Britse tennisser Norrie bereikt laatste vier in Indian Wells
INDIAN WELLS (ANP) - De Britse tennisser Cameron Norrie heeft zich in Indian Wells voor het eerst verzekerd van een halvefinaleplaats op een masterstoernooi. De nummer 26 van de wereld versloeg de Argentijn Diego Schwartzman: 6-2 6-0. In de halve finale treft hij de Bulgaar Grigor Dimitrov, die in drie sets won van de Pool Hubert Hurkacz: 3-6 6-4 7-6 (2).
De 26-jarige Norrie had nog nooit een partij gewonnen op Indian Wells. Zijn partij in de kwartfinale tegen Schwartzman duurde slecht 73 minuten.
Dimitrov, die een ronde eerder al de als eerste geplaatste Rus Daniil Medvedev had uitgeschakeld, had een stuk langer nodig tegen Hurkacz. Beide spelers gaven zich niet gewonnen en knokten voor ieder punt. Hurkacz pakte met een break de eerste set. Dimitrov had een break meer in de tweede set en trok de stand gelijk. Op 3-2 in de derde set brak de 30-jarige Bulgaar de Pool die steeds meer kleine foutjes maakte, maar hij kon de partij niet uitserveren. Na meer dan tweeënhalf uur tennis benutte Dimitrov in de tiebreak zijn eerste van vier matchpoints.
Novak Djokovic, Rafael Nadal en Roger Federer ontbreken in Californië, waar het masterstoernooi normaal gesproken in maart plaatsvindt.
Meer uit Sport
SALVATERRA DE MIÑO (ANP) - Wielrenster Noemi Rüegg heeft de eerste etappe van de Vuelta Femenina op haar naam geschreven. De Zwitserse van EF Education - Oatly kwam na 113 kilometer door de Spaanse regio Galicië als eerste over de finish in Salvaterra de Miño, nabij de Portugese grens. In een sprint bleef ze de Belgische Lotte Kopecky voor. De Duitse Franziska Koch werd derde.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.
15 uur geledenMIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.
17 uur geledenMIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.
19 uur geledenMADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.
20 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
20 uur geleden