Britse media: Salah mag van Liverpool niet in Egypte voetballen
LIVERPOOL (ANP) - Als het aan Liverpool ligt, slaat de Egyptische aanvaller Mohamed Salah de WK-kwalificatiewedstrijd in eigen land tegen Angola op 2 september over. Op basis van de huidige Britse coronaregels zou de 29-jarige spits bij terugkeer in Engeland eerst tien dagen in een hotel in quarantaine moeten gaan voordat hij zich weer bij zijn club mag melden. Dat gaat de directie van Liverpool volgens diverse mediaberichten te ver.
Liverpool zou geen bezwaar hebben tegen het meespelen van Salah in de WK-kwalificatiewedstrijd in Gabon op 5 september. Voor dat land geldt bij terugkeer in Groot-Brittannië geen verplichte quarantaine.
De Egyptische bond hoopt dat voor Salah een uitzondering kan worden gemaakt en dat hij in beide WK-kwalificatieduels kan meedoen, zonder dat hij daarna in Groot-Brittannië in isolatie dient te gaan.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
10 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
15 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden