 
                    Britse staatssecretaris van Sport draagt wel OneLove-band op WK
DOHA (ANP) - De Britse staatssecretaris van Sport, Stuart Andrew, draagt dinsdagavond bij de wedstrijd op het WK voetbal tussen Engeland en Wales in Qatar de zogenoemde OneLove-band. De politicus, die openlijk uitkomt voor zijn homoseksualiteit, protesteert daarmee tegen de beslissing van de FIFA, die de aanvoerders van deelnemende landen niet toestaat deze band te dragen. Andrew had graag gezien dat de Engelse aanvoerder Harry Kane en die van Wales, Gareth Bale, de band wél hadden gedragen.
De Nederlandse sportminister Conny Helder droeg dinsdag op de tribune bij de groepswedstrijd tussen Nederland en gastland Qatar een OneLove-speldje in plaats van een OneLove-band, omdat ze dat het beste bij haar vindt passen.
De OneLove-campagne staat voor gelijkheid en verbinding en is tegen alle vormen van discriminatie.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona ontvangt volgende week vrijdag tijdens een open training voor het eerst weer fans in het verbouwde stadion Camp Nou. Er worden zo'n 23.000 mensen verwacht tijdens de "operationele test" voor de uiteindelijke echte heropening. De bouwwerkzaamheden begonnen ruim twee jaar geleden en liepen veel vertraging op.
16 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Ryan Gravenberch is dicht bij zijn rentree bij het kwakkelende Liverpool. De international van het Nederlands elftal miste de afgelopen drie wedstrijden, maar heeft weer meegetraind en lijkt zaterdag te kunnen spelen tegen Aston Villa. Dat zei trainer Arne Slot vrijdag tijdens zijn voorbeschouwende persconferentie.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in een aantrekkelijk duel FC Groningen uitgeschakeld in het toernooi om de KNVB-beker. De ploeg van trainer Maurice Steijn won met 5-2 op Het Kasteel.
13 uur geledenRIJNSBURG (ANP) - NEC heeft met grote moeite de tweede ronde bereikt van de KNVB-beker. De ploeg uit Nijmegen liet zich op Sportpark Middelmors in Rijnsburg bijna verrassen door de amateurs van Rijnsburgse Boys.
15 uur geledenBELGRADO (ANP) - Veljko Paunovic is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Servië. Hij volgt Dragan Stojkovic op, die eerder deze maand na een nederlaag tegen Albanië (0-1) ontslag nam.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool ging woensdag zonder veel vaste basisspelers onderuit (0-3) in het duel uit de League Cup met Crystal Palace. Coach Arne Slot verdedigde na afloop zijn keuze voor een veredeld tweede elftal en verwees naar het programma dat zijn ploeg de komende anderhalve week moet afwerken. "Maar het past niet bij een club als Liverpool om zes van de laatste zeven wedstrijden te verliezen", erkende hij wel.
1 dag geledenMAASSLUIS (ANP) - Excelsior Maassluis leek woensdag in de eerste ronde van de KNVB-beker op weg naar een strafschoppenserie tegen Eredivisionist Excelsior, dacht ook doelman Tobias van der Kleij. "Ik was me al vijf minuten aan het voorbereiden op 'pingels', maar opeens lag-ie er aan de andere kant in", keek hij terug op het spectaculaire slot. De keeper van de tweededivisionist droomt na de 1-0-zege al van een optreden in De Kuip of de Johan Cruijff ArenA.
1 dag geleden 
             
                             
                             
                             
                             
                             
                            