Thijs van Dam, Timo Broers en Jorrit Croon troffen eveneens doel voor de ploeg van bondscoach Jeroen Delmée.

4 uur geleden
Hockeysters verslaan Duitsland opnieuw in Pro League

SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeysters hebben ook hun tweede duel in de Pro League gewonnen. De ploeg van bondscoach Raoul Ehren versloeg voor de tweede keer Duitsland (5-1) in Santiago del Estero.

4 uur geleden
Nusser ziet 'te groot verschil' met Noorwegen op WK handbal

ROTTERDAM (ANP) - De teleurstelling was groot bij spelmaker Larissa Nusser na de grote nederlaag tegen Noorwegen in de halve finale van het WK handbal in Rotterdam. Oranje verloor met 35-25 van de viervoudig wereldkampioen en zal dus niet de finale spelen op het toernooi in eigen land. "We wisten dat dit kon gebeuren, want Noorwegen is een heel sterke ploeg. Toch hoopten we dat we een betere wedstrijd zouden spelen en meer weerstand konden bieden. Uiteindelijk is het verschil te groot", zei Nusser bij Viaplay.

14 uur geleden
Handbalsters verliezen halve finale WK van te sterk Noorwegen

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters zijn er op het WK in eigen land niet in geslaagd de finale te halen. In een volgepakt Ahoy Rotterdam was viervoudig wereldkampioen Noorwegen in de halve finale te sterk: 25-35. Nederland kwam geen moment op voorsprong en moest als zo vaak op grote toernooien het hoofd buigen voor de Scandinavische handbalgrootmacht.

15 uur geleden
Schaatser Nuis ook in Hamar tweede achter Stolz op 1500 meter

HAMAR (ANP) - Kjeld Nuis is ook bij de wereldbekerwedstrijden in het Noorse Hamar op het podium geëindigd van de 1500 meter. De tweevoudig olympisch kampioen greep het zilver met een tijd van 1.44,95. Hij moest net als een week geleden in Heerenveen de ongenaakbare Jordan Stolz voor zich dulden. De Amerikaan was kort na de 500 meter ook de sterkste op de 1500 meter en won in een baanrecord van 1.44,16. De Chinees Ning Zhongyan werd derde met een tijd van 1.45,11.

15 uur geleden