Britse media: Varane verruilt Real voor Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Raphaël Varane neemt na tien jaar afscheid van Real Madrid. De Franse verdediger maakt volgens Britse media de overstap naar Manchester United, dat 34 miljoen pond (bijna 40 miljoen euro) voor hem betaalt.
Varane, die 28 jaar is, speelde meer dan 350 wedstrijden voor Real Madrid. Met de Spaanse club won de international drie landstitels en vier keer de Champions League. Real nam Varane in 2011 over van RC Lens.
Manchester United versterkte zich vorige week al met aanvaller Jadon Sancho van Borussia Dortmund. Het elftal van trainer Ole Gunnar Solskjaer begint het nieuwe seizoen 14 augustus met een thuiswedstrijd tegen Leeds United.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
4 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
20 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 dag geleden