Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Britse tennisser Norrie bereikt laatste vier in Indian Wells

Britse tennisser Norrie bereikt laatste vier in Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP) - De Britse tennisser Cameron Norrie heeft zich in Indian Wells voor het eerst verzekerd van een halvefinaleplaats op een masterstoernooi. De nummer 26 van de wereld versloeg de Argentijn Diego Schwartzman: 6-2 6-0. In de halve finale treft hij de Bulgaar Grigor Dimitrov, die in drie sets won van de Pool Hubert Hurkacz: 3-6 6-4 7-6 (2).

De 26-jarige Norrie had nog nooit een partij gewonnen op Indian Wells. Zijn partij in de kwartfinale tegen Schwartzman duurde slecht 73 minuten.

Dimitrov, die een ronde eerder al de als eerste geplaatste Rus Daniil Medvedev had uitgeschakeld, had een stuk langer nodig tegen Hurkacz. Beide spelers gaven zich niet gewonnen en knokten voor ieder punt. Hurkacz pakte met een break de eerste set. Dimitrov had een break meer in de tweede set en trok de stand gelijk. Op 3-2 in de derde set brak de 30-jarige Bulgaar de Pool die steeds meer kleine foutjes maakte, maar hij kon de partij niet uitserveren. Na meer dan tweeënhalf uur tennis benutte Dimitrov in de tiebreak zijn eerste van vier matchpoints.

Novak Djokovic, Rafael Nadal en Roger Federer ontbreken in Californië, waar het masterstoernooi normaal gesproken in maart plaatsvindt.

Meer uit Sport

Freestyleskiester Gu moet genoegen nemen met zilver op big air

LIVIGNO (ANP/AFP) - De Chinese freestyleskiester Eileen Gu heeft bij de Olympische Spelen genoegen moeten nemen met de zilveren medaille op het onderdeel big air. Megan Oldham veroverde goud namens Canada, de Italiaanse Flora Tabanelli pakte brons. De finale in Livigno werd met meer dan een uur uitgesteld vanwege zware sneeuwval.

5 uur geleden
Rouwende skiër McGrath vlucht bos in na verliezen goud op slalom

BORMIO (ANP) - Skiër Atle Lie McGrath vluchtte het bos in na zijn mislukte optreden op de slalom bij de Winterspelen. De Noor was de snelste in de eerste run en had zicht op goud, maar hij botste in de tweede manche tegen een poortje en viel uit.

9 uur geleden
Tweede goud Van 't Wout gaf Velzeboer veel vertrouwen

MILAAN (ANP) - Xandra Velzeboer heeft in aanloop naar de olympische 1000 meter veel gehad aan de gouden medaille van ploeggenoot Jens van 't Wout op de 1500 meter. "Twee keer goud. Het kan gewoon, dacht ik toen ik hem dat zag doen", sprak Velzeboer, die vorige week op de 500 meter al goud won. Van 't Wout schreef naast de 1500 meter de 1000 meter op zijn naam, waardoor de Nederlandse shorttrackploeg deze Spelen op een recordaantal van vier olympische titels staat.

12 uur geleden
Shorttracker De Laat 'onwijs blij' met finaleplaats op aflossing 

MILAAN (ANP) - De shorttrackers vinden het "super" dat ze na twaalf jaar weer in de olympische finale van de aflossing staan. "Op die relay bij de mannen heerste toch een beetje een vloek, zeker voor mij, omdat ik als enige hier onderdeel was van die twaalf jaar", zei Itzhak de Laat nadat het team zich had gekwalificeerd.

13 uur geleden
Mentaal geknakte kunstrijder Malinin maakt olympische rentree

MILAAN (ANP) - De Amerikaanse kunstrijder Ilia Malinin zal nog een keer te zien zijn op de Winterspelen in Milaan. Hij doet mee aan de traditionele afsluitende demonstratie op 21 februari. Normaal gesproken treden alleen de medaillewinnaars daar op, maar voor de gevallen superster wordt een uitzondering gemaakt.

13 uur geleden
Zwitserse skiër Meillard wint goud op slalom met veel uitvallers

BORMIO (ANP) - De Zwitserse alpineskiër Loïc Meillard heeft de gouden medaille gewonnen op de slalom. Het zilver ging naar Fabio Gstrein uit Oostenrijk en het brons was voor de Noor Henrik Kristoffersen. Het is het vierde goud voor de Zwitserse alpineskiërs op de Winterspelen van Milaan en Cortina.

13 uur geleden
Kerstholt had vier keer goud nooit voor mogelijk gehouden

MILAAN (ANP) - Bondscoach Niels Kerstholt had het nooit voor mogelijk gehouden dat de Nederlandse shorttrackers vier gouden medailles zouden winnen op de Olympische Spelen. Dat vertelde hij na afloop van het goud van Xandra Velzeboer op de 1000 meter in de Milano Ice Skating Arena. Velzeboer schreef eerder de 500 meter op haar naam en bij de mannen behaalde Jens van 't Wout goud op de 1000 en 1500 meter.

14 uur geleden