Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Britse tennisser Norrie bereikt laatste vier in Indian Wells

Britse tennisser Norrie bereikt laatste vier in Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP) - De Britse tennisser Cameron Norrie heeft zich in Indian Wells voor het eerst verzekerd van een halvefinaleplaats op een masterstoernooi. De nummer 26 van de wereld versloeg de Argentijn Diego Schwartzman: 6-2 6-0. In de halve finale treft hij de Bulgaar Grigor Dimitrov, die in drie sets won van de Pool Hubert Hurkacz: 3-6 6-4 7-6 (2).

De 26-jarige Norrie had nog nooit een partij gewonnen op Indian Wells. Zijn partij in de kwartfinale tegen Schwartzman duurde slecht 73 minuten.

Dimitrov, die een ronde eerder al de als eerste geplaatste Rus Daniil Medvedev had uitgeschakeld, had een stuk langer nodig tegen Hurkacz. Beide spelers gaven zich niet gewonnen en knokten voor ieder punt. Hurkacz pakte met een break de eerste set. Dimitrov had een break meer in de tweede set en trok de stand gelijk. Op 3-2 in de derde set brak de 30-jarige Bulgaar de Pool die steeds meer kleine foutjes maakte, maar hij kon de partij niet uitserveren. Na meer dan tweeënhalf uur tennis benutte Dimitrov in de tiebreak zijn eerste van vier matchpoints.

Novak Djokovic, Rafael Nadal en Roger Federer ontbreken in Californië, waar het masterstoernooi normaal gesproken in maart plaatsvindt.

Meer uit Sport

Darter Van Veen voor het eerst in carrière naar halve finale WK

LONDEN (ANP) - Gian van Veen heeft voor het eerst in zijn carrière de halve finale van het WK darts bereikt. De 23-jarige Nederlander versloeg in Alexandra Palace in Londen de als tweede geplaatste Engelsman Luke Humphries met 5-1 in sets.

25 minuten geleden
Sloveen Prevc wint nieuwjaarsspringen Garmisch-Partenkirchen

GARMISCH-PARTENKIRCHEN (ANP/DPA) - De Sloveense schansspringer Domen Prevc heeft met overmacht het traditionele nieuwjaarsspringen in Garmisch-Partenkirchen gewonnen. Prevc noteerde vanaf de grote schans afstanden van 143 en 141 meter en was daarmee de beste. De Sloveen won ook al de wedstrijd van de Vierschansentournee in Oberstdorf en leidt het klassement na twee van de vier wedstrijden.

6 uur geleden
Van der Poel onklopbaar: zevende zege in zevende veldrit

BAAL (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zijn zevende zege in zeven veldritten binnen. De wereldkampioen was op nieuwjaarsdag ook verreweg de sterkste in de Grote Prijs Sven Nys in het Vlaamse Baal. Eerder won de Nederlander in Loenhout, Gavere, Hofstade, Namen, Antwerpen en Koksijde.

7 uur geleden
Beune krijgt geen aanwijsplek voor 1500 meter op Spelen Milaan

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Joy Beune heeft van de selectiecommissie geen aanwijsplek gekregen voor de 1500 meter op de Olympische Spelen. De regerend wereldkampioene werd op het olympisch kwalificatietoernooi vierde en greep zo naast een ticket voor de Spelen. Beune won dit seizoen de drie wereldbekerwedstrijden op de 1500 meter waarop ze startte.

7 uur geleden
Groenewoud prolongeert Nederlandse marathontitel kunstijs

HEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud heeft haar Nederlandse titel bij het marathonschaatsen op kunstijs geprolongeerd. De schaatsster van Team Albert Heijn Zaanlander was op het ijs van Thialf in Heerenveen na honderd ronden de sterkste in de massasprint. Ze bleef op de meet Kim Talsma (tweede) en Lianne van Loon (derde) voor.

8 uur geleden
Gebroken hart bij schaatser Prins na missen Olympische Spelen

HEERENVEEN (ANP) - Het missen van de Olympische Spelen heeft voor een gebroken hart gezorgd bij Tim Prins. De 22-jarige Fries van Reggeborgh was als derde geëindigd op de 1500 meter, maar viel als tiende schaatser in de selectievolgorde af, omdat de selectiecommissie van de schaatsbond een aanwijsplek gaf aan Marcel Bosker, die ook in actie komt op de ploegenachtervolging.

8 uur geleden
Prins en Verkerk vallen af voor Spelen, Nuis rijdt 1500 meter

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsers Naomi Verkerk en Tim Prins zijn afgevallen in de selectie van de langebaanschaatsers voor de Olympische Spelen in Milaan. De selectiecommissie van schaatsbond KNSB maakte de lijst bekend met negen mannen en vrouwen. Kjeld Nuis kan door het afvallen van Prins zijn olympische titel op de 1500 meter verdedigen.

8 uur geleden