Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Britse minister roept mensen op om naar kantoor te gaan

Britse minister roept mensen op om naar kantoor te gaan

LONDEN (ANP/RTR) - De Britse minister van Economische Zaken heeft mensen opgeroepen om terug te keren naar kantoor om te profiteren van samenwerking in persoon. "De wereld moet leren leven met het coronavirus na een pandemie die biljoenen dollars van de wereldwijde productie heeft weggevaagd," aldus Kwasi Kwarteng.

Sinds het uitbreken van de coronacrisis werkten miljoenen Britten, al dan niet gedwongen door de maatregelen, thuis. Komende woensdag eindigt het advies van de Britse regering om thuis te werken. Die oproep komt na aankondiging van beëindiging van een groot deel van de coronamaatregelen. "Mensen die op kantoor werken hebben er baat bij om met collega's te werken, om direct met hen in contact te kunnen komen", zei hij.

Premier Boris Johnson, die erop gokt dat de omikronvariant van het coronavirus zijn hoogtepunt heeft bereikt, vindt dat de wereld met Covid-19 moet leren leven. Ook is hij van mening dat de economieën niet veel langer gesloten kunnen blijven. Hij heeft gezegd dat Londen zal herstellen als het leert leven met het virus.

Meer uit Buitenland

Duizenden demonstranten bij ICE-protest Minneapolis

MINNEAPOLIS (ANP) - Duizenden mensen hebben zich verzameld in het centrum van Minneapolis om te protesteren tegen immigratiedienst ICE. CNN meldt dat demonstranten teksten scanderen en borden omhooghouden met de tekst 'ICE Out'.

1 uur geleden
Blue Origin pauzeert toeristische reizen naar de ruimte

WASHINGTON (ANP/RTR) - Blue Origin, het ruimtevaartbedrijf van miljardair Jeff Bezos, heeft vrijdag aangekondigd vluchten met het New Shepard-raketprogramma te pauzeren. Dat doet het bedrijf om zich te richten op het maanlandingsprogramma in samenwerking met NASA.

1 uur geleden
Amerikaanse journalist aangeklaagd om ICE-protest Minnesota

ST. PAUL (ANP/AFP) - De Amerikaanse journalist Don Lemon, die donderdagavond werd opgepakt vanwege betrokkenheid bij een anti-ICE-protest in Minnesota, wordt aangeklaagd voor het schenden van burgerrechten. De bekende oud-presentator van CNN werd opgepakt voor het verhinderen van een kerkdienst. Lemon was daar naar eigen zeggen om verslag te doen van een protest tegen immigratiedienst ICE.

2 uur geleden
CNN: Elon Musk wilde Epstein-eiland bezoeken

WASHINGTON (ANP) - Techmiljardair Elon Musk probeerde eind 2013 een trip naar "het eiland" van zedendelinquent Jeffrey Epstein te regelen. Dat meldt CNN op basis van nieuwe documenten die vrijdag werden vrijgegeven. Daarin zit een mail van Musk, die vraagt wanneer het een goed moment is om een van de eilanden te bezoeken. Musk zei eerder juist dat hij een uitnodiging had geweigerd.

2 uur geleden
Actrice Catherine O'Hara op 71-jarige leeftijd overleden

WASHINGTON (ANP) - Actrice Catherine O'Hara, bekend van onder andere Home Alone, is op 71-jarige leeftijd overleden. Dat bevestigt haar manager aan vakblad Variety.

4 uur geleden
Syrië wil kampen met IS-vluchtelingen permanent sluiten

DAMASCUS (ANP/RTR) - De Syrische regering wil de twee vluchtelingenkampen waar duizenden mensen vastzitten die banden hebben met terreurbeweging Islamitische Staat (IS) permanent sluiten, meldt een regeringsfunctionaris.

4 uur geleden
Russische onderhandelaar zaterdag naar Miami voor overleg

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Russische topdiplomaat Kirill Dmitriev reist zaterdag af naar Miami voor overleg met de VS. Dat meldt persbureau Reuters op basis van ingewijden. Zowel het Kremlin als de VS hebben de afspraak nog niet bevestigd.

4 uur geleden