Britse premier Boris Johnson speelt sudoku
LONDEN (ANP) - De Britse premier Boris Johnson speelt spelletjes zoals sudoku en kijkt films waaronder de Lord Of The Rings-trilogie terwijl hij in het ziekenhuis herstelt van het coronavirus, zei zijn kantoor Downing Street volgens Britse media.
Na uit de intensive care te zijn gekomen, is de premier in staat geweest korte wandelingetjes te maken tussen rustperioden door.
Premier Johnson werd zondagavond naar het St. Thomas' ziekenhuis in het centrum van Londen gebracht, tien dagen nadat hij positief had getest op het coronavirus.
Intensive care
De vrees voor zijn gezondheid groeide toen de symptomen verergerden en hij de volgende dag op de intensive care werd geplaatst.
Later werd gezegd dat hij "goed gehumeurd" was en "prima contact had" met de artsen en dat het steeds beter met hem gaat.
Meer uit Buitenland
PARIJS (ANP) - De linkse Emmanuel Grégoire heeft zondagavond voor het stadhuis van Parijs zijn aanhangers toegesproken na zijn winst bij de burgemeestersverkiezingen in de Franse hoofdstad, meldt de Franse krant Le Monde. Grégoire versloeg de conservatieve oud-minister Rachida Dati. Daarmee verlengde hij de kwart eeuw durende heerschappij van de socialisten in de Franse hoofdstad.
2 uur geledenLJUBLJANA (ANP/AFP) - De parlementsverkiezingen in Slovenië worden volgens de exitpoll nipt gewonnen door de liberale Vrijheidsbeweging van premier Robert Golob. Zijn partij ging in de peilingen nek-aan-nek met de rechts-populistische SDS van oud-premier Janez Janša, een man die binnen de Europese Unie wordt gezien als een potentiële dwarsligger.
8 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Vanaf maandag gaan agenten van immigratiedienst ICE de beveiliging op vliegvelden helpen, meldt de Amerikaanse president Donald Trump op zijn Truth Social. Dat is vanwege de discussie in het parlement over de financiering van het ministerie van Binnenlandse Veiligheid (DHS), waar zowel ICE als luchthavenbeveiliging onder vallen.
13 uur geledenBRUSSEL (ANP) - In België is stilgestaan bij de terroristische aanslagen van tien jaar geleden. In de Brusselse metro en op de luchthaven Zaventem gingen toen bommen af, waardoor 35 mensen om het leven kwamen. Honderden mensen raakten gewond.
14 uur geledenRAMALLAH (ANP/AFP/DPA) - Israëlische kolonisten hebben brand gesticht in Palestijnse dorpen op de bezette Westelijke Jordaanoever, meldt de Israëlische krijgsmacht (IDF). De aanvallen vonden plaats in de nacht van zaterdag op zondag.
15 uur geledenJERUZALEM (ANP/RTR) - De Israëlische minister van Defensie Israel Katz heeft samen met premier Benjamin Netanyahu de Israëlische krijgsmacht (IDF) opgedragen om "sneller Libanese huizen te slopen in frontliniedorpen" in het zuiden van Libanon. Dat is naar eigen zeggen nodig om een eind te maken aan de "bedreigingen voor Israëlische gemeenschappen".
16 uur geledenARAD (ANP) - Het aantal gewonden na Iraanse aanvallen op de Zuid-Israëlische steden Arad en Dimona is opgelopen naar zeker 180, meldt Al Jazeera op basis van het Israëlische ministerie van Volksgezondheid. Iraanse raketten troffen de steden zaterdag. Op foto's en video's zijn zwaar beschadigde gebouwen te zien.
17 uur geleden