Britse Formule 1-team Williams onthult donkerblauwe bolide
GROVE (ANP) - Met een overwegend donkerblauwe auto gaat Williams het nieuwe seizoen van de Formule 1 in. De Britse renstal onthulde online de bolide, die is gebouwd volgens de nieuwe technische regels van de internationale autosportfederatie. Daarin zijn de grotere wielen met wieldoppen kenmerkend.
De coureurs Nicholas Latifi en Alexander Albon waren aanwezig bij de presentatie van de auto. Albon is nieuw in het team. De Thai heeft de plek ingenomen van George Russell, die naar Mercedes is verhuisd.
Williams is een grote naam in de Formule 1 met een roemrucht verleden, maar in de afgelopen jaren vallen de prestatie tegen. De renstal, die rijdt met motoren van Mercedes, eindigde vorig jaar als achtste in het kampioenschap van de constructeurs.
Oprichter Frank Williams overleed vorig jaar, maar het team was toen al geen eigendom meer van de familie. Investeringsmaatschappij Dorilton Capital had het team overgenomen en van de benodigde financiën voorzien.
Meer uit Sport
SANTA CLARA (ANP/DPA) - Tijdens de Super Bowl zullen er geen ICE-agenten worden ingezet. Dat zegt Cathy Lanier, vicevoorzitter en hoofd veiligheid van de American footballcompetitie NFL. "Er zijn geen ICE-maatregelen gepland", zegt Lanier, "daar zijn we van overtuigd". Volgens haar zal de inzet van politie vergelijkbaar zijn met andere edities van de seizoensfinale in het American football.
50 minuten geledenFUNCHAL (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben de finale van het EK waterpolo bereikt door in de halve finale met 8-4 te winnen van Italië. In de eindstrijd is Hongarije de tegenstander, dat in de andere halve finale na penalty's won van Griekenland.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Meike Veen heeft haar toekomst aan Team Essent verbonden. De 21-jarige schaatsster heeft haar contract bij de ploeg van Sven Kramer en Jac Orie met twee jaar verlengd.
13 uur geledenMONTPELLIER (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de eerste ronde van het toernooi van Montpellier uitgeschakeld. De Nederlandse nummer 67 van de wereldranglijst verloor van Ugo Humbert: 6-3 6-4. De Fransman staat op de 38e positie van de mondiale tennisladder.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - De Noorse skiër Aleksander Aamodt Kilde heeft zich afgemeld voor de Winterspelen. Hij voelt zich na twee jaar blessureleed toch onvoldoende fit om voor medailles te kunnen strijden. De 33-jarige vriend van de Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin pakte vier jaar geleden een zilveren en bronzen medaille op de Olympische Spelen in Beijing.
16 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbond FRMF gaat in beroep tegen de straffen die Marokko zijn opgelegd door de Afrikaanse voetbalbond CAF naar aanleiding van ongeregeldheden in de finale van de Afrika Cup in januari.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Lindsey Vonn wil met een gescheurde kruisband aan de Winterspelen deelnemen. "Mijn knie is niet gezwollen en met behulp van een kniebrace heb ik er vertrouwen in dat het gaat lukken", meldde ze tijdens een persconferentie.
17 uur geleden