Britse media: Salah mag van Liverpool niet in Egypte voetballen
LIVERPOOL (ANP) - Als het aan Liverpool ligt, slaat de Egyptische aanvaller Mohamed Salah de WK-kwalificatiewedstrijd in eigen land tegen Angola op 2 september over. Op basis van de huidige Britse coronaregels zou de 29-jarige spits bij terugkeer in Engeland eerst tien dagen in een hotel in quarantaine moeten gaan voordat hij zich weer bij zijn club mag melden. Dat gaat de directie van Liverpool volgens diverse mediaberichten te ver.
Liverpool zou geen bezwaar hebben tegen het meespelen van Salah in de WK-kwalificatiewedstrijd in Gabon op 5 september. Voor dat land geldt bij terugkeer in Groot-Brittannië geen verplichte quarantaine.
De Egyptische bond hoopt dat voor Salah een uitzondering kan worden gemaakt en dat hij in beide WK-kwalificatieduels kan meedoen, zonder dat hij daarna in Groot-Brittannië in isolatie dient te gaan.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
6 uur geleden