Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Britse medaillehoop Archibald mist Spelen door gebroken been

Britse medaillehoop Archibald mist Spelen door gebroken been

LONDEN (ANP/RTR) - De Britse baanwielrenster Katie Archibald mist de Olympische Spelen in Parijs. De 30-jarige tweevoudig olympisch kampioene heeft bij een struikeling in haar tuin haar been gebroken. Archibald gold als de Britse hoop op wielergoud in Parijs. Ze mikte op de olympische titels op de ploegachtervolging, koppelkoers (madison) en omnium.

"Honderd excuses voor wat dit betekent voor het olympisch team, waar ik dus geen deel meer van uitmaak", schreef de onfortuinlijke wielrenster op Instagram.

Ze meldde dat ze geopereerd is en "de botten weer aan elkaar zijn bevestigd". De Britse ontwrichtte bij de val haar enkel, waarbij ze breukjes opliep in scheenbeen en kuitbeen. "Ik ben dit nog aan het verwerken", aldus de vijfvoudig wereldkampioene, die op de Spelen van Rio in 2016 goud won op de ploegachtervolging en op de Spelen van Tokio in 2021 de titel veroverde op de koppelkoers, samen met Laura Kenny.

Meer uit Sport

Potter volgt Tomasson op als bondscoach van Zweden

STOCKHOLM (ANP) - Graham Potter is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Zweden. De Engelsman is de opvolger van Jon Dahl Tomasson, die vorige week werd ontslagen. Onder leiding van de voormalige aanvaller van Feyenoord pakte Zweden slechts 1 punt in vier kwalificatieduels voor het WK van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

4 uur geleden
Ook turner Schmidt uitgeschakeld op WK in Jakarta

JAKARTA (ANP) - Turner Casimir Schmidt is ook uitgeschakeld op de WK in Jakarta. De 29-jarige Hoofddorper werd 28e en is vierde reserve voor de meerkampfinale van woensdag. Schmidt kwam zondag in de vierde subdivisie van de kwalificaties door grote fouten op vloer en voltige niet verder dan 74,463 punten. Na zijn wedstrijd moest hij nog lang wachten of zijn score nog toereikend zou zijn voor de meerkampfinale (top-24).

4 uur geleden
Teleurgestelde Piastri gelooft nog in wereldtitel in Formule 1

AUSTIN (ANP/RTR) - Oscar Piastri gelooft nog steeds in de wereldtitel in de Formule 1. "Ik heb een zwaar weekend achter de rug", vertelde hij na de Grote Prijs van de Verenigde Staten. "Maar je moet niet alleen naar punten kijken. Je moet ook kijken naar de kansen die er nog steeds zijn."

4 uur geleden
Red Bull krijgt boete om incident bij start GP Formule 1

AUSTIN (ANP/RTR) - Red Bull heeft van autosportfederatie FIA een boete van 50.000 euro gekregen, waarvan de helft voorwaardelijk, voor een incident bij de start van de Grote Prijs van de Verenigde Staten in Austin zondag.

5 uur geleden
Verstappen ziet kansen op vijfde wereldtitel

AUSTIN (ANP) - Verstappen sprak na zijn overwinning in de Grote Prijs van de Verenigde Staten van een ongelofelijk weekend. De viervoudig wereldkampioen ziet kansen op een vijfde wereldtitel. "We moeten voor dit soort weekenden blijven zorgen. Het wordt heel spannend tot de laatste race", zei hij in het interview na afloop van de race.

12 uur geleden
Verstappen ziet kansen op vijfde wereldtitel

AUSTIN (ANP) - Verstappen sprak na zijn overwinning in de Grote Prijs van de Verenigde Staten van een ongelofelijk weekend. De viervoudig wereldkampioen ziet kansen op een vijfde wereldtitel. "We moeten voor dit soort weekenden blijven zorgen. Het wordt heel spannend tot de laatste race", zei hij in het interview na afloop van de race.

14 uur geleden
Verstappen wint GP in Austin en ziet WK-kansen stijgen

AUSTIN (ANP) - Max Verstappen heeft voor de vierde keer de Grote Prijs van de Verenigde Staten op zijn naam geschreven. De regerend wereldkampioen leidde op het Circuit of the Americas van start tot finish en liep in de titelstrijd weer verder in op klassementsleider Oscar Piastri uit Australiƫ en diens Britse teamgenoot bij McLaren, Lando Norris.

15 uur geleden