Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Britse premier Boris Johnson speelt sudoku

Britse premier Boris Johnson speelt sudoku

LONDEN (ANP) - De Britse premier Boris Johnson speelt spelletjes zoals sudoku en kijkt films waaronder de Lord Of The Rings-trilogie terwijl hij in het ziekenhuis herstelt van het coronavirus, zei zijn kantoor Downing Street volgens Britse media.

Na uit de intensive care te zijn gekomen, is de premier in staat geweest korte wandelingetjes te maken tussen rustperioden door.

Premier Johnson werd zondagavond naar het St. Thomas' ziekenhuis in het centrum van Londen gebracht, tien dagen nadat hij positief had getest op het coronavirus.

Intensive care

De vrees voor zijn gezondheid groeide toen de symptomen verergerden en hij de volgende dag op de intensive care werd geplaatst.

Later werd gezegd dat hij "goed gehumeurd" was en "prima contact had" met de artsen en dat het steeds beter met hem gaat.

Meer uit Buitenland

Historische binnenstad Paramaribo is nu bedreigd werelderfgoed

PARAMARIBO (ANP) - Het historische hart van de Surinaamse hoofdstad Paramaribo is door UNESCO toegevoegd aan de lijst van bedreigd werelderfgoed, bevestigt sitemanager Stephen Fokké aan het ANP. Het grotendeels houten stadscentrum, een toeristische trekpleister, stond sinds 2002 op de UNESCO-Werelderfgoedlijst.

8 minuten geleden
Griekenland koopt luchtverdedigingssysteem van Israël

ATHENE (ANP/AFP/RTR) - Griekenland koopt het luchtverdedigingssysteem Achilles' Schild van Israël om het luchtruim te verdedigen tegen drones en raketten. Volgens bronnen van persbureau AFP kost het droneschild 2,8 miljard euro en is het deel van een groter Grieks defensiepakket.

17 minuten geleden
ICC zet zaak tegen Soedanese rebellenleider stop

DEN HAAG (ANP) - Het Internationaal Strafhof (ICC) zet de zaak tegen de Soedanese rebellenleider Abdallah Banda stop. Aanklagers vroegen hier al om, omdat er geen goed genoeg bewijs meer zou zijn om hem te kunnen veroordelen.

35 minuten geleden
Traangas ingezet bij Albanees protest tegen hotel familie Trump

TIRANA (ANP/AFP) - De politie van Albanië heeft traangas en een waterkanon ingezet bij een protest tegen de bouw van een hotel van Ivanka Trump en Jared Kushner, de dochter en schoonzoon van de Amerikaanse president Donald Trump. Demonstranten verzetten zich al weken tegen de komst van het luxeresort in een beschermd natuurgebied en houden donderdag een nieuwe grote bijeenkomst in de hoofdstad Tirana.

1 uur geleden
Kallas: EU werkt aan volgende stappen tegen Rusland

BRUSSEL (ANP) - De EU werkt al aan "volgende stappen", zegt EU-buitenlandchef Kaja Kallas in reactie op het akkoord over het 21e EU-sanctiepakket tegen Rusland. "De EU moet klaarstaan ​​om te reageren op elke verdere escalatie door Rusland", aldus Kallas op X. "Dit is niet het einde van de sancties."

1 uur geleden
De Krim installeert openbare telefoons voor noodoproepen

SIMFEROPOL (ANP/RTR) - De autoriteiten op de door Rusland geannexeerde Krim hebben openbare telefoons op straat geïnstalleerd voor noodoproepen. Die moeten een alternatief bieden voor mobieltjes, die vaak geen bereik hebben door Oekraïense aanvallen.

1 uur geleden
Zuid-Korea verandert benadering Pyongyang in 'vrede eerst'

SEOUL (ANP) - De Zuid-Koreaanse benadering van zijn noorderbuur is er niet langer primair op gericht dat Pyongyang zijn kernwapens inlevert, meldt persbureau Yonhap. De minister van Hereniging, Chung Dong-young, stelt dat het beleid voor Noord-Korea is aangepast naar "vrede eerst".

2 uur geleden