Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Britse premier Boris Johnson is weer vader geworden

Britse premier Boris Johnson is weer vader geworden

LONDEN (ANP/RTR/DPA) - De Britse premier Boris Johnson (55) is weer vader geworden. Zijn 32-jarige verloofde Carrie Symonds is in een ziekenhuis in Londen bevallen van een jongetje, berichten Britse media. Moeder en kind maken het goed.

The Independent bericht dat Johnson de vierde premier in ongeveer 170 jaar is die vader is geworden tijdens zijn ambtsperiode. David Cameron, Tony Blair en Lord John Russell gingen hem voor. Het is bovendien nooit eerder voorgekomen dat de partner van een zittend premier voor het eerst een kind baart.

Het is voor Johnson niet de eerste keer dat hij vader is geworden. Hij heeft al vier kinderen met zijn ex-vrouw, Marina Wheeler. Het is onduidelijk of de premier nog meer kinderen heeft met andere vrouwen.

Johnson lag eerder deze maand zelf nog in het ziekenhuis. Hij vocht daar voor zijn leven nadat hij het coronavirus had opgelopen. Ook Symonds raakte tijdens haar zwangerschap mogelijk besmet. Zij schreef begin april op Twitter dat ze een week in bed had doorgebracht met verdachte symptomen.

Meer uit Buitenland

Belarus laat oppositieleider Statkevitsj opnieuw vrij

MINSK (ANP/AFP) - De Belarussische oppositieleider Nikolaj Statkevitsj is opnieuw op vrije voeten. Dat meldt zijn vrouw. De oppositiepoliticus werd in september al vrijgelaten door president Aleksandr Loekasjenko, maar weigerde toen het land te verlaten, waarna hij opnieuw werd vastgezet. Hij zou op dat moment in slechte gezondheid hebben verkeerd, aldus Loekasjenko destijds.

19 minuten geleden
Verenigde Staten doneren 10 miljard dollar aan Vredesraad

WASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten doneren 10 miljard dollar aan de Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft Trump als voorzitter aangekondigd tijdens de eerste vergadering van de raad. Het geld moet in eerste instantie worden gebruikt voor de wederopbouw van de Gazastrook. Andere deelnemende landen zouden bij elkaar zeker 7 miljard hebben gedoneerd.

24 minuten geleden
Poolse president doorkruist hervorming Raad voor de Rechtspraak

WARSCHAU (ANP/RTR) - De Poolse president Karol Nawrocki spreekt zijn veto uit over een wet die de Raad voor de Rechtspraak (KRS) moet hervormen. Dat hoge juridische orgaan benoemt onder meer rechters in het land en wordt stevig bekritiseerd, onder andere omdat onder de voormalige uiterst rechtse PiS-regering werd doorgevoerd dat raadsleden door het parlement werden benoemd. Critici vinden daardoor dat de rechtspraak gepolitiseerd is geraakt.

47 minuten geleden
Trump waarschuwt dat Iran snel 'betekenisvolle deal' moet sluiten

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump benadrukt dat Iran de komende dagen een "betekenisvolle deal" moet sluiten. "Anders gaan er slechte dingen gebeuren", zei hij in een speech tijdens de eerste bijeenkomst van zijn Vredesraad. "Misschien sluiten we een deal, dat zul je waarschijnlijk de komende tien dagen wel zien."

59 minuten geleden
Koning Charles verschijnt in het openbaar na arrestatie Andrew

LONDEN (ANP) - De Britse koning Charles is uren na de arrestatie van zijn jongere broer Andrew Mountbatten-Windsor in het openbaar verschenen, maar hij wilde desgevraagd niets zeggen over Andrew. Ook zijn vrouw Camilla kreeg te maken met vragen, maar ging daar niet op in. De koning was in Londen om de eerste dag van de London Fashion Week bij te wonen.

1 uur geleden
Israël: geen wederopbouw van Gaza zonder ontwapening Hamas

JERUZALEM (ANP/AFP/RTR) - Er kan niet worden begonnen aan de wederopbouw van Gaza voordat Hamas ontwapend is. Dat zei de Israëlische premier Benjamin Netanyahu in een televisietoespraak.

1 uur geleden
Parlementaire onderzoekers Louvre-roof opperen ontslag directeur

PARIJS (ANP/AFP) - De Franse parlementsleden die onderzoek doen naar de spraakmakende juwelenroof uit het Louvre hebben geopperd dat museumdirecteur Laurence des Cars zou moeten opstappen. Ze spreken in een tussentijdse conclusie van falend leiderschap, dat "bij flink wat landen en instituties" genoeg reden zou zijn om af te treden.

3 uur geleden