Britse renner Thomas hoopt op meer strijd in laatste week Giro
SABBIO CHIESE (ANP) - De Brit Geraint Thomas hoopt op meer strijd tussen de klassementsrenners in de derde en laatste week van de Giro. Al verwacht hij dat er geen grote verschillen gemaakt zullen worden.
Thomas verloor zaterdag zijn roze leiderstrui aan Bruno Armirail. Hij heeft in het klassement een achterstand van 1.08 op de Fransman. Zijn Sloveense rivaal Primoz Roglic volgt op 1.10.
"Ik denk niet dat het over minuten zal gaan als we straks de klimtijdrit rijden. Maar ik had er zelf ook wel wat meer van verwacht. Er zijn zeker mogelijkheden geweest om aan te vallen, maar ik denk dat iedereen al met de laatste week bezig was. Ik denk ook dat het peloton in de breedte sterker is geworden", zei Thomas op de rustdag.
In het verleden is het wel spannender geweest in de Giro, weet Thomas. "Dat was wel echt entertainment, maar je wilt niet te veel energie verspillen en daarmee de kans op de eindzege verspelen." In de laatste week staan nog wel drie aankomsten bergop op het programma en een lastige tijdrit. "Er zal nog wel wat gebeuren", aldus Thomas, die vooral tegenstand verwacht van Roglic.
Meer uit Sport
INGLEWOOD (ANP/RTR) - NBA-baas Adam Silver ergert zich steeds meer aan basketbalteams die bewust verliezen in de competitie. Dit doen zij om een betere positie te hebben bij het kiezen van nieuwe spelers in de zogeheten draft aan het einde van het seizoen. "Het lijkt erop dat het expres verliezen dit jaar erger is dan eerder", zei Silver tijdens een persconferentie rond het jaarlijkse All-Star Weekend.
59 minuten geledenTREVISO (ANP/DPA) - Skilegende Lindsey Vonn is na de vierde operatie aan haar gebroken been "eindelijk" klaar om terug te keren naar de Verenigde Staten. De 41-jarige Amerikaanse kwam een week geleden zwaar ten val toen ze ondanks een zware knieblessure probeerde olympisch goud te winnen op de afdaling in Cortina d'Ampezzo.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A verstevigd. De ploeg won de thuiswedstrijd tegen Juventus (3-2) en heeft nu 8 punten meer dan AC Milan, dat een duel minder heeft gespeeld.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij de Olympische Spelen opnieuw een gouden medaille behaald. De 24-jarige Nederlander was na de 1000 meter ook de beste op de 1500 meter. Van 't Wout komt in Milaan ook nog in actie op de 500 meter.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttracksters hebben zich bij de Olympische Spelen opnieuw gekwalificeerd voor de finale van de aflossing. Kopvrouw Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Selma Poutsma en Zoë Florence Deltrap eindigden in de eerste halve finale als eerste.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft op de Olympische Spelen zonder problemen de kwartfinale op de 1000 meter bereikt. De winnares van goud op de 500 meter was in de vierde van acht voorronden veruit de snelste.
13 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos is er na haar bronzen medaille van vier jaar geleden in Beijing bij de Olympische Spelen niet opnieuw in geslaagd op het podium te eindigen. De 32-jarige Nederlandse beleefde in het Cortina Sliding Centre twee teleurstellende dagen en moest zich tevredenstellen met de dertiende plaats.
14 uur geleden